Jump to content

1.9 bugged ?


Silencer

Recommended Posts

Prvo u MC bijemo magmadara pa nije proslo ni 15 minuta raspawn dogs pored njega ...

svi WTF ? :) Ok krenemo MC ispocetka ?!?!? :(

A sad sletim u jebani EPL Light kapelicu kad ono odjednom hordas na Fly mountu zajebava se :)

SLika ove nije montaza

http://www.europe-pvpgn.net/enigma/forum/i...&type=post&id=5

Los print screen ne znam sto je slika iz tri dela nisam montirao nista ali jasno se vidi da hordas jase fly mounta ... I ne leti ne znam gde nego tako ide po zemlji ko sa kojnem da ide

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ovo u vezi jebanja kompa i laga ...

IZBRISHITE SVE ADDONE !!! CT RAID ASSIST stvara lag i freezes na kompu to je sigurno ... cak i updateovana 1.9 verzija ...

jbg ne mogu da zivim bez njih ali sam morao reinstal igre i sve radi lepo ...

sto se tiche mca ...

dakle ... nije to bug ... kucicima je i bio 15 min respawn time pre ... promeili su onim lava anhilatorima da sada vishe bacaju one multi vatrene lopte sto stunuju

Ovaj bug sa tvoje slike je stari bug vidjao sam ga i pre 1.8 verzije ., mislim da se dogadja kada ti puno laguje etc ...

jedini siguran bug je bug u vezi paladina i dezeterdebuffa ... naime pala baci shield i izadje iz bga i nema debuff :)))))))))))

ima ih josh sigurno kao i uvek ...

aj ojha

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da, ali pre nije moglo, tj nije ostajao 'debuff' posle shadowburna :P :)

ma to je kao neki upgrade , nije losh nije osh dobar dps za grind :) ...

ali izem ti ja to sranje kada su mi sjebali doom guarda ... rofl koliki dement treba biti i nerfovati end game peta koji kosta 1 g i treba 1000 god da se summonuje trazi shard na svakih 5 min i 700 mane ako se ne resistuje i josh ga nerfuju ... + ga niko ne koristi ....

milsim retardi ... pu da bog da crkli ...

sada cu morati da pvpujem do smrti na magu ... ffs

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u vezi leteceg mounta tako sam i ja jednom letio bio e veliki lagg ja igrao iz cafea

htio da letim iz duskwooda u SW i ono griff stoji u zraku ne pomjera se i ja pritisnu napred a on se pomjeri tako sam letio do onog mjesta od dwarfova i upao u neku vodu i dobio disconect :/ jbg a inace dok sam letio kao da je puno stopalo tj griff se blinkovao :))

Link to comment
Share on other sites

Pa, bilo bi cudo da ovi iz Blizzarda sve lepo poprave - ne zato sto su debili, nego zato sto je zajebano. Mnogo stvari oni treba da urade. A mozda je i zato sto su lenji - ko zna.

Evo trip - Southsea Head Bucket (nagrada za quest iz Tanarisa) ranije nije pokrivao kosu - to su sada popravili, ali - Netherwind Crown ne pokriva kosu kako treba! Jbte nisu mogli Tier 2 da lepo odrade - a to je bila jedna od glavnih stvari koje je donosion 1.9.

A to za salutiranje kod Devour Magica - to nije bug - promenili su animaciju - nema vise onih prstenova koji su se vrteli oko mobova - sad se pojavi neki znak iznad glave i meta salutira... Ne znam sta im je to trebalo...

Sad ce valjda 1.9.1 - bilo bi lepo da barem poprave Netherwind...

Link to comment
Share on other sites

Meni se ubagovao healing touch, u tom trenutku sam bio u MC i odjednom igra je zasekla dok sam bacao Nature's swiftness i bacim heal i vidim nema cooldown na NS , posle toga su svi healovi bili instant cast sve dok nisam umro.Jedan od boljih bugova mogu reci :D

kako si umro ako su ti svi healovi bili instant ?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

- World of Warcraft Client Patch 1.9.2 (2006-01-11)

--------------------------------------------------------------------------------

General

- Characters should no longer appear to "pop" around terrain. Movement

should be smoother once again.

Ali najace mi je "SHOULD" ... pa mater jebem sta trebalo bi ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...