Jump to content

DRAMA NA TURNIRU U AS-u


Gumiflex

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm ja igram warcraft i citam ovo i stvarno sam shokiran :) ja znam par momaka iz cs-a fitju i par iz kgb i ovo sto citam ovde je strasno :) hehehe ja moram da mislim da li sam ti platio ili hehe pa kakav je to odgovor valjda imas neka moralna nacela da ako si na necemu ucestvovao i das pare za to hehe a za te kradje i sve lol ja neznam da je na war3 turniru ikad ista nestalo :))) zao mi jadnog gazde igraonice lol brate za ove turove iz cs-a moras imati bas zestoke pripreme da bi isti napravio strasno zbilja no comment .....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Poz svima...

Evo sabrao sam se posle 10 burnih dana i resih da i ja kazem nesto o turniru...

Bilo je veoma velikih propusta u organizaciji sto od strane mene sto od "pomagacha"...

Ja sam dao sve od sebe da turnir prodje u najboljem redu :

Objavio sam na vise sajtova da ce se turnir odrzati ; okrenuo puno brojeva telefona ; lepio plakate ; sredjivao racunare... Proveo sam 2 dana pre turnira u igraonici bez sna sredjujuci racunare ispocetka i praveci raspored racunara ( 5 sa jedne - 5 sa druge strane ) tako da je na racunarima ostao samo windows , drajveri i cs 1.6.

Welcome to my world. :(

Ovo sto cu da napisem posle nemoj da shvatis kao prozivku, jednostavno kao nesto sto bi moglo da ti pomogne ako ikad budes dovoljno lud da se ovog uhvatis ponovo, a mozda bude korisno i nekom drugom...

Na dan zreba pocela je agonija : 3 ekipe otkazuju dolazak zato sto su cule da igraju sa kgb-om glorijom i gcv-om, onda neki imaju pare, neki nemaju, neki imaju pola.... uzas.

Zato se svuda trazi cash unapred. Ako vec i pustis nekome da donese na turnir to je neko koga znas dobro i kome mozes da naplatis kasnije, a i o tome se vodi evidencija.

Onda je nastao problem pri pravljenju zreba - bilo je 14 ekipa koje su najavile dolazak a to nije dovoljno za knock-out sistem takmicenja. Vecina njih je bila za to da se oganizuju grupe a ja sam znao da je to nezivodljivo jer bi trajalo 5 dana, medjutim niko me nije slusao jer nisam mogao da dodjem do reci od kapitena ekipa i dezurnih smaraca...

Stvar kapitena je da zastupa svoje stavove - tvoja stvar je da kao organizator drzis konce u rukama kako znas i umes. :(

Na kraju sam dosao do reci i predlozio da se ubace 2 zamisljene ekipe koje ce neko izvuci u zrebu a ona ekipa koja ih izvuce..ide dalje.

Tako je i bilo...a onda kada su pancevci culi da igraju sa kgb-om rekli su da nece doci.....i ostale ekipe...

Onda si mogao i da odredis odma te 2 ekipe kao nosioce sto bi bilo i logicno (npr. KGB i 4gl), a i ne bi imao taj problem oko "u prvom kolu igramo sa..."

Turnir je poceo ok...testirao sam to vece sve kompove i sve je bilo u najboljem redu - naravno ne kako su neki navikli ali opet ok i korektno...fps je padao samo kad se baci vise smokova...

Onda je dosao GcV ujutro i sjebao mi jedan monitor!

nije im prijalo osvezavanje od 85 hz pa je neki pametnjakovic stavio na 100 pri rez 1024x768 i eto prvog sranja.

Cemu davanje igracima da sami namestaju setovanja u CP? Pustas li to onima koji ti dolaze u igraonicu svaki dan? Ako je odgovor da onda to moze da ti se desi svaki dan, a ne samo na turniru pa i to treba uzeti u obzir za ubuduce kao nesto sto bi se moglo zabraniti.

Mojo Ladies se isto dosta zalio kako ne radi ovo ; ne radi ono...istina bilo je nekih bagova koji mi nisu bili jasni ali nisam mogao nista SAM da uradim jer mi niko nije pomagao...npr sv_restart 10 ne radi nego odma restartuje za 1 sec. (!!!!!)

Neko je poceo da drka konfige po kompovima pa je i tu doslo do problema sa kontrolama....joj samo kad se setim odma me glava zaboli.

Ti bugovi su matori... imaju veze sa .cfg fajlovima i matorijim verzijama tako da je to stvar pripreme.

Prvi dan se zavrsio koliko-toliko dobro.

Drugog dana su se odigrali "bitniji" mecevi. Najvise me nerviralo to sto je bila puna igraonica i nisam mogao ni da sudim ni da nadgledam mec kako treba a kada bih zamolio ljude da izadju dobio bih odgovor "pa niko se ne zali..."

Pa ti se zalis ...

Onda je neki pametnjakovic slucajno zakacio mrezni kabal koji je isao od servera do switch-a i sjebao server tako da je neko iz glorije morao da napravi server. Kasnije sam sredio server...

Pa ako nisi do tada onda si posle ovoga morao da ispraznis prostoriju kako znas i umes.

A najtuznije mi je bilo a sad mi je smesno , kad je GcV zapalio posle poraza od kgb-a i nije platio!!!!!! e tuge majko moja....

U finalu je nastala prava agonija - hyber me je pitao sta se igra u finalu i ja sam mu rekao da se igra dE_nuke dok je jedan od "suorganizatora" rekao gloriji da se igra i nuke i train. U finalu je bilo dosta vredjanja od strane glorije i njenog vatrenog navijaca ; zaboravih kako se zove - nije ni bitno. Posto su dule i confy cutali, ja nisam hteo nista da kazem. Posle pobede kgb-a i njihovoj nameri da krene gajbi glorija je pocela da protestvuje jer su mislili da se igra 2 mape. I tu krece drama od 2 sata svadjanja...prepirki zamalo i tuce...

Poele su neke optuzbe za bacene fleseve od kgb-a onda ovi su se zalili za vredjanje....

Ovo je greska do organizacije - uvek se trudi da imas dobru komunikaciju sa onima koji rade sa tobom i da ako nesto saopstavas jednoj ekipi to saopstis i drugoj.

Na kraju je bio dogovor da se odigra jos jedna mapa iz sesira i da se prizna nuke i tako je bilo. Glorija je povela sa 12-3 na cbble-u kao CT a onda posle menjanja strana kgb uzima 14-0 ....

Jebiga, nekako da se resi je moralo ... Na kraju i ne znam kako je ovo moglo da se zavrsi drugacije. Ovo ti je i jedino resenje moglo da bude na kraju.

Da napomenem da su ukradene sledece stvari:

5 mx 300 miseva, moj mx310 moj hard disc od 80 gb sa 50 gb muzike i podataka vezanih za skolu i moju porodicu, graficka kaerta ATi 9000, polomljen je jedan prozor, jedan sto i jedna stolica i to ce sve biti odbijeno od moje plate, a jos da napomenem da je moj komp riknuo u igraonici...

Do jaja bedak :((

Nisam lud da pravdam kradju i da pricam da si sam kriv i sl., ali ocigledno nisi znao kako da se zastitis i sa kim imas posla.

S tim da ti kazem da su kakva je situacija i ako misevi nisu privezani, kompovi zatvoreni i sl. pola toga su mogle i sudije da ti zabodu... Uvek proveri posle meca jel sva tvoja oprema tu ili je skini sa kompa sam ako imaju svoju da kace.

Od turnira ni ti ni igraonica nikad necete ni imati nikakvu korist.

Ne znam ni jedan turnir koji se organizatoru ili igraonici isplatio, a da nije imao jake sponzore, a i to nikad nisu bile neke pare (da ne pricamo o tome da je igraonica za ta 2 dana mogla da zaradi novac).

Ako sledeci put budes hteo da pravis nesto ovog tipa bolje potrazi prvo savet od nekog iskusnijeg ko je to vec radio ili barem ucestvovao u tako necem. Ili ako si u mogucnosti navataj nekog od ovih koji se time jos bave pa neka to organizuju umesto tebe u zamenu za neku kompenzaciju.

Link to comment
Share on other sites

E ti JasoN-e retardirani majmune picka ti materina bezobrazna jebem ti sve po spisku klosharsku majmune neopevani, reba te staviti u kavez mater ti jebem. Bash bi voleo da ti neko upadne na gajbu i iznese sve sto nadje u njoj.Decku ste napravili haos i ti ga jos pljujes nisi ni c od coveka. Ne mogu da verujem sta ste uradili coveku i jos ga ti nesto napusavas strashno.

Roko sta si se ti nasao uvredjenim ovde? nemoj da ga psujes posto ce lose da se zavrsi po tebi sledeci put , mislim stvarno [:)]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

E ti JasoN-e retardirani majmune picka ti materina bezobrazna jebem ti sve po spisku klosharsku majmune neopevani, reba te staviti u kavez mater ti jebem. Bash bi voleo da ti neko upadne na gajbu i iznese sve sto nadje u njoj.Decku ste napravili haos i ti ga jos pljujes nisi ni c od coveka. Ne mogu da verujem sta ste uradili coveku i jos ga ti nesto napusavas strashno.

au brate ala ti imas besa u sebi, bio sam na 50 CS turnira ovo prvi put cujem tt, za buduce organizatore CS turnira pravite WC3 turnire :) take care ti vladice pali negde da poziras

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

E ti JasoN-e retardirani majmune picka ti materina bezobrazna jebem ti sve po spisku klosharsku majmune neopevani, reba te staviti u kavez mater ti jebem. Bash bi voleo da ti neko upadne na gajbu i iznese sve sto nadje u njoj.Decku ste napravili haos i ti ga jos pljujes nisi ni c od coveka. Ne mogu da verujem sta ste uradili coveku i jos ga ti nesto napusavas strashno.

omg brate , bolje ovakve komentare zadrzi za sebe, posebno ako neznas koga prozivas ovako mrtvo...

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Krvavi ste svi .. opustite se, tur je zavrsen i momci su rekli da su zaborali da daju pare, dal jesu ili nisu sta ima da raspravljate kad ne znate .

Kapiram iz ovog da organizacija nije bila nesto ali nikad nece ni da bude savrsena ..

Aj miseve sto su ukrali nego koliki ciganin treba da budes da ukrades HD ?!? Znaci taj lik je tolika seljacina da je to strasno !

Link to comment
Share on other sites

Ma brate ko god da je i da ima obraza takav post da ostavi a ovde nesto puca.......

Ali cuo sam da je Begradsko groblje puno JasoN-ovih ubistava tako da se trenutno stekujem preko (U beksvu sam) [:D][:D][:D]

P.S. Nisam ni bio na ovom turniru a bio sam na mnogo njih al se nisu desavale ovakve stvari kkkkkkkk

Edited by Roka

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Sve razumem ali kako su mogli da ti pokaradu miseve! De si ti gledao leba ti!

Da si ti ziv i zdrav. Meni je najveca satisfakcija posle WCG-a bila u tome sto sam ostao "samo" bez 2-3 podloge za misha, a svi mishevi su bili na broju. Drugi su prijavljivali znatno interesantnije cifre :)

nek mi neko objasni sta sam zajebao :(

ccc

smor

Uopste ne mogu da izvalim. Kliknuo sam na tvoj post kao da prekontrolishem gde si zaboravio da otvoris ili zatvoris quote, ali ne vidim nikakvu gresku. Sto posto sam je prevideo.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja da se javim , pare nismo dali zato sto smo zaboravili , izgubili smo mec i smoreni   

onako svadjali se i otisli ! Te pare smo dali KGBovcima posto su nam oni ortaci i ne bi ih zajebavo , vecina njih je i bila u fazonu ma treba !  Sam si kriv sto nas nisi podsetio , to nije moje da mislim dali sam dao ufur ili ne , iskreno me bole kurac ako ne trazish ko te jebe , a i te prica kako si nas jurio i kako smo pobegli , mani me toga mi smo odande se vukli do stanice i blejali na stanici jos jedno 15 mina zato nemoj da se lozish decko, da smo stvarno hteli da zapalimo sa parama i da si nas jurio mogao si samo batine da dobijesh !

A ti Igore mi se napusi kurca , i nemoj da mi pljujesh klan kad nemash osnovu za to , to sto su tebi neki ljudi iz mog klana duzni tamo pare to je takodje tvoj problem , sto ih pustash da igraju na dug ! I zbog toga sigurno nismo glodari i cicije ! Brate ne mozesh da okarakterishesh osobu kao ciciju zato sto ti ne daje pare za igranje , bole me bash kurac za vashe igraonice i da vam placam vreme , ako ste glupi igracu za dzabe, ako treba za drustvo cu dati i 10000 dinara , ali u igraoni necu ! Ko vas jebe !

Lep recnik nema sta, sta li ce da bude kad ti neko od tih ljudi slucajno bude zatrebao ili budes zavisio od njih na neki nacin... hehe verovatno te boli kurac jel tako? pa naravno kad mislis samo na svoje dupe...

Link to comment
Share on other sites

Alo Roko , mozes da pises sta oces , mislish da se vredjam na nesto sto mi napisala neka narkomancina raspala , ionako ces za koju godinu umreti od side ili neceg drugog narkomancino ! Ti mi kao nesto pises nisam c od coveka pa ti bi prodao sopstvenu kevu da je karaju u bulju da bi zaradio neke pare da se narkomanishesh ! Ako budesh imao muda da mi kazesh ista u facu pitaj samo na sledecem turniru gde sam , svi me zanju pa dodji da poricamo malo ! A sad idi se bodi u venu i tripuj malo !

Au brate svi ste vi prsli iskulirajte se malo... nemate nista od ovoga isto ko sto ne mozete da ispravite sta se desilo na tour-u nije bitno da li bi to zeleli ili ne. U svakom slucaju desilo se nesto imajte samo na umu da se ne desi o5, a ovakva rasprava je nepotrebna.

Edited by Dev1LcHe
Link to comment
Share on other sites

Dev1LcHe recnik nije lep sta da radim , ja sam sa svim tim ljudima bio super nikada ih nisam zajebao i uvek sam bio korektan prema njima i oni su mene prvi krenuli da prozivaju i moj klan tako da sam napisao to sto sam napisao ! MEni je krivo sto nismo odma dali pare za ufur, ali ovaj organizator nas nije ni okrenuo na mob da nam ista kaze nego tu kao nesto izmishlja kako smo pobegli sa turnira ! Ja sam se odma cuo sa Hyberom kad sam saznao da su osvojili tur i rekao nema problema dacu ti pare i isti dan sam mu ih dao , da je bilo ko od ove cetri ekipe koje su ostale u polu finalu osvojio turnir bilo bi isto posto ih sve znam i super sam sa njima !

Mene samo nervira sto su svi odjedanput postali smekeri i mudonje preko tastature sto niko od njih ne sme nista da kaze nekome od nas u lice nego sve preko foruma , pa poserem ti se u takve ljude !

Mislim ovaj Roka kao nesto kenja sta smo uradili decku , brate sta sam mu uradio zaboravio sam da dam ufur od pisljivih 1500 dinara koj sam dao ljudima koji su osvojili ! to sto su mu ukrali miseve to mi stvarno zao , ali ja nemam nikakve veze sa tim ! A to sto svi kenjaju takva ti je CS populacije to nema nikakve veze sa tim , nego smo jednostavno lopovska nacija i uvek cemo biti ! Nebitno dali igrash CS ili W3 !

Link to comment
Share on other sites

Dev1LcHe recnik nije lep sta da radim , ja sam sa svim tim ljudima bio super nikada ih nisam zajebao i uvek sam bio korektan prema njima i oni su mene prvi krenuli da prozivaju i moj klan tako da sam napisao to sto sam napisao ! MEni je krivo sto nismo odma dali pare za ufur, ali ovaj organizator nas nije ni okrenuo na mob da nam ista kaze nego tu kao nesto izmishlja kako smo pobegli sa turnira ! Ja sam se odma cuo sa Hyberom kad sam saznao da su osvojili tur i rekao nema problema dacu ti pare i isti dan sam mu ih dao , da je bilo ko od ove cetri ekipe koje su ostale u polu finalu osvojio turnir bilo bi isto posto ih sve znam i super sam sa njima !

Mene samo nervira sto su svi odjedanput postali smekeri i mudonje preko tastature sto niko od njih ne sme nista da kaze nekome od nas u lice nego sve preko foruma , pa poserem ti se u takve ljude !

Mislim ovaj Roka kao nesto kenja sta smo uradili decku , brate sta sam mu uradio zaboravio sam da dam ufur od pisljivih 1500 dinara koj sam dao ljudima koji su osvojili ! to sto su mu ukrali miseve to mi stvarno zao , ali ja nemam nikakve veze sa tim ! A to sto svi kenjaju takva ti je CS populacije to nema nikakve veze sa tim , nego smo jednostavno lopovska nacija i uvek cemo biti ! Nebitno dali igrash CS ili W3 !

Pazi ja stvarno ne znam nista tako da ne mogu da kazem, sto je jos gore ne znam ni tebe,a nisam ni bio na touru. Mogu samo ovako da se bezveze ubacujem u pricu. Al znam jednu stvar sigurno i to je potpuno tacno , svakog od nas boli bash q za ono sto je bilo na turniru jel se nije desilo nama :) znaci potpuno tacno i realno, zato aj da se ne pretvaramo i da se igramo i dalje a ne da se raspravljamo ko kreteni :)

Link to comment
Share on other sites

Ma bRe niko ti nije rekao da si ti i tvoja ek1pa pokrala stvari, nego topic koji si ostavio, ponavljam nisam bio na turniru ali posle gumiflexovog posta bilo mi zao coveka i nikog nije vredjao, i ti ostavljas post gde im jebes mater itd. A to tastatura ovo ono, budi siguran na sledecem turniru da cemo popricati [^][^]

kiTo ja radim i zivim od svog rada, bodem se samo letom i to kad me neki komarac navata

P.S. Shatro nije vam niko trazio pare xexe pa sto ne odes u neku zlataru uzmes 15 kila zlata i izadjes mozda ti ne budu trazili da platis [:D][:D][:D][:D]

Edited by Roka

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...