Jump to content

Paladin talents in 1.9


De1Rekt0n

Recommended Posts

sad sam probao da napravim isti PvP/duel build koji sam furao dok sam igrao sa paladinom .. i moze samo bez BoK .. i ubacili su ove neke nove gluposti .. shta ja znam .. ne mogu ovako da cenim mora da se vidi kako su i spelove promenili

nekako mi smrdi da su isto pocheli paladina da okrecu kao anticaster klasa ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hmm dali valjaju ovaki talenti retri: 5 na improved devotion auru,5 na toughness,3 na precision 4 na anticipation 3 na improved hammer of justice,5 na reckoning.A za retri 5 na Blessing of Might,5 na deflection,3 na vindication,5 na conviction,1 na seal of command,2 na eye for an eye,1 na sancity auru,3 na two handed weapon specilization, i samo 1 na venegance

Link to comment
Share on other sites

E jbg moram da copyram post :

Kako cete vi da rebuildujete vaseg Humadina ili Dwarfadina ili Loladina ili w/e? :)

ja sam misilio ovako

=>Holy-0

=>Prot:

Redoubt rank 5/5

Guardian's Favor rank 2/2

Toughness rank 5/5

Anticipation rank 5/5

Improved Hammer of Justice rank 3/3

=>Retrib:

Benediction rank 5/5 ili Improved Blessing of Might rank 5/5

Deflection rank 5/5

Vindication rank 3/3

Conviction rank 5/5

Seal of Command rank 1/1

Pursuit of Justice rank 2/2

Eye for an Eye rank 2/2

Improved Retribution Aura rank 2/2

Two-Handed Weapon Specialization rank 3/3

Vengeance rank 5/5

Sta vi mislite? do sada sam imao 11holy a sve ostalo u retrib:

Spiritual Focus rank 5/5

Improved Holy Light rank 3/3

Improved Lay on Hands rank 2/2

Divine Favor rank 1/1

Da uzimam BoK ne pada mi na pamet... BS

Samo su opako zasrali sto su stavili Consecration u Holy, i mean WTF?

I nije mi jasna ona fora Divine Strength... ako mene pitate trebalo bi to u Retrib samo da nema prefix Divine...

Link to comment
Share on other sites

Paladin Talents

Minimum Required Level: 60

Required Talent Points: 51

Holy Talents - 18 points

# Divine Strength - rank 5/5

# Spiritual Focus - rank 5/5

# Healing Light - rank 3/3

# Consecration - rank 1/1

# Improved Lay on Hands - rank 2/2

# Unyielding Faith - rank 2/2

Retribution Talents - 33 points

# Improved Blessing of Might - rank 5/5

# Deflection - rank 5/5

# Vindication - rank 3/3

# Conviction - rank 5/5

# Seal of Command - rank 1/1

# Pursuit of Justice - rank 2/2

# Eye for an Eye - rank 2/2

# Two-Handed Weapon Specialization - rank 3/3

# Sanctity Aura - rank 1/1

# Vengeance - rank 5/5

# Blessing of Kings - rank 1/1

Ja svog ovako zamisljam....

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Holy Talents - 18 points

- Divine Strength rank 5/5

- Spiritual Focus rank 5/5

- Healing Light rank 3/3

- Consecration rank 1/1

- Improved Lay on Hands rank 1/2

- Illumination rank 3/5

Retribution Talents - 33 points

- Benediction rank 5/5

- Deflection rank 5/5

- Vindication rank 3/3

- Conviction rank 5/5

- Seal of Command rank 1/1

- Pursuit of Justice rank 2/2

- Eye for an Eye rank 2/2

- Two-Handed Weapon Specialization rank 3/3

- Sanctity Aura rank 1/1

- Vengeance rank 5/5

- Blessing of Kings rank 1/1

nako je gore naveo BoK zajedno sa BoM... pff.. koji ce ti kurac i jedno i drugo? ne mozes sebe da buff-ujes sa oba... a ici na retribution bez benediction-a je "lol".. nema mane ni za sta drugo... jedan holy light, sledi LoH... ffs...

elem, mnogo je bolje(ako vec ides kroz retri stablo) 5 talenata prebaciti sa BoM na benediction, a dodati jos jedan(ili 2-3 ako jos nesto drugo...) za BoK... uvek ici uz druida za imba stat bonus... :)

focus vise nije tier 1, ali je lako dostupan, ali mogucnost koriscenja Spiritual Focus+Ilumination+Divine Favor, sa 31 retri, je bzvz imba... ubij takvog palu... hehe NIKADA... :)

ove nove stvarcice u retribution stablu(vindication, pursuit, EfaE) su nesto dobro... ne extra, ne lose, vec samo dobro... naravno, problem i dalje ostaje to sto je pri modifikovanju talenata kod druida njima data neverovatna moc izbora: ako idu na restoration, lece 75-85%efikasno kao priest, ako idu na feral, sve do high level instanci im ne treba drugi tank/rogue... balance mozda jedino nije toliko efikasan, zato sto dmg nije ni prici mage-u ili lock-u.... posle manje(manje.. :) ) digresije, nazad na paladina. PALADIN NEMA MOGUCNOST IZBORA!!! jedino konkretno stablo kod paladina je holy, zato sto moze prilicno lepo da leci, ali, opet nema nijedan instant "over time" heal... protection nije ni za kurac, jedino reckoning vredi... retri moze da uradi dosta dmg-a, ali samo ako te usere... tako da, mislim da su trebali vise da rade na talentima paladina...

eh, da, jos nesto, lepa je stvar to sto ne moras da rejudge-ujes seal, posto se automatski produzuje udarcima... to je nosto konkretno, on svih nekonkretnosti koje donosi 1.9.0...

potpis: razocarani paladin...

Link to comment
Share on other sites

hmmm neshto mi tu ne pasuje, tebe moraju prvo da prebiju k'o pizdu da bi se ti ishealovao i pustio svu snagu, daj bre, shta raditi protiv stunlocka, ili ako krene mass dmg iz kajtovanja ? ili reckoning ? radi samo posle crita, shta se deshava kad warrior crituje palu, ojdi ga i ovaj mu kao vraca ? daj bre....jadna klasa totalno unishtena i nooobovska, ni chovek koji je "pro" sa paladinom i zna odlichno svoje skillove da koristi, ne moze da dobije pola drugih klasa, ne zato shto su one imba, vec zato shto paline sposobnosti totalno ogranichene :P

Link to comment
Share on other sites

poneta cele priche je ... da kako god da se specijalizujesh ostajesh isti !!! sto je blaga rec za specijalijalizaciju ... jer jebote sta ce tebi josh jedan seal za talent magiju !!! sto nisu dali neku uber gosu magiju a ne josh jedan judgement ... i daju josh jednu auru ... o boze gluposti ... umesto da ga naprave zanimljivijim oni sve trbaju u judgemente i aure .. ffs

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i ja sam rerolao na palu ali jos pre nego sto je izasao patch notes 1.9. i ajde da ovde postavim jedno pitanje. planiram da idem ili 31 poen u holy ili 31 poen u protection pa me zanima da li onaj posledji skill u prot stablu (zaboravih mu ime, ali poenta je da uspava humanoida) valja cemu ili je golo govno:)

Link to comment
Share on other sites

Ovo je trenutno moj talent build.

Sta mislite o njemu.

Razmisljao sam se da ga promenim, ali sacekacu ipak 1.9 patch.

Holy Talents - 31 points

Spiritual Focus - rank 5/5

Improved Holy Light - rank 3/3

Illumination - rank 5/5

Improved Blessing of Wisdom - rank 5/5

Divine Favor - rank 1/1

Improved Seal of Righteousness - rank 5/5

Divine Wisdom - rank 5/5

Sanctity Aura - rank 1/1

Holy Shock - rank 1/1

Retribution Talents - 20 points

Improved Blessing of Might - rank 5/5

Two-Handed Weapon Specialization - rank 5/5

Vengeance - rank 5/5

Seal of Command - rank 1/1

Improved Retribution Aura - rank 4/5

Link to comment
Share on other sites

Odgovaram u Gajino ime:

Pala, realno, tankuje bolje od warr-a koji nije full protection, krade aggro ako warr tankuje, i healuje bolje od priest-a!

Tako da ljudi od sada se MC radi sa 40 paladina!

Jeste da ce im trebati 2h za svakog thrash mob-a ali barem ne postoji shansa za wipe!

[roflmao]

Ovih 40 paladina i bog da te vidi.

Isao sam sa jednom ekipom u DM, znaci samo pale. Jedna velika oklopnjaca.

Bilo je kidanje, i to zmurecki levom rukom. [:D]

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...