Jump to content

pomoc-warrior


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pravim woriorima nije potreban taj prot spec. bla bla bla shit...!!!

samo dovoljno zardjala macekanja shtit od hratsta i bronze... i cepaj po bagri!!!

a josh ako ste troll pa onda stvarno... :)

( [;)] )...

[king]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Jebiga ali tako je, mohi je to reko isuvise surovo za moj ukus, zacinjen dozom hejta, ali u pravu je.

Poenta je u tome da sa svakim buildom moze covek da tankuje ok ali sa full protec tankuje bolje. A u bwl moze samo da se tankuje bolje i nema mesta experimentima. period.

Uostalom, koja je fora imati build 31/5/15 kad em' nisi full tank, em' si slabiji crit warr jel nemas enrage, improved shouts, p. howl itd koji su dosta potrebni ...

Mada, svako igra ono sto voli.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

cek, cek...a sto to napusavanje ako ljudi pogrese...ovde svi imaju puno iskustva, a prica se o finesama...ja sam isto za prot stablo, ali je cinjenica da se MC i Ony moge raditi sa 31/5/15 buildom uz malo discipline svih ostalih, naravno lakse je ako si prot...u ovo sam se i sam uverio. A citao sam o onome o cemu Kemp i Mohi pricaju, da je za BWL potrebno nekoliko prot warriora, znaci verovatno su u pravu, ali moze to i lepo da se kaze...valjda...

@Cira

btw Disc/Holy priest je uber za healovanje u svim end-game inst, a ne holy...tu je mana regen najvazniji

Link to comment
Share on other sites

isqsni priestovi znaju da je 21/30 build najbolji build za healovanje.. zachinish sve sa malo pre-mc/ony/zg +healing i +mp5 itema i olaaa idemoo. nije da se ja sada hvalim, evo chisto radi dokaza ishli smo u zg na prva 4 bossa i tu je bio josh jedan full holy priest (40 talenta u holy.. lol), 2 standarna disch/holy priesta i 2 resto druida.. posle 4 bossa kada je lik izbacio tabelu, imao sam vishe od 5% vishe healinga od svih iz raida. a da se razumemo, mass heal nisam ni jednom iskoristio, a-ma bash ni jednom. holy novu nemam a RA je bio nameshten da mi stopira healing ako target ima vishe od 80% hp-a. tako retji, healovao sam samo kada je trebalo bez ikakvih power-over-healing gluposti zbog ne znam chega..

na kraju svega mislim da sam kompetentan da pricham o tome jerbo sam puko minimo 200g na respecove i isprobao sam sve mogutje buildove i razne gluposti koje su samo meni pale na pamet. ovaj build 21/30, koj sada imam je neshto najbolje za healing shto sam probao.. kakva je lepota kada bacish renew a on healuje (sa mojom opremom i imp renew) 280-285 hp/tick.

mada, sve bih dao da mogu zameniti chara.. na low populated serveru mogu da uzivam samo jednom nedeljno u ZGu a u medju-vremenu mogu da planiram koju instancu sa pug-s u vechernjim satima i to ako me usere posle pola sata LFGovanja. definitivno sam napravio veliku greshku.. ali jebiga, sada tju pokushati sa altom pa dokle doguram.. ako ne, eto mene u wowu samo za ZG i to je to. 2 dana vetj nisam igrao vishe od 20 min, udjem.. popricham, lfgujem.. tjao! :(

Link to comment
Share on other sites

off topic, ali kad smo krenuli...

Naravno da i disc/holy i holy/disc mogu da healuju dobro, ali...u MCu recimo, na bossovima, IMPROVED FLASH HEAL i IMPROVED POH i naravno SPIRIT OF REDEMPTION su nepotrebni, a 5 poena da bi GREATER HEAL trajao 3,5 umesto 4 sekunde su po meni bacanje poena, takodje HOLY NOVA mi nikada nije bila jasna...mislim, bas je sranje...

Svi talenti koji su ti potrebni u HOLY grani mogu se imati sa 20 poena u istoj.

E sad, s' druge strane MEDITATION u disc grani je nesto preko potrebno, ma koliko nekome 15% mana regena od spirita dok si unutar 5sec-rulea izgledalo malo...to i mana-regen i healing oprema i nema OOM nikad, ako malo udjes u stos. Naravno DIVINE SPIRIT nije neophodan, ali kada si vec blizu...a i svi mana-useri ce da te vole zbog njega.

E a za DMG i healing metre, ne bih da popujem, ali potrebni su samo recimo na Onyxiji da ne preteras sa healingom i ne navuces aggro, inace su bulja...sam iznos healinga ne znaci nista, jer mozes da ga budzis (i nesvesno) healujuci nekoga kome healing i nije potreban, recimo ako ima preko 75% healtha ili je vec smugnuo iz fajta pa ce da upotrebi bandage...bitno je pravovremeno i na pravom igracu upotrebiti odgovarajuci heal ili shield, a ne spamovati fheal na sve strane...ovo se ne odnosi na Ciru, samo komentarisem te metre...

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

Sta haumarush trso sa populacijom ?

kada smo vetj krenuli u totalni off topic:

ma nije, shto je najgore u poslednje vreme ima vishe ljudi nego ikada ali svi su u nekom fazonu "pvp do smrti i pve samo sa gildom" - shto je normalno. jako je teshko natji brzu grupu koja tje odraditi 5-15man insta do kraja a da ljudi ne izadju.. a izlaze mnogo, mnogo. server je pun retarda i uobrazenih idiota koji su chlanovi nekih pro guildova pa ih boli briga za sve ostale ljude okolo njih.. pa lepo needuju gluposti da bi pred tobom dischentovali, leavuju partije (ovo je ono, normalno.. ako odem u insta sa pug a niko ne izadje, osetjam se prevareno [:D]), glupiraju se.. itd itd.

server je realno jako istripovan i sjeban, ali volim ga =) tu je ipak moj prvi, samostalni, lv60 char i ne idem odatle dokle god ne ponude te migracije for kesh - a onda tju da puknem koj evro da bih igrao sa irl ortacima na dunemaulu, hordica.

perun:

okej, totalno se slazem sa tobom u ovom poslednjem postu.. ja sam preterao u tome da je "21/30 najbolji build" i jelte nisam video MC pa sam opet na kraju nekopetentan :( ali eto.. za 5-15 man i ZG instance nisam nashao nishta bolje od 21/30 builda.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da i disc/holy i holy/disc mogu da healuju dobro, ali...u MCu recimo, na bossovima, IMPROVED FLASH HEAL i IMPROVED POH i naravno SPIRIT OF REDEMPTION su nepotrebni, a 5 poena da bi GREATER HEAL trajao 3,5 umesto 4 sekunde su po meni bacanje poena, takodje HOLY NOVA mi nikada nije bila jasna...mislim, bas je sranje...

Svi talenti koji su ti potrebni u HOLY grani mogu se imati sa 20 poena u istoj.

E sad, s' druge strane MEDITATION u disc grani je nesto preko potrebno, ma koliko nekome 15% mana regena od spirita dok si unutar 5sec-rulea izgledalo malo...to i mana-regen i healing oprema i nema OOM nikad, ako malo udjes u stos. Naravno DIVINE SPIRIT nije neophodan, ali kada si vec blizu...a i svi mana-useri ce da te vole zbog njega.

ajde da jos malo odemo u off topic. prvo i prvo dosta toga sto si naveo je istina. meditation talenat je a must za MC, ZG i pretpostavljam BWL (mada nikad nisam bio u njemu:P). ali daleko od toga da ti ne trebaju imp flash heal i imp POH. ovo prvenstveno govorim za ZG jer se radi sa 20 ljudi i mnogo je vaznije da svako radi svoj posao nego u MC-u. nemas pojma koliko je MT-u spasao zivot moj imp FH kod Hexxara. takodje kad se vec prica o regeneraciji mane, mislim da je imp POH takodje veoma koristan, opet kazem vise za ZG nego za MC. holy nova je zivo sranje i ne znam NI JEDNOG priesta da je uzeo nju. moj trenutni build je 26/25/0 i vise sam nego zadovoljan:)

Edited by hellboy
Link to comment
Share on other sites

chekao sam mohija da dodje da se prokenja pre nedelju dana pa da pochnemo diskusiju al poshto si zakasnio sada me mrzi da se objashnjavam idalje .. use i u svoje kljuse [:D]

ajde ajde maude jos sam ja tu samo ti izcitaj sve sto sam se izkenjao progutaj obradi i izkenjaj ti opet :DDD

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

2 Hellboy

Ajmo jos dublje u off, ionako od fajta nema nista :D

Taj build koji furas je skroz OK, takodje imas sve sto ti treba i samo od stila zavisi sta ces da igras.

Ipak, ostajem pri tome da su IMP FHEAL i posebno IMP POH waste of talents...

IMP FHEAL je PvP talenat, i bez veze je trositi poene na nesto sto ce ti koristiti mozda na jednom bossu, u vecini slucajeva ako aggrujes moba, a FADE te ne izvadi ili je na CDu, cao, zdravo...

A IMP POH...ne znam, ja ga stvarno ne koristim...mnogo generise aggro...a nisam ni primetio da ga priestovi kod mene koriste...

Po meni, ako neces da ides na DS, bolje je uzeti MASTER HEALER cak nego njih...mada...stvar ukusa, a i cinjenica da je IMP FHEAL extra za PvP, pa zavisi i sta igras...

E, a kakve ovo veze ima sa 'POMOC-WARRIOR' stvarno ne znam :D

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...