Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

сјебао сам стомак... гастритис, алкохол, секиранција, кафе, цигарете, масно и сласно...

уместо похованог качкаваља преливеног мајонезом и сличних посластица, једем кувани ђеврек и пијем чај. али данас сам свеобухватно нешто боље воље, организујем се за новака, нема посла...

спасио сам колеге чињеницом да сам написао белешку још пре месец дана коју је они требало да пишу, па сам добио чоколаду. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razboleo sam se extra... Prvo je pochelo da me boli grlo, pre 2 dana, onda juche glava, i uveche pochelo, temperatura pa groznica... I na kraju sam povratio 3 puta, negde oko 2 nocas ;)

I naravno, svi misichi na telu me otkidaju... ffs :/

ptichiji grip garant :o))))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ustao posle duze vremena u 10:30, otishao na fax na poklonjenje buducem dekanu [:D], iscimao se za neke nabavke i sada malo odmora dok ne uletim u finish spremanja za novaka koji bi valjda trebao da se zavrshi vecheras ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

uff.. daj boze da i ja zavrsim sve za novaka do veceras .. moram smislim oblacenje ...

@kovach

ma idi , tek na kraju 4. mi ime bilo boldirano u tom letopisu i to jedva ;) tako da za tebe definitivno ima nade ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ptichiji grip garant :o))))))

A daaaj :((

Em sam bolestan, em mi se dogodilo takvo sranje... Uginuo mi je machak.... Izgleda da je imao trovanje, ili shta vec... Nismo ga videli 5 dana, i onda se sav jedva pomerajuci pojavio ispred vrata juche... I jutros ga nadjemo mrtvog u bashtici :(((

Znachi doshlo mi je da plachem... Bash sam bio vezan za njega, obozhavao sam ga... Bio je najlepshi i najjachi machak u kraju... Sjajna, crna dlaka, a debo i brz... Jaoo bozhe kada sam ga video jutros doshlo mi je da plachem... Jooj :(

Link to comment
Share on other sites

ipak sam se primio na Battlestar Galacticu...Ima mnogo dobrih riba. Cak mi se po prvi put svidja jedna azijatkinja. A naravno ima jedna ok crnkinja.

TIME je proglasio BG za najbolju seriju 2005. godine.

Proteklih nekoliko dana sam isao na kunt oko 4h i nisam bas mogao rano da ustanem, a sinotj legoh oko 1 i bio sam rise & shine u 7 :) I onda sam to vreme iskoristio da fino doruckujem, ovo ono, levo desno, i onda oko 8 u jednu banku, pa u drugu, pa onda vec u 9 bih u zemunu (izbegao sam guzvu). Nazad sam isao opet ranije, oko 11h, nije bilo takodje guzve, ali vetj kad sam krenuo kutji iz redakcije, oko 13h, Kneza Milosa je bila potpuno blokirana. Sretjom pa sam isao lagano peske, nije bilo frke.

Konacno sam zavrsio sta sam imao, sutra samo u podne nesto do grada idem, onda uveche na RHH i to je to sto se ove godine tiche. Mozhda jos pokoji poklon, proslava novaka i onda itje i pitje naredne dve nedelje :)

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da Bil i njegova zena imaju najvecu dobrotvornu organizaciju na svetu, a da su je osnovali tipa, pre dve godine, nije ni cudo.

@Topik

Deca su primila svoje paketice a sutra mi stariji dobijamo svoje, ohohohoho, hepi madafakin jir. Nego, najozbiljnije, sutra cemo da napravimo ledilo na institutu, za Srbiju, jes.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...