Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kesica sux tr00 chajevi rox :))Nego shalu na stranu oce kewa neke chajeve pa ako ti nije frka da uzmesh i meni pa da donesesh na paintball..javicu koji cim dodje s posla :P

Da, da, evo sad cu bas svima da vam kupujem cajeve i nosim po raznoraznim hepeninzima :)) Oce jos neko, dok sam raspolozhen, ajde, nek se javi neko iz Ledina, a onda kada to njemu odnesem neka me cimne Draganche da odem do Visnjicke banje ;))

Link to comment
Share on other sites

Ma ti testovi su dovoljno retardirani kao i polaganje voznje gde pandur insistira da radis "proveru" tako sto mlatarash glavom ko nenormalan dokle god je to "po pravilima" ali mu seva za neko opste snalazenje u voznji i reflekse i reagovanje, sto je mnogo vaznije. Isto tako i ti pandurski testovi, naletaces na neke stvari od pre 20 godina, i neke znakove sto ih nigde u Srbiji ne mozhes ni videti, "pa cak i da probas".

Klasika, na nbgu te vode na jednosmerni parking bez ikakvih obelezja na "kolovozu", a posle preko tramvajskog depoa gde moras da obratis paznju ide li tramvaj, iako je pruga "out of order", usput stajuci na stop znak koga iskljucivo po obliku mozes prepoznati (jer je jadnicak izbledeo).

Ocigledno nisi gledao Ivkovu slavu :)) Slavlje je, posebno u ruralnijim delovima Srbije, situacija u kojoj ti dolaze i kurta i murta a ti si zaklao citavo stado i sve ih redom gostis ;)

Sta ga znam, i moje selo je ruralno, pa se skromno slavi. Nazalost, moje selo je izgleda urbanije od beograda...

/edit

zabagovao mi se post. Ako nema puno chajeva, onda bi mogao od svakog po malo da mi uzmes, ako ima, onda uzmi neki po tvojoj preporuci, blage i smirujuce arome. A ako imaju moze i sencha ili ming mei, ukoliku nisu sto maraka ;P

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, moje selo je izgleda urbanije od beograda...

A jel lepse od Pariza? :)

usput stajuci na stop znak koga iskljucivo po obliku mozes prepoznati (jer je jadnicak izbledeo).

To je verovatno jedan od razloga zbog kojeg smo i uzeli taj "americki" oblik stop znaka. :>> Rece mi instruktor da smo i mi furali svojevremeno kruzni znak stop, ali je kao ovaj bolji jer mozes i odazada da izvalis da je to upravo taj (a i od napred kad je izbledeo).

Nego ti nesto ovaj quote sistem ne radi bash najbolje, pa ne znam sta je pisao hteo retji kod ovog citata oko chaja, ajd' doteraj to malo ;)

Link to comment
Share on other sites

obrnuti trougao, stop i onaj znak da imaš prednost (nema ih po beogradu, novosađani će znati o čemu pričam) su namerno posebnog oblika, da bi mogao da vidiš šta je u ulici s kojom se seče tvoja..

to pola vozača ne zna, pa se naprave ludi kad ti dolaze sa desne strane a imaju stop (npr. spoj hilandarske i palmotićeve, ova druga ima stop)

kruko, aj oka ti nauči pravila, da bude jedan moron manje za volanom.. evo ti tri moje omiljene stavke:

- onaj koji ide pravo nema automatski prednost nad onim koji skreće

- veća kola nemaju prednost

- ne postoje "glavne" i "sporedne" ulice, ako nema semafora ili znakova, gleda se desna strana

i naravno omiljena:

- ne ulazi u raskrsnicu ako iz nje ne možeš da izađeš

ne znam što sam ovo napisao, ali ne može da škodi. treba u četvrtak da vozim kola pa se psihički pripremam na moronluk valjda.

Link to comment
Share on other sites

mmmda, navedeni slucajevi su ovde prilicno cesti...sve se svodi na chiji je veci...i automobil, i kurac.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zabagovao mi se post. Ako nema puno chajeva, onda bi mogao od svakog po malo da mi uzmes, ako ima, onda uzmi neki po tvojoj preporuci, blage i smirujuce arome. A ako imaju moze i sencha ili ming mei, ukoliku nisu sto maraka ;P

Pa ovako ... u ponudi imaju negde oko 40 chajeva, ako ne i vishe, kao odgovor na prvo pitanje ;) Kao drugo, mozhes da uzmes minimalno 100 grama (50, ako su poceli da prodaju na toliko) sto ce reci da ti treba jedno "dvesta maraka" da uzmes samo 10-15 cajeva :) A za trece, imaju Senchu recimo, Ming Mei ne verujem da imaju, a odabracu ti neki dobar, smislicu vec nesto. A ne uzecu ti Mao Feng, on je blag i smirujuc, nemas da brines.

A cisto da ne bude da nam je topic na 31. strani prerastao samo u prichu oko chajeva, evo malo detalja oko toga sta sam danas radio :) Palo meni napamet da belu tastaturu ofarbam u crnu (ne, nije bilo lakshe da samo kupim crnu). Izgleda ovako:

tastatura1.jpg

---------------------------------------------------------

tastatura2.jpg

---------------------------------------------------------

I onda sednem i razmislim, rek'o, covece, frka je onda sa svim onim oznakama, sta cu sa njima da radim jer to ne mogu nikako lako da nabacim na tastaturu ... I tu mi padne napamet genijalna stvar - pa meni te oznake uopste ne trebaju, jer sam mnogo 1337 i w00t u isto vreme. I lepo rke-koke, prefarbam ja keyboard i sad on izgleda ovako:

tastatura3.jpg

---------------------------------------------------------

tastatura4.jpg

---------------------------------------------------------

(sorry na lores slikama, nije mi fotoaparat bio tu)

A, recite sto sam hax0r, mogu da se prijavim da glumim u nekom novom "hackers" filmu ;) Ujedno cu iskoristiti priliku da pozovem sve ljude dobre volje da dodju i kuckaju nesto na ovoj tastaturi, cisto da vidimo efekte ;)

Inache, da biste uradili ovako nesto potrebno vam je:

- Jedna tastatura

- Crni "mat" sprej

- Srafciger za vadjenje tastera

- Lavor sa fairy rastvorom da biste oprali tastere i tastaturu

- Usisivac da pokupi sve dlake i mrve koje se nalaze ispod tastera

- Novine i debilji karton (za zastitu unutrasnjosti tastature ali i poda na kojem farbate)

- Malo dobre volje i nesto slobodnog vremena :)

Link to comment
Share on other sites

Da, da, evo sad cu bas svima da vam kupujem cajeve i nosim po raznoraznim hepeninzima :)) Oce jos neko, dok sam raspolozhen, ajde, nek se javi neko iz Ledina, a onda kada to njemu odnesem neka me cimne Draganche da odem do Visnjicke banje ;))

I shta tjesh kad te startuje murija kao: "Momak shta ti je to u kesi?"

Dok ti objasnish odoshe bubrezi. :)))))

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ma ti testovi su dovoljno retardirani kao i polaganje voznje gde pandur insistira da radis "proveru" tako sto mlatarash glavom ko nenormalan dokle god je to "po pravilima" ali mu seva za neko opste snalazenje u voznji i reflekse i reagovanje, sto je mnogo vaznije.

Ovo je tačno, zato sam ja polo

Link to comment
Share on other sites

сад ми је испало стакло из наочара и разбило се у парампарчад, јер се шраф у раму олабавио... плус ме жуљају ове нове зимске ципеле, па ходам као по јајима, тако да сам овако ћорав и бангав извор силне забаве колегама.

Uzmi sočiva.

@Topik

Danas jedna slava samo, pa dobro nije to lose. Bice valjda opusteno, sve sami gimnazijski drugari, pa onda jel se secas kada smo ono na ekskurziji radili ovo-ono. Hehehe, jedva cekam.

I meni je ba

Link to comment
Share on other sites

I shta tjesh kad te startuje murija kao: "Momak shta ti je to u kesi?"

Dok ti objasnish odoshe bubrezi. :)))))

Ma vole mene panduri, sta ti je. Toliko brinu o meni kao o najrodjenijem da me zato zaustavljaju svaki cas, cisto da ne uradim nesto glupo :P A povrh svega, kutja chaja je bukvalno dva coska od panduracije vracarske, a ja tim budem idem na RHH :))

@Lucky

bartemili bratemili

Znao sam da ce ti se dopasti moja crna tastatura, svidja se ona svim 1337 hax0rima kao sto si ti, ili primerice kruko ;)))

@ topic - Idem lagano da se spremam, pa na slavu. Atar Jajinci me ocekuje, treba doci do tamo, al' sta sad, slava je ipak vazna stvar, ne zelim da se domacin naljuti sto nisam dosao :)

Link to comment
Share on other sites

ahahahah bostonska čajanka :)))))))))

dobar si, kruko, dobarr

laki, prihvatam izazov.. :) mislim, u najavi ću imati problema sa tasterima koji nisu svuda na istom mestu (šđž<> itd), al inače sam leet w00t skoro ko ti :)

razmišljao sam da isto uradim sa svojom starom ms natural, ali sam odustao kad sam skontao da bih prstima verovatno skinuo boju vrlo brzo.. nadam se da ti se to neće desiti.

topic: provedoh popodne s prijateljima, to mi em treba em prija ovih dana.

Link to comment
Share on other sites

E danas bio dan za shokowe... prwo mi biwshi slao poruke, pa me zwao da mi kaze da dolazi za Bg i hoce kao da se widim... posle me zwao "dragi", razboleo se pa kuka... onda sam upoznala jednog WoW Libanca... mislim ako josh koji put dodje u staklenac ima da ga pitam da se uda za mene koliko je dobar... :o))) posle posla bila kod shwece na slawi, a sad chekam da se zgreje woda u bojleru kod komshije pa da idem na tushkanje i na spawanje... i da, bojler riknuo, umalo me ne ubi struja... diwan dan...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...