Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

josh jedan radni dan... lepo zapocheo... slatko se ismejah sa komshijom... nikako mi nije jasno kako ljudi sa kojima nisam wishe u nekom specijalnom kontaktu znaju swe o meni... fuckin' irc...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spavao premalo po ko zna koju noć za redom, slušam san andreas ost i skupljam hrabrost da krenem u sređivanje gajbe koje odlažem već nekoliko dana, tako da je sada u here be dragons stanju.

Link to comment
Share on other sites

wiiiiiiiiii... sad mi se jawio drugac iz Nisha.... dolazi kod mene za sat i po.... sreca sreca radost uziwancija.... :o))))

grrrrrrrrrrrrrrrr.... prosto ne mogu da werujem koliko retardirano glupih ljudi ima... jbt koza ne zna kako se koristi mish... grrrrrrrrrrr....

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Sinoc posle RHH-a, pravac do bitefa na jednu gurmansku. Kad je otkucalo 00:00:01, cestitali ortaku rodjendan, kupili tarli bacardija i tarli smirnoffa, zaboli se kod mene (nas petoro) i olesili se. Pusili smo neke cigare. Trebalo je da odemo u Plastc (pozdrav za Azdu, sry jos jednom), ali posto smo bili dobro raspolozeni odlucili smo da ostanemo kod mene do 5. Bilo je odlicno. Kupili smo mu disko kuglu za rodjendan, sad ne zna gde ce sa njom. To su pravi drugari.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc posle RHH-a, pravac do bitefa na jednu gurmansku. Kad je otkucalo 00:00:01, cestitali ortaku rodjendan, kupili tarli bacardija i tarli smirnoffa, zaboli se kod mene (nas petoro) i olesili se. Pusili smo neke cigare. Trebalo je da odemo u Plastc (pozdrav za Azdu, sry jos jednom), ali posto smo bili dobro raspolozeni odlucili smo da ostanemo kod mene do 5. Bilo je odlicno. Kupili smo mu disko kuglu za rodjendan, sad ne zna gde ce sa njom. To su pravi drugari.

Gde ste kupili kuglu? Hocu da je nabavim vec dugo vremena, a ne znam gde. I koliko je kesha?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jutros sam se digao u pola osam, sto je neverovatno za subotu, ali mi je ipak prijalo jer sam mnogo toga dobrog stigao da odradim. Dan mi se chini vecim, mada se evidentno nisam naspavao koliko bih trebao, posebno posle jedne ubitachne nedelje, ali budjenje subotom rano je jedno novo iskustvo tako da je barem sa te strane super.

Sad slusam Tycho-a (btw odlichna neopterecujuca zika za rad) i spremam materijal za slikanje, mora da se radi i relaksira u isto vreme.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bio sam ne aktivan ovih dana.. malo mozgao , skola itd.. quake , neki shit mmorpg..

i dodjem i vidim par novih ljudi i vec pocinjem da dobijam osipe od nekih postova [:p]

npr.. kada vidim "w" , mesto naseg lepog slova "v","в" [evil4] ... odmah se setim [barf]krstarice[barf] kada mi napisu "bwe" = bre jujuju...

jedva sam se navikao na "sx" = "š","ш" , i sta je jos bilo od tih slova koja su mi kidala zivce..hmmm [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

radila pre podne, doshla kuci, popila kafu (kao i sweaki dan :/) a sad idem da spremam neshto za wecheru... neku gibanicu werowatno.... pa ko woli nek izwoli :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guess what? U Beogradu sam 

Nemoj da cujem da si dosao juche pre RHHa a da nisi svratio na isti :)))

Inache jos jedan glas za radnju kod sport kafea, i ja sam tu video disko kuglu.

A sad kacim slike na parteh topic, i spremam se lagano da gledam zvezda - partizan, pa ondaK pada Noc Reklamozdera, i tako, na kraju sam odlucio da idem na to, pribavih karte, pa sto da ne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...