Jump to content

Pay'n'Pal


stalja

Recommended Posts

opet napominjem za ovog drugara "zivp", paypal radi, sve u 16, samo opet prochitaj shta sam napisao.

Izvini ako te nerviram ali hocu da budem 100% siguran posto mi se ne otvara neka visa virton ako ne mogu da uzmem pay pal,ali ako ti kazes da radi sve u 16 drzim te za rec. Idem u ponedeljak da otvorim devizni racun i uzmem virtuonku pa cu da probam... ako radi pay pal prebacujem ti odma neki kes [:D]

I jedno pitanje koju zemlju da stavim posto nasa "drzava naravno nije podrzana!?

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

Izvini ako te nerviram ali hocu da budem 100% siguran posto mi se ne otvara neka visa virton ako ne mogu da uzmem pay pal,ali ako ti kazes da radi sve u 16 drzim te za rec. Idem u ponedeljak da otvorim devizni racun i uzmem virtuonku pa cu da probam... ako radi pay pal prebacujem ti odma neki kes [:D]

I jedno pitanje koju zemlju da stavim posto nasa "drzava naravno nije podrzana!?

viza.jpg

Link to comment
Share on other sites

U stvari to objasnjenje ti nije bas najtacnije. Ti si napravio razliku izmedju Visa Virtuon i onoga sto izgleda kao Visa Classic kartice, ali to nije jedina razlika. Virtuon sluzi samo za placanje na Internetu, ali postoje i razlicite druge vrste Visa kartica. Na primer postoji obicna Visa Classic i Visa Classic koja je revolving (kako to nase banke formulisu). Razlika je u tome sto je prva debitna kartica, tj moras da imas pare na racunu da bi uopste ista kupio, a druga je kreditna, tj oni ti daju neki limit, recimo 30.000 dinara i ti mozes da "ides u minus" do tog limita, cak iako u startu nemas pare na racunu (mada moras imati neki racun sa koga ce oni pokrivati otplate rata sa kartice). Najverovatnije da na sajtu primaju samo tu revolving karticu, a vise o tim stvarima mozete naci recimo ovde (ili kod neke druge banke, ali me mrzelo sad da trazim linkove) http://www.raiffeisenbank.co.yu/srpski/ret...yment_cards.asp

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...