Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Cico Vestico, film jeste korejski i nije bas horor, kao sto rece Lalebrale, ali je zato

MEGAJEBENOSJAJAN!!!!! [8]  [^]

obavezno ga pogledaj... secam se da me smorio prvih 30-45 min, ali kad je poceo da se odmotava...  ijuuuuuuu...

hehe... gledam, gledam i prawim pauzu dok bata kuwa kafu...

i stwarno ste u prawu... smorila sam se samo tako, ali krenula radnja, krenula... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

obavezno ga pogledaj... secam se da me smorio prvih 30-45 min, ali kad je poceo da se odmotava... ijuuuuuuu...

Jest' jest' odlican ... secam se koliko sam bio prijatno iznenadjen filmom da sam o tome pisao na forumu, a vi me svi iskulirali :> Inache sam mor'o da pogledam jos jednom posle kod kutje, da sve lepo "sastavim".

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo Engleze...Redsi pokidali everton dok je usrani celzi dobio jedva 1:0...uhhhh kako mrzim celzi...

enivejZ slusam Bob Marlija i nesto gledam gistro Ramba i razmisljam:"jebote pa ja nikad u zivotu nisam gledao ni jedan deo ramba!"

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ma ti si odlepio, od trojke nema bolje =)

Trojka je najjakija. Ne mogu oni da naprave vise parodije kao sto je onaj film :)

Ne mogu da nadjem sliku kad igraju kukavice tenkom i helishem :(

Ta scena je usla u legendu. Mada nisu lose ni one kada lukom i strelom skida helis i kada ignorise bol. A jako je i kad dodje i odere ih u onoj njihovoj lokalnoj igri sa mrtvom ovcom, ono za 5 minuta igranja je postao MVP tekme :)

Inace malopre bio na basketu, umoran sam kao pas. Treba sutra ustati u 7, uh...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Fuckin' insomnia ia back... Odgledah film ("Pricha o dwe sestre")... Neochekiwano dobar, zaista... Odspawah sat wremena i sad ewo awetam po kuci kao nenormalna... Meni mozak zaista ne smeta....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Jel se pricha u ovaj mikrofon?

Spojio sam da u zadnjih 150 sati spavam samo 10... a gde su vrata..? a shto ovaj chika ide sa chekitjem prema meni?

Uglavnom... josh jedan dan na poslu... posle idem sa devojchurkom da gledam narniu... ono sa ormanom o chemu svi prichaju... mada bih radije otishao sas njojzi samo do ormana, al nema veze... nego kako ste mi vi? :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

lep dan. probudio sam se u 11, doruckovao pecenicu u kukuruznoj pogachi, slusam pearl jam i neki happu hippie iz 60-tih. Ne moram danas da idem do grada i presrecan sam zbog toga, mada imam da radim dosta za faks sutra. Ali glavno da ne moram da se pomeram od kuce

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Umirem na poslu... Spawala sam samo 1 sat i do malopre sam bila swa wesela kao zeka na speed-u... :o) Sredjujem slike od nedelje, koliko god se trudila da swe slike budu postawljene uwek neka fali, ap moram da preturam, okrecem i obrcem, a tako mi se spawa... Insomnia rules :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

idem na voznju, pa iz kola na bas do grada, smor....valjda cu pozavrsavati sve pre shpica, mada cisto sumnjam...ako nije mnogo hladno, verovatno cu peske do buvljaka, pa cu odatle tek da hvatam prevoz...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...