Jump to content

No.2 reppack by SeT.VoOdoO_MaN !!!


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlican rep pack voodoo :) samo nekontam jedno , ovaj lik l0ser- ide na kodo vs destro ?jedino to nekontam ., ako neko moze da mi kaze zasto..

Ma to ludi koreanci rade... ono tu i tamo daje kao neke rezultate, ali uglavnom ih pogaze bolje udovi, posto retardi ni u jednoj partiji ne vade wyverne...

@BS

U jebote sta je bese bilo imba u 1.05 ? :)

Edited by Razorman

retired...

Link to comment
Share on other sites

sta nije bilo u 1.05 kod orca je bilo zlo sa shamanima i doktorima

kod ud-a je bilo zlo sa gulovima plus coil i nova

kod elfa huntresse

kod humana a narocito sorcerke mk...

ma nema sta nije bilo imba :) zato je i valjalo :)

sa jednim blademasterom pokoljes pola protivnicke vojske, joooooooj ocu 1.05 :)

uh kako me uhvati nostalogija za starim dobrim vremenima :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sta nije bilo u 1.05 kod orca je bilo zlo sa shamanima i doktorima

kod ud-a je bilo zlo sa gulovima  plus coil i nova

kod elfa huntresse

kod humana a narocito sorcerke mk...

ma nema sta nije bilo imba :) zato je i valjalo :)

sa jednim blademasterom pokoljes pola protivnicke vojske, joooooooj ocu 1.05 :)

uh kako me uhvati nostalogija za starim dobrim vremenima :)

josh kad se setim u rocu, dok je blejd imao normal attack, zabode kritikal na drijadu i milina [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sta nije bilo u 1.05 kod orca je bilo zlo sa shamanima i doktorima

kod ud-a je bilo zlo sa gulovima  plus coil i nova

kod elfa huntresse

kod humana a narocito sorcerke mk...

ma nema sta nije bilo imba :) zato je i valjalo :)

sa jednim blademasterom pokoljes pola protivnicke vojske, joooooooj ocu 1.05 :)

uh kako me uhvati nostalogija za starim dobrim vremenima :)

da li je to BS moja redovna musterija ?:)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

rupe shamani i doktori su bili 1.04

od 1.05 su promenili armore bili opet, izbacili foreswalk i sl, i od tad je human bio najjachi do kraja roca

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^^tad je cak i vladica haro (naravno uz IMBU) :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Mozda bi i mogo da ti kazem sta ne valja da si okacio neki lose :D Jedini onaj sa vankorom ali vs njega dzaba ti pricam ako je to uopste bio vankor = 4k (hm...)

Okaci replay lose pack pa cemo da videmo gde gresis :DD hehe

l0ser- je bio po mom misljenju i najlaksi enemy.

Tesko da je ono bio vankor kolko ja znam uvek je bio "bad manner" :D, to jest dok sam gledao njegove stare repse mozda se sad promenio

anyway gl u daljoj igri...

Link to comment
Share on other sites

hehe human bio najaci u rocu ne nego je mogao da se bije sa drugim rasama svi dobro znamo da je ELF u rocu konstanto ima nesot imba pocev od imba STAR FALLA i demonovog 100-200-300 mana brna koji je bukvalno ubijao mog maga na trecem lvlu preko Ancient abusa do konacno nakraju talon abuse ciji ciklon nije mogao da se dispeluju koji je cinio heroje neprisutnim u bici a oni su bili u rocu najbitnija stvar.... tako da ja stvarno u ovome svemu nevidim kako je human tacno bio imba bio je jak ko zemlja i mogo je da bije sve ali nije bio imba

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

hehe human bio najaci u rocu ne nego je mogao da se bije sa drugim rasama svi dobro znamo da je ELF u rocu konstanto ima nesot imba pocev od imba STAR FALLA i demonovog 100-200-300 mana brna koji je bukvalno ubijao mog maga na trecem lvlu preko Ancient abusa do konacno nakraju talon abuse ciji ciklon nije mogao da se dispeluju koji je cinio heroje neprisutnim u bici a oni su bili u rocu najbitnija stvar.... tako da ja stvarno u ovome svemu nevidim kako je human tacno bio imba bio je jak ko zemlja i mogo je da bije sve ali nije bio imba

da, kad se setim, dodje ud sa masom gulova dk/dl na masu humanskih kastera i dovede 4 banshija sa sobom i posesuje pristove, i samo vidish kako nestaje slow, a dk sa inner fireom drzi prvi red ^^

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

FIGHT FIGHT FIGHT FIGHT!! [:D]

shalu na stranu...

Sharki, recimo da si ti dosao na neki turnir neznamnijagde, i sad stigao si u 9 ujutru, turnir pocinje u 10, umoran si od puta, a predhodne noci nisi spavao. I sada, odigrash grupe i trebash da igrash vs prvog protivnika, kad ono, lik nije dosao i tako cekicash ti njega 2 sata. Lik dolazi posle 2 sata i kao "uspavao sam se", i sada ti mislish "koji kloshar" , i kao organizator turnira ti daje dve opcije, da igrash protiv lika koji je spavao, ili da uzmesh jebeni fw. I sada, ti si ispostovao svoj deo, doshao si na vreme, nisi spavao zbog toga, itd, i trebash da igrash vs lika koji je em spavao vishe od tebe em ima moralnu prednost (posto te nije cekao 2 sata ne radeci nista), ako bi izgubio protiv njega, verovatno bi se smorio, zato je najbolje uzeti fw, steci nekakvu moralnu prednost i jednostavno nastaviti dalje na turniru. Jbg. zajebao si se, i mene je fata za malo zajebao, ali mu hajli nije dozvolio da se ispuni njegov zao i podao plan [:D][:p]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

da da kolachi ghoste fata je veoma zao covek i sprovodi neke mastermajnd planove, tvoja prica je sasvim ok i sve to, kad sam ustao pogledao sam na sat i video da je 11;15, a posto sam znao da riki nece doci ocekivao sam defwin, posto je jasno napisano na prvoj strani koga nema na vreme def win, tako da ja nemam nista protiv toga, dok ja ne bih mogao uzeti defwin nikome koga poznajem makar po cenu poraza.

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...