Jump to content

Grobar,Delija ...


Solflaj

Recommended Posts

Partizan crno belo jbg neznam valjda su mi bili gadni zbog boje pa sam zgotivio cigane...i prestao da navijam posle onog sa barsom 1;0 zivkovic odem da pisam vratim se posle 40 sekundi a ono 2:1 kapiro sam da je neka zajebancija kad ono :( nikad vise fudbal plako sam 5 dana ko kisa jbt bio sam klinac 16 god ili w/e

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ћале партизановац, деда партизановац, ујак партизановац, комшија који ме је учио да псујем од малих ногу партизановац, једино стриц звездаш...

од кад знам за себе навијам за Партизан. после сам схватио да Гробари имају далеко више стила, да имају посебан френетичан однос према свом клубу, па сам постао још и поносан што сам у мањини...

Jel i tebi najbolji drugar Metalika?

Link to comment
Share on other sites

Partizan crno belo jbg neznam valjda su mi bili gadni zbog boje pa sam zgotivio cigane...i prestao da navijam posle onog sa barsom 1;0 zivkovic odem da pisam vratim se posle 40 sekundi a ono 2:1 kapiro sam da je neka zajebancija kad ono    :( nikad vise fudbal plako sam 5 dana ko kisa jbt bio sam klinac 16 god ili w/e

jes vala, zvezda je tad na nou campu bila apsolutni favorit, a oni pajseri izgubili od barse 3:1. Koji idioti !

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa to ti bas i ne znaci da imas vise stila.Ovo uopste nije bila provokacija vec obicna sala.Znas li uopste na cega/sta mislim?

sori, napet sam nesto bio danas. zbog nika sam mislio da si neki "navijac"... [:(]

ne, nisam cuo za tu salu, i ne nikad nisam slusao Metaliku.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Posto je cale antisportski tip, on nije imao nikakvog uticaja. Teca me je sa 3 godine vodio na Zvezdin pomocni stadion i pricao o Zvezdi. Tada sam gledao nekog kosonju kako sutira ka golu i stalno pogaca :D ( kasnije mi je teca rekao da je to Mihajlovic ). A meni se svidela kako uvek da gol i kao, vauu hocu ja da budem kao on, i onda poceo da navijam za Zvezdu ;). Posle mi teca, kad su '91 uzeli KS (LS), pustao snimke utakmica od 1/8 finala, i ucio me prvu postavu iz '91....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

lozhio sam se kao klinac na crno-belu kombinaciju... pa je onda doshao Bari i cela ta lozhana koja me smorila, naravno burazer mi je zvezdash (cigan) i nema shanse da ja radim neshto isto kao i on, i njegov tjale me smarao sa tim prichama o zvezdi ovoono...

i deda mi je partizanovac stari... ali bash partizanovac, nije grobar lozhach, nego gotivan tip mnogo koji je uzhivao u bilo kom sportu i chak navijao i za zvezdu kad je igrala preko grane. mislim, nikad me nije smarao ni za jedan sport, ni za jedan klub (ukljuchujutji i partizan) a opet nikad ne bih mogao da pomislim da navija za bilo koga sem za partizan... ako me razumete :D

krenuo sam tim stopama valjda

p.s. shto se tiche stila... moram da se ubacim sa lichnim (bogatim) iskustvom oko ponashanja i jednih i drugih (mislim na malo starije ljude, mlada boranija nije zasluzhila da o njima pricham), ipak moram da kazhem da partizanovci imaju vishe "stila".

svi matorci koje znam a koji navijaju za zvezdu su u fazonu "zvezdaovoono, wtfpwned, ko te je prevario da navijash za partizan, itd", dok znam jako velik broj starih partizanovaca koji su bez tih nekih frustracija, uvek se zezaju, i kad pucamo od nekih shabana ti ljudi naprave atmosferu "jbga... daj josh jedno pivo:)" sa sve smajlijem na kraju...

Link to comment
Share on other sites

Zvezdadsi su najnapaljenija deca , samo gledam po skoli kad dobiju neku utakmicu , svi izbace saleve i obuku dukseve i oko ti vade pricom o pobedi , mada i zvezda je kriva shto su za nju poceli da navijaju pozeri , koliko se reklamiraju i sprovode razne akcije i gluposti. ahh u pm nwe mogu vihwe sda pidshwem natavixcu o sdvewmu kasd popravim tataturu i za ovo mi jwe trwebalo pola ata , napiwem pa vwe moram sda prwepravljam.

Link to comment
Share on other sites

Cela familija, ceo kraj. Zvezda.

A to za stil Grobara i Delija zaista ne bih da komentarishem :)

e a kada smo vec kod toga, koji krajevi pripadaju kojim navijackim grupama???

znam da je senjak pun cigana, moj kraj takodje (oko juge)...

Partizan crno belo jbg neznam valjda su mi bili gadni zbog boje pa sam zgotivio cigane...i prestao da navijam posle onog sa barsom 1;0 zivkovic odem da pisam vratim se posle 40 sekundi a ono 2:1 kapiro sam da je neka zajebancija kad ono
Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

e a kada smo vec kod toga, koji krajevi pripadaju kojim navijackim grupama???

znam da je senjak pun cigana, moj kraj takodje (oko juge)...

valjda deo karaburme nas,deo grobarski,deo Ofkovski

Zeleznik grobarski,na Medaku (3) su cini mi se delije,od banovog brda pa na gore su vecina Radovci,Zemun deo grobarski-deo TB, valjda tako nesto.... [:)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Navijam za Vojvodinu od malih nogu,brat mi je uvek pricao o Vojvodinini dok sam bio klinac,a i navijam za svoj grad,za svoj klub crveno-beli Novi Sad :),tu sam se rodio tu zivim,i ne mogu da shvatim mnoge novosadjane koji navijaju za Bg tim (zvezda,partizan) iz razloga zato sto su #1 ili #2(fudbal) a ne za svoj klub iz svog grada,kada kazem novasadjane,mislim na one koji su pravi novosadjani i odavde su,a ne na one koji su dosli u NS da zive... posle onog rata itd.Inace brat mi navija za Vojvodinu,cale,keva,sestra,dok teca za partizan i hteo je i mog brata da odvede u te redove,takodje i sestru,ali mu to nije poslo za rukom :) drugim recima "Nasa je istorija velika,velika ko nebo,nasha se ljubav prenosila sa kolena na koleno,pradeda,deda,otac i sin uvek su ostali uz crveno-beli tim,pradeda,deda,otac i sin uvek ce biti sa njim" :))

Sto se tice tih stilova mislim da smo mi firmasi nekako naj finiji... :) najiskrenije ...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Posto je cale antisportski tip, on nije imao nikakvog uticaja. Teca me je sa 3 godine vodio na Zvezdin pomocni stadion i pricao o Zvezdi. Tada sam gledao nekog kosonju kako sutira ka golu i stalno pogaca :D ( kasnije mi je teca rekao da je to Mihajlovic ). A meni se svidela kako uvek da gol i kao, vauu hocu ja da budem kao on, i onda poceo da navijam za Zvezdu ;). Posle mi teca, kad su '91 uzeli KS (LS), pustao snimke utakmica od 1/8 finala, i ucio me prvu postavu iz '91....

al' si slag'o ovo za Mihu pa to je jezivo... :)))

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...