Jump to content

Hitler-poslednji dani


Recommended Posts

Sinoc ga odgledah na dvd-u,kakav film,do jaja,skoro bolji film nisam gledao.

Za pocetak su nasli tako dobrog glumca za Hitlera (Bruno Ganz),savrseno se pokazao za poslednjih 12 dana zivota velikog diktatora.Film je Nemacki,valjda je zato dobar,prepustiti glumu i reziju nekog istorijskog filma Amerima je jako losa ideja (setite se Alexandra). Kadrovi srusenog Berlina su fascinantni, muzika,gluma svakog pojedinca,i naracno velicanstven karaj, drama kakvu samo zivot moze da napise.Toplo preporucujem,obavezno pogledati!!!

''Ako je rat izgubljen.ne tice me se sto su ljudi poginuli,ne bih pustio ni jednu suzu zbog njih zato sto oni ne zasluzuju nista bolje''-Adolf Hitler

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

јес вала феноменалан филм, бејаше и топик о томе пре једно 6 месеци, мислим да је Ћира постовао.

само да се придружим похвалама и овде.

ево, нађох га:

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...36&hl=untergang

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne volim te da kazemo "istorijske filmove" koji propagiraju stranu pobednika, nisam gledao taj ali sto posto je samo jos jedan u nizu, posebno sto znam da u nemackoj oni skoro da i ne uce drugi svetski u skolama, tj skraceno do maksimuma, fakticki se stide svoje proslosti

nemojte da me shvatite pogresno ja nisam pronaci, ja sam samo na strani cinjenica i istorije, a to sto se prikazuje u takvim filmovima je daleko i od jednog i od drugog

"istoriju pisu pobednici"

"u ratu je najveca cast pobediti"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ga gledao kad je izashao, a na MUST SEE listi mi je tako da cu sigurno da ga odgledam ovih dana.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

^^

???

Nisu to prvi i drugi deo nekog serijala.

Jedino shto ih povezuje je "glavni junak". :)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

nastavnica Chega???

Gradjanskog???

Sta je to???

Jel imate i krasnopis i glagoljicu jebote?

@Topic...da dobar je film, zakljuceno odavno :)

Kovach ti je odgovorio vec.

Neam pojma shta je to.Znam da mi je bolje nego da idem na veronauku.Smorim se 45 minuta ali makar nishta ne pishem.

btw nemamo ni krasnopis ni glagoljicu. [;)]

.

Link to comment
Share on other sites

OMFG!

A lepo sam objasnio... :(

Rise of Evil i Der Untergang nemaju veze jedan sa drugim, produkcije su razlichite, glumci, prvi je na engleskom a drugi na nemachkom itd.

Jedino shto im je zajednichko je da oba govore o Hitleru. Rise of Evil o njegovom pochetku a Der Untergang o kraju.

Jasnije?? :)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Treci deo josh uvek nije izashao. Planiran je za 2007, bice na kineskom a rezhirace ga Dzhordzh Lukas.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...