Jump to content

Grobar,Delija ...


Solflaj

Recommended Posts

E ovako...do prvog razreda osnovne je bilo ono : ko je dobio derbi-za njega navijam...

onda sam krenuo u osnovnu i neki lik (86 god) se stalno vracao samnom iz skole i trovao me pricama o Zvezdi...

pa mi je matori komsija dao VHS sa snimkom iz Barija i onda sam se do jaja napalio...:)

Posle dolazi ljubav prema klubu [:)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pradeda mi je igrao desnog beka za zvezdu posle rata, on je to preneo na mog caleta,a cale na mene.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ovako...do prvog razreda osnovne je bilo ono : ko je dobio derbi-za njega navijam...

onda sam krenuo u osnovnu i neki lik (86 god) se stalno vracao samnom iz skole i trovao me pricama o Zvezdi...

pa mi je matori komsija dao VHS sa snimkom iz Barija i onda sam se do jaja napalio...:)

Posle dolazi ljubav prema klubu [:)]

Zar u svemu morash biti najgori? :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Svi zivi su navijali za Zvezdu oko mene i nabijali na nos shto je ona 90' koje vec dobila kolo-kolo.Josh tad me je uzasno zivciralo shto se gube u proslosti koje se i ne secaju - od tada sam jelte Grobar.Ali samo iz principa.Retko odem na utakmicu, a i kad odem potrefi se neki debilni Makabi, i onda obecam sebi koliko josh vremena za kaznu necu otici ponovo na utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

kod mene je drugacije, deda mi navija za OFK, otac za OFK, brat za Zvezdu a ja za Partizan.

Eto, Partizan je tog dana bio drugi a Zvezda prva, posto ja volim da navijam za one koji gube ili koji treba da napreduju, Partizan je tada bio drugi i ja sam birao Partizan a buraz (moja vecna kontra) Zvezdu...

"Uvek pamtim onaj lepi dan, kad sam zavoleo Partizan, od tada sam srecan radostan..." :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

secam se da sam kao mali pitao komsiju za koga navija,i on mi rece ''ma to ti je sve isto'',kada sam to rekao caletu,on rece ''ma gde isto'', i isprica mi sve o zvezdi,tako sve poce,gledao sam '91 finale protiv olimpika,i kad sam video kako je Pancev izuo poslednji penal,odusevio se.

Al kao sto rekoh, sad me zabole,gledam samo reprezentaciju

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

pa ono, vreme kada se opredeljuje za neki klub je pao tacno kada je zvezda bila najpopularnija u drzavi (ono, 91', a ja klinac, 6 godina) a i tata navija za zvezdu pa se nekako potrefilo da navijam i ja za zvezdu. izuzetno mi je drago zbog toga.

sada ne mogu sebe da zamislim na suprotnoj strani.

Link to comment
Share on other sites

ћале партизановац, деда партизановац, ујак партизановац, комшија који ме је учио да псујем од малих ногу партизановац, једино стриц звездаш...

од кад знам за себе навијам за Партизан. после сам схватио да Гробари имају далеко више стила, да имају посебан френетичан однос према свом клубу, па сам постао још и поносан што сам у мањини...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

од кад знам за себе навијам за Партизан. после сам схватио да Гробари имају далеко више стила, да имају посебан френетичан однос према свом клубу, па сам постао још и поносан што сам у мањини...

Pa da, ima razlike izmedju navijacha... Nisu to sve ista govna... Nikako...

Svaka ti chast...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ima razlike izmedju navijacha... Nisu to sve ista govna... Nikako...

Svaka ti chast...

ne druze, mi grobari imamo stila, Armani, DG etc. [roflmao]

:D

shmekeri...

[;)]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...