Jump to content

Original igre


Pana

Recommended Posts

Tja, ljudi misle da neko voli da kupuje pirate,ne, nego nam prosto standard nije dovoljno veliki da bi kupovali originale.

Bem li ga, verovatno vecina misli da se isplati kupiti wow,sto je verovatno tacno, jer se pirat verovatno do jaja razlikuje. Ono sto niko ne kapira je da se non stop unapredjuje, do leta ce biti IDENTICNO

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

Da nam je standard ok..pa i da kupis nesto original...

ali sta ce ti npr Elder scrolls original,kad nema multiplay???

evo je imam cak i frozen throne krekovan i igram na netu...ne vidim zasto bi uzeo original...

ali sa druge strane ako hoces da igras neki mmo normalno treba ti original jer je krek 100% pun nekih bagova i hackova

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Brate pana jel si ti na nekim lekovima?

Ako jesi uzmi dozu,a ako nisi potrazi strucnu pomoc, posto su ti topici konfuzni do jaja...

Najjace je sto je i editovao post:-)

Moja tuzna prica, konfuzna kao i ceo topic (a ako je offtopic, jbga, i ceo topic je malo offtopic...)

Dosao do jedine orig. igre u zivotu, Colin McRae Rally 4 na DVD, instalirao preko LANa sa burazerovog kompa (jer ja nemam DVD) -ne radi, trazi DVD. Ja napravim i mountujem image DVDa, opet nece!

I ja lepo skinem crack sa neta, sta sam mogao drugo :-(

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ma.. ako pogledamo da osim ljudi iz Beograda i delom NSa nema mnogo ljudi koji bi mogli pristojno da igraju odredjene igrice preko interneta, mislim da je još uvek pomalo uzaludno kupovati originale, jer su uglavnom skupi (koliko vidim Q4 je 70 eura a ja ga danas kupio za bruka male pare i sve radi)

Naravno, da imam uslova za igranje na internetu bez nekog velikog laga i sl. prvi bih dao 70 EUR za bilo koju igricu. Recimo baš bih voleo da probam Final Fantasy X.

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od svog prethodnika Zlajonje kojeg ste gledali pre nego shto sam otishao u vojsku.... netju shiriti hejt po ovom topicu prema malou... eto ... za malo da mi se omakne!

Elem... Generalno i jesam protivu piraterije... no zaista mi nisu mogutjnosti takve da mogu sebi da priushtim original igre.. (eto priznao sam da kupujem kod pirata :D)

Al bih ipak kupovao oridjinale..

A te prichice.. bolja grafika i tako to... to tjemo za bed time stories.... :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Po meni ni jedan original ne treba kupiti odma,nego prvo probas pirata pa ako ti se bas svidi oda nije problem da kupis original.Nije da podrzavam pirateriju ali vecina igara koje izadju su djubre cast izuzecima (cs,wow,tft itd...) tipa sarena kutija bruka rekalam a ono go qrac!

Link to comment
Share on other sites

Pazi, u normalnim zemljama gde imaš kupovinu preko kartica sa raznoraznim popustima i giveaway cenama i gde ti je plata ~1.500€ prosek zaista nije mnogo odvojiti 100€ za jednu igricu mesečno, a i realno, nema puno igrica koje će da koštaju toliko. Eventualno 5-6 u toku jedne godine, a opet veliko je pitanje da li će svaka od tih biti onog žanra koji ti voliš.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...