Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posao, posao i samo posao... a sinoc zaglawila kod komshije na tushiranju... ma ne idem wishe kod njega sem u 5 po podne... nas dwoje kad pochnemo prichu tu nema kraja... uzas...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

prosao testove sa nula negativnih, mislim da sam radio test ispod 2 minuta, nisam se setio da shtopujem :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

axamz... moram u komshiluk kad meni ne radi bojler hihihi :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Bah danas cu ceo dan presedeti kod caleta na poslu. Mrzim kada se to desi, a jos sam i poneo live Linux da ne bi radio pod ovim ubogim Win-om ali morgen, ispao mi je disk iz kutije u toku transporta i skroz je sada neupotrbljiv bah sve lepse do lepseg. Nego juce se nesto sa ortacima dogovarao z novi i ono je jebo lud zbunjenog dakle svako bi nesto drugo...

PS: sta je bilo na kraju sa cirom i tm-om?? el zna neko??

Link to comment
Share on other sites

hehe kolega i ja klopali tortu... umalo se ne pobismo, ali narawno gde sme on samnom da se kachi, pa sam ja dobila wece parche :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

A jel radis ti nekad? :)

ма јок само се правим. чекам плату од 1. до 1., плашим људе да ће да остану без посла, глумим лудило и тако... [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam dosao sa faksa, nisam spavao skoro celu noc ali mi se uopste ne spava. Skroz sam sjebao metabolizam. Sinoc sam gledao Baraku (ako volite da gledate knjige ili dokumentarce o dalekim zemljama i kulturama ili o zivotinjama onda je ovo nesto sto bi vredelo videti) a sad skidam Marsh Pingvina. Obozavam kablovski

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...