Jump to content

Moj (Vas) prvi Epic


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj prvi i jedini epik bese jako davno i to je bio neki luk, recimo 37. lvl. Tada je od toga bio samo bolji jedan epik luk, za recimo 57. lvl. A desilo se tako sto mi je Noom pomagao da zavrsim poslednji quest sa Reptorima. On je bio oko 5 lvl-a bolji od mene tako da sam ga ja lecio a on radio posao da se ubrzamo cisto i nije gledao sta ko dropuje jer smo zurili. I sad kad smo ih pobili ja krenem da gledam korpsove i vidim epik, i ne uzmem nego onako u panici, vidi ovo, vidi ovo. On dodje klikne i ne uzme, kaze uzmi ti ja ne smem. Koliko smo se smjelai, sirocici. U svakom slucaju prodali smo ga za neke silne pare, ne secam se tacno koliko, ali dovoljno da smo mogli da kupimo mace. Eh to su bili dani.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

bolje da ste taj eye of shadow dali meni, platio bih vam ja, ali na rate naravno :P sad cu morati zbog toga da batalim priesta i potpuno se posvetim druidu:)

hehe ma nisi trebao da batalish,to je imba klasa. a ako oces da idemo zajedno da grindujemo pada 100% posto imam luck charm [8D]

Edited by uBAH

Pita Nemanja Vidic Fergusaona : Sefe jel mogu da igram u subotu?

Ne znam Nemanja

Vidicu

Link to comment
Share on other sites

Prvi epic drop:http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=1263

Drugi epic drop:http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=2244

anyway,od istih mobova mi je ispalo...usro sam se kada sam video brainhacker =) zatim nedelju dana posle krol blade...pa onda epic mount =)

Prvi epic koji sam kupio: http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=647

Link to comment
Share on other sites

e ovako i ja se malo pohvalim

prvi epic sam dobio na 60lv-u i to je bio eye of shadow

ali sam zato od 40tog lv-a kupio 6 ili 7 epica (to mi je bio main lik dakle sve sam sam morao da zaradim)

imao sam 2x furry axe ili tako nesto jedna je imala crusader a druga lifesteal ( one sekire koje daju bonus attack)

lile of lies ili kako vec

edgemaster handguards

icemail jacket

ona puska boomstick

i jos nesto ali mi nepolazi da se atm setim

[:D] pravi bizmismen [:p]

Link to comment
Share on other sites

prvo sto sam kupio bio je eye of flame za 120g kada sam se lozio da sam ultra jak fire mag, a posle kad sam usao u guild i kada sam morao da predjem na frost/arcane pazario sam freezing band za 100g i napravio sam sebi belt of archmage

inace nikad nisam imao srece da mi padne neki boe epic dok grindujem, iako imam lucky charm :)))

sad imam nesto od arcanista i cekam da padne robe of volatile power, imam najvise dkp u guildu i vec me zajebavaju sto nista ne uzimam, a jebeni robe je pao samo jednom od kad guild u kojem sam postoji, a rade MC vec dugo, u tri ipo meseca koliko sam sa njima bio je samo taj jedan drop a ja tek dosao pa sam samo mogao da gledam

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...