Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj da cujem da si dosao juche pre RHHa a da nisi svratio na isti :)))

Doshao danas oko 2 sata po lokalnom vremenu. Dolazim sigurno na sledeci RHH tako da se spremite za rusku votku ;)

LM, umoran sam k'o pas - ustao sam jutros u 6 sati (4 po ovdashnjem)...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@Kruko

Disko kuglu mislim da je rtak uz'o u Mamutu. 13cm precnik je 1300 dinara. Najveca, kako mi rece, ona sto moz' u klub je 4000 dinara. Dobijes samo kuglu sa alkom (za koju treba da zakacis uze/lanac, pa sve to na elektro motor).

@Topik

Bio u gradu na kafici, sad opet ca, mozda odem kasnije negde ili dodje neko, ipak je rodjendan danas, hehehe.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Doshao danas oko 2 sata po lokalnom vremenu. Dolazim sigurno na sledeci RHH tako da se spremite za rusku votku ;)

Ja cu odraditi visinske pripreme, nemoj da brines ;) Trebalo je da poneses neke ruske kolache/cokolade ili slicno za nas sto nemamo afiniteta prema alkoholnim "zabavama" :) Ili neki poznati ruski sok na rastvaranje iz kesice, na primer ;)

Link to comment
Share on other sites

i dodjem i vidim par novih ljudi i vec pocinjem da dobijam osipe od nekih postova [:p]

npr.. kada vidim "w" , mesto naseg lepog slova "v","в" [evil4]  ... odmah se setim [barf]krstarice[barf]  kada mi napisu "bwe" = bre jujuju...

jedva sam se navikao na "sx" = "

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Pravim neki mix...

treba da se vidim sa nekom ribom koja me ispalila juce...

i jel te opet ispalila ? ako nije kakva je ? komentari,utisci... :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Gledam Hronike Ridika I... WoW... loodnica od filma... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Josh jedan radni dan... strashno... jutros kad sam dolazila na posao samo ja i psi lutalice na ulicama... i narawno sneg...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

hehe... ni jedno ni drugo... net kafe ili igraonica, kako ti se wishe swidja...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

UU ajde da dodjemo da se igramo za dz.

aj dodjite ionako nigde nikoga nema, ubijam se od dosade....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

probudio se, pročitao poruke, okrenuo se na drugu stranu i nastavio da spavam.. onda je neki mamlaz zvonio na interfon da ga pustim da ubaci oglase, što me je definitivno nateralo da ustanem.. bedak, mogao sam da spavam 14h, ovako samo 9.. al bolje i to nego 3-4h kao prethodne nedelje.

sad ostaje da organizujem neku laganu bleju za ostatak dana, jer od ponedeljka više nema zezanja.

Link to comment
Share on other sites

pa isli smo na slepo. i jedino sto smo znali su splavovi, a nisu nist' posebno.

jel ima neko dobro mesto sa dobrom elektronskom (house) muzikom? jest da mi to vise nista ne znaci, al da znam sta smo propustili... 6 meseci ne izlazenja u srbiji mi sledi

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...