Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahaha...trebalo bi da odem da uplatim prvu ratu za pariz za novu dinu....

mislim da tje biti krajnje dijabolichno u parizu...jelisejska polja, ja pijan, svi pijani, meeeeeeeeeeerde...lol

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Radim...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

- Dakle ono ustao u 8 ujutro da odem kod lekara da se konacno prebacim sa decijeg ela kao na odrasle. i ono sada sma se vratio dakle ono prolupao sam od nervoze neorganizovanosti itd uhhhhhh.

- Sada kod caleta na posao da mu sredim komp pa onda sa devojcisom na fax pa posle toga kod ortaka na rodj.. i sve njih bole kita sto sam ja ustao u 8 ujutro danas a moracu i sutra isto tako...

Link to comment
Share on other sites

I ako mi je Ivan objasnjavao sat i po kako ce to avion da poleti nisam imao nocne more, ali jos uvek razmisljam o problemu. Prosto ne mogu da verujem da me je toliko zaokupila tako jedna nebitna stvar. Ili je bitna ali za mene licno, nesto duboko psiholoski, sto jos uvek ne mogu da odredim. Zajebto je to.

Ovde na poslicu/voscici, nema nista spec, a i sto bi bilo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@Igz: ako ti je dovoljan jedan "incident" da "magija prodje", onda znachi da je nisi ni voleo... Ne znam koliko ste zajedno (kapiram da niste dugo), ali znam sigurno da je strpljenje jedna od najvaznijih stvari u mushko-zenskim (i obrnuto) odnosima.

naravno da nije bio dovoljan jedan, ali ni ja nemam obraz kao djon pa da se na meni konstantno leche neki mali kompleksi i frustracije, nedeljama.

btw danas mi pustili kablovski internet i ono - suuuuper. mada ispada da na sbb-i sa flat home paketom nikako ne mogu imati realan ip

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

- Evo me kod caleta na poslu kucakam sa 800x600 rezulucije dakle ono kapiram da na mobilnom imam veci ekran :)

- Dakle u firmi ima otvoren mail na sc net-u a na anet se konektuje preko nekog kablovskog provajdera i onda muka jer ovi u sc net-u ne daju skidanje i slanje poste sa drugih provajdera pa mora da padne budzenje a on ence da promeni mail uff smao muke :)

- Vdeo sam juce na mini sajmu knjiga bas jednu za ortaka kome je jelte danas rodjendan:) Nesto tipa mitovi starog egipta on se lozi na te stvari ali je malo sqplja tipa oko 1000 din pa cu morati sa nekim da se utalim za nju...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...