Jump to content

Da li zelite da kupite novi racunar?


Recommended Posts

Najgori scenario podrazumeva da vlada nastavi da muze građane iz sve snage, a kravama da ne pokloni nikakvu pažnju. U tom slučaju bi došlo do velikih psihičkih poremećaja kod krava, osećaja odbačenosti poznatijeg još i kao takozvano kravlje ludilo, što bi dodatno otežalo našu integraciju u EvropskuUniju i sigurno povećalo napetost, nervozu i iscrpljenost kod građana.

moj bozhe...

nego

@ stator

koji mu qrac bi?? uplashi me jbt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

auuuu

evo ulepsao mi covek dan jos vise ;)

znaci lik je toliki genije i da nema veceg :D a tek na sajtu sta jos mozete naci znaci strah...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

[01:51] ******* : koje ste legende, pa to je strashno... cinjenica da firme kao vi opstaju su cist dokaz da nas treba jebati dok nam oci ne iskoce. Ipak, moram da pokazem postovanje prema ljudima koji su to ukapirali. Svaka osoba od koje vi uzmete dinar je samim tim to apsolutno zasluzila.

[01:51] ******* : Postovanje.

[01:51] ******* : to sam im poslao u mojoj prijavi za kurs superucenja

Razgovor na mIRC-u poshto sam pastovao link. Nick ortaka je izbacen zbog privatnosti :), ali :D.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guy is just trying to make money , e sad ili je totalni debil ili genije ako uvaljuje ovo masi onda kapiram da je ovo drugo...mada i ne treba biti neki smartass da uvalish nekom liku sa neke planine PENTIJUM 8....

Edited by juicer.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Tom coveku i nije ciljna grupa ljudi koji provode po 8 sati dnevno pored kompa, koji se razumeju u kompove, koji znaju kako da ga koriste, nego ljudi koji rade po ceo dan, koga to ne zanima, koji hoce samo da provere mail, da koriste jedan program (word, excel)...

A to sto je covek rekao da su word, excel itd. najbolji programi na kompu jeste veoma pametna propaganda, jer ljudi bas i kupuju kompjutere zbog tih programa, da bi mogli da pisu, rade tabele i da istampaju (pametna stvar taj kompjuter)...Znam po mojoj kevi kojoj je neki debil programer rekao "kompjuter nije za igrice"!?!? Meni je trebalo 2 godine da joj objasnim da nije tako, ali jok, njen komp jos uvek stoji u njenoj sobi sa 2 programa instalirana i ona je zadovoljna, komp joj radi!!!

Takvi ljudi i jesu njegovi kupci, zato on i zaradjuje brdo para, jer takvi smo ti mi, mali broj ljudi stvarno se razume u kompove u ovoj Srbiji, pogledajte samo i ovaj grand show...koliko ga ljudi gleda, ove spanske serije, onaj top shop, sve je to za ciljnu grupu koji se ama bas nista ne razumeju ili su totalni debili koji poveruju u takve stvari...

Edited by _RAA_

"It's nice to be important, but it's more important to be nice!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ne zaradjuje on brdo para zbog toga, nego jer je u talu sa drzavom/mafijom (slobodno povuci paralelu). Znaci ima ledja, ima posao na tacni, i kraj

Ali to ne treba da nas spreci da mu se podsmevamo :)

Link to comment
Share on other sites

/me place zbog tolike jadnoce design-a site + idiotizma coveka koji je pisao sve ovo...

Ko zna da hakuje? Ajd srusimo site ;)

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

Tom coveku i nije ciljna grupa ljudi koji provode po 8 sati dnevno pored kompa, koji se razumeju u kompove, koji znaju kako da ga koriste, nego ljudi koji rade po ceo dan, koga to ne zanima, koji hoce samo da provere mail, da koriste jedan program (word, excel)...

A to sto je covek rekao da su word, excel itd. najbolji programi na kompu jeste veoma pametna propaganda, jer ljudi bas i kupuju kompjutere zbog tih programa,  da bi mogli da pisu, rade tabele i da istampaju (pametna stvar taj kompjuter)...Znam po mojoj kevi kojoj je neki debil programer rekao "kompjuter nije za igrice"!?!? Meni je trebalo 2 godine da joj objasnim da nije tako, ali jok, njen komp jos uvek stoji u njenoj sobi sa 2 programa instalirana i ona je zadovoljna, komp joj radi!!!

Takvi ljudi i jesu njegovi kupci, zato on i zaradjuje brdo para, jer takvi smo ti mi, mali broj ljudi stvarno se razume u kompove u ovoj Srbiji, pogledajte samo i ovaj grand show...koliko ga ljudi gleda, ove spanske serije, onaj top shop, sve je to za ciljnu grupu koji se ama bas nista ne razumeju ili su totalni debili koji poveruju u takve stvari...

kad razmislim covek je u pravu. 90% srbije nema veze o rachunarima, 5% ih i ima...

i sad kad ti neko napise: pentium 4, dvd, ps picke matere i kad ti neko napise Sempron 2600+, ATi Radeon 9800, Asus gfj;;gjds, gfklghfj, gfjkgh i slicna imena kompomenti koji 99% ljudi nece razumeti. pa naravno da ce se odluciti za opciju br 1...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...