Jump to content

Catalyst v5.13


Zoolok

Recommended Posts

Aj da ne otvaram novi topic...

Moguce je da u skorije vreme nabacim radeona 9550GE, pa me interesuje kakva je situacija sto se tice clockovanja ove graficke? Cuo sam da se mogu iz nje napraviti 'opasne frekvencije'! Kolji model, tj od kog proizvodjaca preporucujete, i koje drajvere (ima ih cini mi se vise vrsta za ATI). Na kraju, i koja setovanja?

Inace, ubo bih ga u MSI 6566 plocu, sa i845e MAX chipom, i AGP 4x :-( slot. Da li ce njenim klokovanjem postizu performanse jednake (ili vece?) kao na 9600pro ili xt?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ATI Tools je, koliko znam, samo za overklokovanje, a ATI Tray Tools zamena za Control Panel, pa ne kontam po kom kriterijumu ih poredite :)

A i kakve veze ima koji je bolji, koristi ko šta hoće.

Inače, oprez sa overklokovanjem, pogotovo ako imate "stock" hlađenje i nemate hladnjake na memoriji.

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo ja baš imam ATI Radeon 9500 @ 9700 sa AtiTool i radi mi naaa.. (samo da vidim) 310.5/270

Inače ne preporučujem da se overclockuje RAM na kartici.

Evo vam jedan zanimljiv link povodom toga možda ga je neko već i dao, ali ne škodi opet: www.techpowerup.com/softmod/

Zahvaljujući tome (i 1GB DDR [:)]) mogu da igram recimo FarCry na maximum detalja bez i malo seckanja. Jest da možda i nije najbolji primer, ali ni ja nisam baš neki graph-freak tako da mi je ovo i više nego dovoljno za 50€ koliko sam dao za karticu :)

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...