Jump to content

X-MEN 3


Recommended Posts

Bravo Srbo, hvala ti :))

eNivejZ, nekako sam namestio sve lepo da radi, i odgledah trejler. Pored Femke, vuf vuf, nisam se nesto posebno nalozhio na citavu stvar, da kazhem da mi je ovo jedan od najboljih trejlera, tizera i slicno, sto napisa Nenad. No da je ok, jeste, tako da nam ostaje samo da sacekamo tih sest meseci, a dok dojde kod nas, ko zna kad ce biti.

Link to comment
Share on other sites

Kasnije u toku dana sam na neki sasvim cudan nacin dosao do ovog tizer trejlera zapravo skidajuci neke materijale za X-men igru, a ne film :) Sve u svemu, to nije ni toliko vazno, cudan splet okolnosti doveo je do toga da zapravo dobijem ono sto sam trazhio, pa ako neko hoce trejler mogu da ga nabacim na rhhftp ili da donesem u petak, mad bih pre radio ovo drugo jerbo je trejler 70MB :)

mada ima dooobra scena se femke (lucky rejoice)..

Verovatno si mislio na onu drugu scenu sa femke, ali ipak:

femke2.jpg

FEMKE! FEMKE!

Link to comment
Share on other sites

Vinnie Jones .... Cain Marko/Juggernaut

HA! znaci onako gledam ko ce se sve pojaviti u filmu i vidim juggernaut, i reko sebi do jaja! onda sam razmislio da mora da bude neki da kazemo "drti skambeg" da ga glumi da bi bilo dobro kad sam video ime nista mi nije znacilo a kad sam video sliku odusevio sam se! znaci uzeli su mr. drti skambeg, po mom misljenju najbolji izbor

kolko ja znam u planu su bila samo tri dela da budu snimljena ali opet i star wars su bili u planu samo tri dela sad je u planu vec 7mi i 8mi tako daaaa... :)

edit : nisu toliko ni losi stripovi, jerbo sam bio(i ostao) frik sa stripovima nisam mogao sebi da dopustim da odgledam film a da ne procitam ni jedan jebeni strip, stavise film me je i zainteresovao, i nije to toliko ni lose, mada u generali smara, najvise smaraju one podele kasnije x-men, x-factor, x-man babies(oh da ima i to, svi junaci x-mena dok su bili klinci od 4 godine mislim WTF), ima x-force... koliko god da je x-men prosecan strip ovo su stripovi koji ni za sta ne valjaju(papir cak nije ni mekan a ni ne upija... :((( )

inace vecina marvelovih stripova su meni losi(izuzev spidermana koji mi je ok, procitao sam vise manje sve na koje sam naisao- oko 400 komada, mada i tu ima podela, funtastic spiredman, amasing spiderman, spectacular spiderman, dobro de znamo da je baja ne mora te ga vise hvaliti)

inace el ima neko kojim slucajem(na kompu) celu onslaught sagu? ili the hidden wars?

onslaught imam 27 delova(to je podeljeno po stripovima, fazon ima dve epizode spiredmana, 4-5 x-mena, par x-factora, par funtastic 4, i tako dalje) i skroz je zanimljivo, u fazonu charles udje u mozak magneta i tu ga 'ugasi' medjutim nesto iz magnetovog mozga predje u charlsa i on se polako pretovri u onslaught koji preti da unisti ceo svet i da ga zameni sa svojim.... i to me jebeno smara sto ne znam kako se zavrsava :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Stig'o je prekjuce i zvanicni trejler za X-men 3 ... weee ... "Legalnim" kanalima klik ovde:

http://www.apple.com/trailers/fox/tls/trailer/

A svi oni koji bi na laksi nacin da dodju do istog:

http://www.mininova.org/get/244838 - XviD ~ 30MB

http://www.mininova.org/get/246060 - HD 720 ~ 115MB

Svakako se otkriva vishe nego u tizeru, ima par dobrih scena, mada se meni recimo mnogo vise svidja muzika iz tizera nego ova koja je bas, onako, "trejlerska" ... Mislim da ce Nenad imati da kazhe pokoji komentar vishe ;)

Ah da, umal' da zaboravim ...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
femke3.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...