Jump to content

koliko mi volimo WOW?


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno ozbiljno igranje WoW-a zahteva mnogo vremena i moze se upariti( rece Masta ovo negde ) sa jednom stvari jos, znaci ili fax/skola ili riba ili drugari...Naravno pricam o uspesnom bavljenju bilo cime od navedenih stvari...

Uspeo sam da napravim perfektan odnos izmejdu RL i Wow-a stizem sve da uradim.(treniranje, skola, devojka, zznje)

Uz duzno poshtovanje, ne verujem da tvoj guild pegla recimo Nefariona...Ovo sam naveo kao primer, znajuci koliko je vremena potrebno za istu stvar...Ali da se razumemo to moze samo da bude plus za tebe...Ja sam i digao ruke od ozbiljnog igranja WoW-a kada sam ukapirao da se nema vremena za to...

Link to comment
Share on other sites

ko te jebe kad si noob ;)

aj zovi na neku dotu sutra :) i na ovoj slici u profile si ispao kao role drug dealer ee dete dete :) noob damn noob :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma gubljenje u wowu je bezveze ... samo covek misli da je nesto postigao sto je ubio nefariana i nabacio 5 tier2 itema ...

po meni najveci uspeh je kad covek igra mmorpg u slobodno vreme bez obaveze, zeza se i gleda na to kao igru ne kao na drugi posao :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ja imam jednog lika 60 lvl i 2 lika preko 50 i nisam nikad video end game jednostavno postaje previse zahtevno i ne pada mi na pamet da provedem celu noc u MC-u.Takodje smorilo me da igram samo jednog lika.Isto i gilde jedu govna ako te usere da uletis u neku MC gildu odma ti daju fore da budes max 2 dana off inace kick.Najaci je Kuzmanovic (qzma) lik igra onog propalog paladina od kad je izasao wow za evropu rofl mao.Ja tezim ka tome da mi wow ne unisti zivot jer sam i onako ovisnik.

Link to comment
Share on other sites

Jebote, sad gledam iza sebe, ono de sam proveo 9 meseci. Ovih dana sam upalim wow, nije vise to to. Jednostavno je smorilo, i srecan sam zbog toga neopisivo.

Bilo je dana kad sam ostajao u forumu do 3-4 ujutru pa onda kuci na qnt 2 sata pa na posao. A inace 4-5 meseci mog igranja je bilo iz foruma, jebeno.

Neverovatna doza adiktivnosti, s kojom sam se ranije sretao, ali ne u ovolikoj meri. Definitivno nisam mogao da se kontrolisem. Secam se jednom da sam igrao 25 sati :) uzas, a jednom sam iz foruma isao na posao u 09 00 ne znajuci kako se zovem.

Al sve je to bio period bez MCa, igrao se ubrs/strat/sholo i dm beskonacno puta, jednostavno nije moglo da smori.

Sad gledam iza i ne verujem. Jebo mi je blizz kevu zadnjih 5 godina :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ma zznje je najbitnije, pre cu u guildu sa do jaja likovima gde se wajpuje sa zodovoljstvom, ono umries, i umiresh od smeha, najjacha stvar kad sam otishao kod burazera u igraonu, kad tamo 5 likova sede i rade MC, dolaze do ragne, i preko ventrila neki priest peva neku crkvenu pesmu i moli se da ce da ga ubiju, zalece se MT ragna ga opali, ovaj ga ishealuje a ragna chasti baju prista sa bombom, kad je lik pocheo da psuje boga i sve po spisku, ja se zamalo nisam dobio eSpilepsiju [:D][:D][:D]

zezanje ftw!

ili to ili neka pro-sabijachka guilda gde se sve ragi k'o u Kempovoj signi ili chak brze [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...