Jump to content

kako protiv huntera


batina

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj da nesto malo kazhem....

ja ne duelishem...valjda zato sto sam nubzor...

u world pvpu ne napadam nego chekam da me napadnu pa onda kad prezhivim ili poginem posle kampujem jer nijedan kaster (sem maga zbog blinka) ne mozhe da me ubije kad ja otvorim...a otvaram sa aimedom BEZ marka jer kad mu bacim mark onda krene da me trazhi, kad ga aimedujem prvo onda ne zna sta mu se desilo (mark bacam posle concusive i multija), a dok bilo koji kaster (Sem blinkasha) dodje do mene 41 jard (u frost trap (zato ne sepent nego viper) bitje ili mrtav ili gadno ojadjen, a tako trapovan popice josh jedan aimed i mutli...ovo sve naravno pod uslovom da ne stojim i pucam i ne pokushavam da se zezam sa jumpshotovanjem u cheetah kada realno sve klase (sem blinkasha) mogu huntere samo da mrze (dok tako veseo ne uletim u (najcheshtje nekog medveda) moba koji me stanuje, onda me vole jer sam, ko sto rekoh, noobzor =o)))

frost trap ? ja samo uradim ice block i ti se pogubish jer cu biti immune na tvoj sledeci aimed shot :) kako volim to da radim :P

a btw frost trap i ice block izgledaju isto :))

( [:p] )...

Link to comment
Share on other sites

Mislish na 15% na DS?Jeste extra al onda me smaraju da izvuchem impa kako bi imali +40sta  [:D]  [:D]  [:D]  Reci cu im da se teraju u ku...  [:D]

demonology imp je xtra stvar za molten .... daje 20% reduced agro i ja bi ga uvek setao .... zaredjas dva krita u moltenu i mrtav si .... druga stvar je sto ste svi nalozeni klinci pa svrsavate kad iskacu cetvorocifrene brojke iznad protivnika ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

u frost trap (zato ne sepent nego viper) bitje ili mrtav ili gadno ojadjen, a tako trapovan popice josh jedan aimed i mutli

Pa nubzore svetski ...... jooooooooj

pa i viper ga vadi iz trepa moras da mu viper zamenis beshe skorpid sting? (onaj sto smanjuje str i agi)

tolko hantera si igro i opet ne znas ... phew

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

druga stvar je sto ste svi nalozeni klinci pa svrsavate kad iskacu cetvorocifrene brojke iznad protivnika ...

kako znash?

i josh neshto. Mislim da svaka klasa mozhe da dobije svaku drugu ,jer cesh s vremena na vreme naletati na noobove, a i mala pomoc bombi i netOmatica i slichih inzenjerskih stvarchica mogu da poprilichno iznenade huntera.

A efekat sumon infernal netreba potcenjivati :)

btw lock rulez (samo da savatam onog huntera :)

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

demonology imp je xtra stvar za molten .... daje 20% reduced agro i ja bi ga uvek setao .... zaredjas dva krita u moltenu i mrtav si .... druga stvar je sto ste svi nalozeni klinci pa svrsavate kad iskacu cetvorocifrene brojke iznad protivnika ...

koga ti nazivash klincom ?

elem

demon imp jeste najbolj i ijedini pet za molten core ... bash zbog tih 20 % threat reduction ..

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

-Prvo i osnovno neko je rekao:'Hunteri ne nose PvP trinkete a to sam zakljuchio jer kad ih seduce oni ga ne

iskoriste" =/

Hunterov trinket oslobadja huntera od stun, slowing and movement imparing effects...

-drugo...izvalio sam mnogo huntera koji samo jednom zabodu wing clip kad im se priblizish i nastave da te

udaraju... MISIIIMM...ja kad mi se neko priblizi akam wing clip iz prostog razloga shto imam 20%shanse da

ga imobilizujem a imam 2 sikire od 1.90 speed pa ce to biti relativno brzo...

-Uvek iskoristim trap i imam 20 sekundi da se saberem i vidim shta cu

-Pet je tu samo da smara castera..iskreno mislim da je BM hunter PURE SH*T...necu da zavisim od peta !

-Jedino shto nije mozda loshe sa succubusom je...saduce mene, roknesh peta da ne smara, krenesh da smarash mene...

E da...neko reche da kada ne znam ni ja shta neko uradi hunter dissmiss peta... =/

Dismiss pet nije instant nego traje nekih 5,6 sekundi...ko je lud da gupi dragoceno vreme dismissovajuci peta

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Tarabash reci mi majke ti kako si TI kao lock uspeo da JURISH huntera kroz fellwood =/

To mora da je bio neki glup hunter jer je mogao na svakih 4,5 sec da ti baci concusive shot ( i ne daj boze da te stunuje) ili da FD i postavi trap ( dobro to mozda i ne moze jer ima DoTove)...

Edited by cosmiC

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Za trinket nisam znao! [:I] Im just big n00blet [V]

Taj concussive shot, kolki range je minimum za njega?

FD ne pali nikad zbog, kao shto si rekao dot-ova i logicno mi je da lik nije umro odjednom sa 50%hp! [}:)]

A za trap,otkad on moze da se postavi dok si u kombat-u? Mozda je i postavio trap, ali NIKAD ne idem direktno na huntera, jer sam se par puta izj****, pa sam prestao to da radim [:p]

Daleko od toga da mogu svakog huntera da pobedim, BM su cak i lakshi, jer nemaju scatter shot, a on je problem jer ne stignem da udjem u range za DC a vec sam odran. [xx(]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ne mozesh da vidish gde jep postavio trap i kako je posto kada skace moze da ga postavi i onda se ne vidi animacija postavljanja ... old skul

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

-drugo...izvalio sam mnogo huntera koji samo jednom zabodu wing clip kad im se priblizish i nastave da te

udaraju... MISIIIMM...ja kad mi se neko priblizi akam wing clip iz prostog razloga shto imam 20%shanse da

ga imobilizujem a imam 2 sikire od 1.90 speed pa ce to biti relativno brzo...

khm to sto imas dve sekire od 1.9 att speeda je apsolutno nebitno za wingclip posto isti ne zavisi od brzine oruzja vec je instant i ogranicen je samo global cooldownom ....

interesantno kako ljudi tako vole da pametuju :D a u stvari pojma nemaju (gogo flame rangers)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

demonology imp je xtra stvar za molten .... daje 20% reduced agro i ja bi ga uvek setao .... zaredjas dva krita u moltenu i mrtav si .... druga stvar je sto ste svi nalozeni klinci pa svrsavate kad iskacu cetvorocifrene brojke iznad protivnika ...

Treca stvar je shto ti mnogo hejtujesh i ne vidish smajlije...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

za concusive treba isti range kao i za sve ostalo...znachi ne moze na blizinu...

@ mohican: nije istina to shto zborish dechko !

( i nemam sekire nego SIKIRE :))))

LOL

aj sad lepo odes u wow pa do vendora pa kupis SIKIRU od 3+ sekunde speeda i uzmes da drkas wing clip. Onda odes na brankov most i skocis i resis ostatak sveta mogucnosti da te ikada sretne u svom zivotu ...

elem wing clip ne zavisi od wep speeda vec je instant ... a ti si glup sto u pvpu nosis dva dawns edge-a .... uzes lepo neko oruzje od >3s + 2 poena u savage strikes u survivalu pa da vidis kako boli raptor crit kad neko pridje

kurshluse .... pa heltujem zato sto u rlu imam 40kila i metar i zilet pa mi ovo dodje kao odlican ventil za sva sranja koja trpim u zivotu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

LOL

elem wing clip ne zavisi od wep speeda vec je instant ... a ti si glup sto u pvpu nosis dva dawns edge-a .... uzes lepo neko oruzje od >3s + 2 poena u savage strikes u survivalu pa da vidis kako boli raptor crit kad neko pridje

kurshluse ....

ko je uopshte spominjao Dawn's edge o.O (( dawn's edge je 2.10 speed))

Pa da si trenirao neshto mesto shto si po ceo dan i noc igrao WoW mozda i ne bi bio tako zakrzljao...

Ako ti treba ventil idi treniraj box ili tako neshto ... mozda ce da te iskoriste kao dzak !

Edited by cosmiC

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

lalalalalalajedantraje8drugi15sekundilalalalalala

idi igraj tu suknju i tjuti majketi....

aha a kojoj to klasi treba vise od 8 sekundi da predje 30ak jardi ? mozda nekoj koja je afk ...

joj zar je bitno ... poenta je wing clip=instant=nevezan za brzinu oruzja

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...