Jump to content

King Kong, 2005


Kole

Recommended Posts

King Kong, 2005

Rezhija: Peter Jackson

Scenario: Fran Walsh, Philippa Boyens i Peter Jackson

Uloge: Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody, Andy Serkis, Kyle Chandler, Colin Hanks

Runtime: JEBENIH 187 MINTA!!!!oneelevenjedanBRE!

Iz prethodnog reda mozhe da se nasluti moj strav prema ovom filmu koji sam upravo odgledao...ali umesto da ga hejtujem nashiroko retji cu ovo: Napravio sam strashnu greshku, otishao sam da gledam ovaj film umesto da idem na "teh RuR Zhur" kao sto sam planirao sve do pre dvanaestak sati...to mi se obilo o glavu, tako mi i treba...

King Kong me jako iznenadio...negativno...ima 2-3 dobre scene, 10ak lepih kadrova i isto toliko ok fora razbacanih u preko tri prokleta sata filma...

kad ljudi krenu sa svojim utiscima mozda sednem i napishem nesto duzhe...

k

Link to comment
Share on other sites

Sad je kasno ... sutra igras DOTU sa igzom, draskom, ex1lom i punzom u ekipi.

*GASP*

auuuuu, zar je dotle doshlo laki drugare?

uglavnom punz je fanki, drashko je japi, igz je rudlav, ja sam debo ko jack black... sto nam ostavlja da je exile naomi watts! (kakav expertni tie-in sa KK filmom i spasavanje topica od odlaska u off! i...like...rule 'n stuff ;oP)

Link to comment
Share on other sites

Sachekacu dobrog pirata pa odgledati kod kuce, uz obawezna objashnjenja mom malom kucnom patuljku...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Odgledao, dobar film - ima sve shto je ima ostari King Kong (znachi ne onaj iz '80-ih). Sam King Kong je odradjen strava - ne samo kao grafika, vec i kao emocionalna lichnost u filmu. Vidi se da su najvishe vremena potroshili na razvijanje odnosa izmedju Konga i ribe, shto je po meni najvaznije u ovom filmu. Ne znam zashto je Kole reshio da napljuje film, poshto je po meni jedan od najboljih ove godine.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Za one sa slabim srcem - King Konga ubijaju na kraju, kao i u originalnoj verziji...
Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

a gde se tu uklapa T-rex? :D

e to me bas najvise nervira!

koj im je qrac to trebalo????

I ono sranje sa bubama koja je poenta istog

Provalio sam da holivud vise ne moze da napravi ni jedan normalan film pocinju da trpaju sve i svashta tamo gde im nije mesto

meni se stvano stari king kong mnogo vishe svidja i mogu uvek da ga gledam ovo sranje sam sad pogledao i nikad vishe

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...