Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bila na poslu, umrla od smeha sa otkachenim komshijom, bole me trbushnjaci, chekam drugaricu da dodje da me farba i da tracharimo malo, poshto se dugo nismo videle...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ofarbah se ja, sad sam josh lepsha :o)

ispratila drugaricu, sad malo kuckam sa drugom na msn-u, dok se ugreje voda za tushkanje, pa na spavanje, jer sutra je DAN D :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

sve veshtice su crvenokose...

RED always and 4ever :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

odlučio sam da iskuliram srpsku, ne ide mi se u plastik, od ostalih ponuda se ne zna koja je gora, a pare ne rastu na drvetu..

inače sam husao picu iz kaktusa, odlična kao i uvek, tako da sam srećan :)

Link to comment
Share on other sites

e, statore, ja sam pre jedno godinu dana davao krv u poliklinici, i ne sećam se tačno kad je bilo, al znam da je bilo neko normalno vreme, a ne 7 ujutru.. tako da proveri pre nego što se iscimaš bez veze.

Link to comment
Share on other sites

Uf, bas dug dan, jbte ustao sam pre 7 jutros, plan je isti i za sutra.

Inace moram da vam ispricam malu anegdotu sa faksa u kojoj je ucestvovao nas dragi kolega sektas, tj rurovac. Dakle jedan profan drzi neka suluda predavanja, dva puta po sat ipo sa pauzom od pola sata, i sad na pauzi daje da se iskopiraju neki raniji ispitni rokovi, neka pitanja i sta ti ja znam. I ono kao guzva u kopirnici tamo-vamo, svi manje vise iskuliraju to kopiranje, krece drugi deo sessiona i neko vraca profanu tih 5-6 papira na sto ispred njega. Utom ustaje nas dragi kolega prekaljeni rurovac iz prvog reda, vadi digitalni foto-aparat i krece da slika stranicu po stranicu :) Znaci profan koji je potpuno opicen, posto predaje nesto sto bi se najblize moglo objasniti kao neka kombinacija vise matematike/fizike, ga gleda u fazonu "vidi koji geek!" [roflmao]

Ne stigoh da ga posle predavanja zajebavam, a na vama je da pogodite zagonetnu licnost. Da malo pomognem recimo da najvise sansi imaju oni koji dolaze na RHH.

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
FYI Stator nije kod mene na faksu, sto ga ne cini manjim geekom, ali nije trenutno u konkurenciji

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...