Jump to content

Zasto mrzeti alijansu


Solflaj

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobices danas batine znachi tako ces da plaches ... pusticu burazera tvog na tebe pride ... pacodlaki majmune

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog dobrog primera zasto ja mrzim alijansu....

Radio sam q u stonetalon mountaines da ubijam elitu harpiju , ubijao sam je 100 god bio sam 2-3 slabiji od nje , i tako posle 100 god ubijem ja nju i krenem da vratim q ! tako sav hepi skocim sa brda da vratim q i ostane mi pola hp i taman kada sam klkno da vratim q izdje ally rogue za meni ??lvl iz stelta i ubije me ....

dobro to nekako sam precutao .... ali kada sam se vratio i video opustosen san rock popizdeo sam .... ceko sam 10 min da se responuje lik da vratim q ....

i taman sto se responovo izadje rogue za mene ??lvl i ubije me iz hit-a a zatim i sve sto se responovalo ...... recite da ovo nije najblaze receno pederski ....... !!!

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

Jeste pederski.

Ali ovaj topic je nebuilozno glup.

Kako ti mozesh da mrzish alijansu, ako je tebe 1 covek smarao?

Da je doshao ceo IF i da je poceo da mlati NPC-eve i vas, pa i da vas razumem nekako, ali ovo...

Na obe strane imash debila kojima je dosadno pa ce da te smaraju. Nema izuzetaka.

Mislim, logicno je da "mrzish" neprijatelja, zar ne? Cemu onda ovaj topic? [onjelood]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

najvise volim topice - mene su tukli kad sam bio mali - pa kad sam postao veliki vratio sam se i tukao nove male...

najvise volim da nadjem 1 na 1 lika (isti lvl) iz suprotne frakcije /ready i onda udri...

ubijanje gray likova cini samo to da dzabe dajte blizardu pare... jer za to vreme koje ste/su potrosili mozete mnogo korisnije potrositi pomazuci nekom prijatelju / grindujuci...

mislim da svako od nas mora da umre 1000 hiljadu puta da bi shvatio to je samo jedan "release" i ghost walk... desava se... nije kao RL da lezis na urgentnom (primer sa blokovima) metar dana

bre blizz je stvorio altove da bi debil koji te gankuje potrosio vreme cekajuci te dok ti igras alta... svaki put kad me neko ceka (vise to ne rade) ja se logujem sa drugim likom - odradim jedan quest i vratim se nazad... i ne planiram kako cu da se vratim da mu porazgovaram sa familijom...

inace ima debila svuda... horda, alijansa, RL, forumi... ne pravi razliku...

Edited by headcutter[LR]

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

bunch.jpg

Welcome to Orgrimmar...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...