Jump to content

kako protiv huntera


batina

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GAY Distanca,ne razumem te Nemane uopste,svaka klasa koristi sve sto moze ne bi li protivnika skenjala,hunter moze dobro da se bije u close combat,ali svako pametan to vidi kao krajnju nuzdu,hunteru je u opisu radnog mesta da dok se doticni siba sa petom da mu ovaj izbusi bulju strelama

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

GAY Distanca,ne razumem te Nemane uopste,svaka klasa koristi sve sto moze ne bi li protivnika skenjala,hunter moze dobro da se bije u close combat,ali svako pametan to vidi kao krajnju nuzdu,hunteru je u opisu radnog mesta da dok se doticni siba sa petom da mu ovaj izbusi bulju strelama

brate,kad ti bace CoEx krecesh se 90% sporije a gay distanca je ona distanca na kojoj ne moze ni da puca na tebe ni da udje u close combat... kad se on krece 90% sporije pa jbt pridjesh mu malo izbacash dotove i eto ti ga mrtav hunt... pa i da ti grune scatter shot on traje samo 4 sec ovaj ne moze bash daleko da ode za to vreme... + tu je DC + seduce + fear.... lockovi imaju mnogo stamine + hs + sacrifice ako imash voida...

Link to comment
Share on other sites

Neman, CoEx smanjuje speed za 10% tj, NA 90% movement speed-a!

Ocigledno je da imas dosta iskustva u igranju warlock-a [:D]

Hunteru ili ces da pridjes na minimum range da ne moze da te puni prangijom/Bow-om ili ces da ga fearujes i pobegnes [:)]

Ako probas to sa CoEx i uspe ti, javi mi molim te.

btw CoEx je Tier 4 u Affliction stablu i nema ga svako.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

vidim ja da ovo poprima velike razmere, ali izgleda da je jedino Tarabash dao praktichne odgovore dok su mi ostali odgovori teorijski (tip prochitao uputstvo za igricu i zna shta sve warlock ima, ali praksa <<<<0). Znachi neinteresuju me detalji, vec taktika. Kako se osloboditi dosadnog peta da bi mogao da castujesh magije. Zasad je tarabash predlozhio castovanje samo instant magija i SB(sa nightfallom), drain life i ko prezhivi....

pitanjce: da li netOmatic mozhe da izbaci mrezhu na peta i da ga ukopa?

da li VW tournament na peta mozhe da skine peta sa mojih ledja?

Nisam ozbiljnije igrao huntera, pa me zanima da li kad je hunter stunovan ili fearovan pet i dalje ostaje enrage tj. imun na fear, da li hunter ima kontrolu nad petom. Znachi sledeci scenario sa succubom: seduce na huntera, a fear na peta i udri huntera.

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

@Stormscion - nhf. donekle jesi u pravu , ali ne fearovati peta mi zvuchi kao...

Zashto imam Sm/ruin...

Kad je bila migracija , preshao sam sa Shattered hand-a na genjuros tako da se ceo guild prebacio na PvE talente za MC itd.Meni se ovo chinilo kao najbolje reshenje.Probao sam i DM ali ono...Ovako imam +10% shadow dmg i ruin , znachi prosecan SB mi je 800 sa solidnom opremom,a ide i do 1100 non crit sa CoS.Mozda se prebacim na DM (kazem mozda) ali ima jedan problem :) Poshto sam menjao talente 1000 puta , sad me to zadovoljstvo koshta 45g [:(]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako, vecina huntera kad im sleepujem peta( kad me ne mrzi i kad se setim), dismisuju ga odma, tako da to mogu da odrade uvek... A sto se tice castovanja nemoj da se nadas da ces protiv bilo koje klase imati bas nekog vremena da castujes silne magije, ali bas zato je i lock dobar, jer ima dosta dotova... Protiv huntera lock ne bih trebao da ima mnogo problema po meni... mada nisam ni locka ni hunta igrao...

Link to comment
Share on other sites

Neman, CoEx smanjuje speed za 10% tj, NA 90% movement speed-a!

Ocigledno je da imas dosta iskustva u igranju warlock-a [:D]

Hunteru ili ces da pridjes na minimum range da ne moze da te puni prangijom/Bow-om ili ces da ga fearujes i pobegnes [:)]

Ako probas to sa CoEx i uspe ti, javi mi molim te.

btw CoEx je Tier 4 u Affliction stablu i nema ga svako.

pff koj sam konj... a dobro onda uradish amplify curse i ako imash imp CoEx onda je smanjen movment speed za 80% i to je dovoljno...inace imam lvl 6 gnomicu locka pa vi vidite [:D]

Link to comment
Share on other sites

@Stormscion - nhf. donekle jesi u pravu , ali ne fearovati peta mi zvuchi kao...

Zashto imam Sm/ruin...

Kad je bila migracija , preshao sam sa Shattered hand-a na genjuros tako da se ceo guild prebacio na PvE talente za MC itd.Meni se ovo chinilo kao najbolje reshenje.Probao sam i DM ali ono...Ovako imam +10% shadow dmg i ruin , znachi prosecan SB mi je 800 sa solidnom opremom,a ide i do 1100 non crit sa CoS.Mozda se prebacim na DM (kazem mozda) ali ima jedan problem :) Poshto sam menjao talente 1000 puta , sad me to zadovoljstvo koshta 45g  [:(]

lol iznenadio si me sto nije bilo hejta 100 % ... jbg uskratio si mi zadovoljstvo posovanja i pravljenja sranja po forumu ... elem

dakle nisi me shvatio ... ja fearujem peta kada god mogu ... ali problem je sto u 95 % sluchajeva u 1 x 1 pet je pobesneo i immun je na fear ... tako da to logicno ne radim ...

sto se tiche onog debiliteta sa coex zaista to je glupos ... dakle pitate se zasto ?

pa evo ... to je stvarno super curse ago bacish amplifaj pre toga i extra je ali ti ocigledno nisi naleteo na huntera koji igra sa 2 ruke i sa vishe od 3 skila ... ti vs wing clipa ( ili kako se vec zove ) frozen trapa ne mozesh da dodjesh do njegove zone gde ne moze da koristi ranged ... tako da je to bezveze utroshen curse ...

toliko o tome ...

ovo za dm / ruin ... dakle logicnije je da je + 15 % shadow dmg bolje od 10 % :)

elem imash peta da summonujesh i imash + 60 % reistance na sve magije a to necu da govorim koliko je korisno :)

+

obicnan dmg sa + 56 ( sada danas sam nabavio ) shadow dmg mi je 1700 !!! ... a kritikal ... dakle bi bio 3400 ... ali josh ga nisam ostavario ali je moguce ... :)

aj poz

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo juce sam se shibao sa huntom i jedva ostao ziv!

Dakle!

Grindam elementale u felwood-u, i "normalno" nosim samo hranu, a ne i vodu.

Tapujem life, pa jedem (jeftinije mi [:p])

I sad taman se ja regenerisem na 80% i krenem na novog zelembaca, na meni hunterov pet, i onaj mark debilni. U tom trenutku pushim crit za 1200.

Tako ja na 50% hp, sacrifice VW i juris na huntera! [:0]

Lik se pogubi i krene da bezi, ja naravno, Corruption, CoA, pa DC i dok je pod fearom Immolate. U tom trenutku puca onaj pala-like bubble i ja ostanem go ko pishtolj.

CoW na pet-a je extra koristan!

Nista jurim ja pored njega u melee rangeu i ne dam mu da puca, a pet smara onako crven i veliki (a joj sto mrzim kad bela macketina pocrveni!!) Popijem combat potion i izlecim se na 2.5k (otprilike).

Jurim i dalje pored njega, refresh Corruption, i Confligate (usere me crit 1.3k)

Ostalo njega 20-ak% mene 60-ak, i sad popusim wingclip, i on krene da se odalji da me odere od kurca. Pet prestane da se crveni i da divlja po meni(jes da ne radi dmg, ali smara za medalju).

Fear pet-a, a hunter vec zatece da me odere, oprndecim ga sa 2 Searing Pain-a, on mene za nekih 800 i kusur dmg zvekne, ja Shadow Burn i samo vidis

U create [soul Shard] [^]

BTW, kampovao sam ga jedno sat vremena samo da potvrdim taktiku i radi [:D]

Samo close range, CoW na pet-a, njega dot i smaras.

E sad, kad krenes na njega nikad pravo ka njemu zbog onog ice trap-a ili sta vec.

Da sam imao Succy mozda bih probao i seduce/fear taktiku, al me mrzelo da se cimam sa summonom jer je groblje mnogo blizu, pa ce da me gankuje dok summonujem.

Ajd sa srecom protiv huntera. [:D]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

"Popijem combat potion i izlecim se na 2.5k (otprilike)."

mislim da je u tom sukobu ovo bilo presudno.

da li je pet enrage samo buff? tj. rekao si da je pet prestao da crvni, da li je proshlo vreme ili je neshto drugo u pitanju? To pitam jer se meni nikad nije desilo da pet prestane sa loodilom.

Za CoW se slazhem da je korisno, a ni siphon life nije loshe.

"oprndecim ga sa 2 Searing Pain-a"

Shto searing pain?

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

aj da nesto malo kazhem....

ja ne duelishem...valjda zato sto sam nubzor...

u world pvpu ne napadam nego chekam da me napadnu pa onda kad prezhivim ili poginem posle kampujem jer nijedan kaster (sem maga zbog blinka) ne mozhe da me ubije kad ja otvorim...a otvaram sa aimedom BEZ marka jer kad mu bacim mark onda krene da me trazhi, kad ga aimedujem prvo onda ne zna sta mu se desilo (mark bacam posle concusive i multija), a dok bilo koji kaster (Sem blinkasha) dodje do mene 41 jard (u frost trap (zato ne sepent nego viper) bitje ili mrtav ili gadno ojadjen, a tako trapovan popice josh jedan aimed i mutli...ovo sve naravno pod uslovom da ne stojim i pucam i ne pokushavam da se zezam sa jumpshotovanjem u cheetah kada realno sve klase (sem blinkasha) mogu huntere samo da mrze (dok tako veseo ne uletim u (najcheshtje nekog medveda) moba koji me stanuje, onda me vole jer sam, ko sto rekoh, noobzor =o)))

Link to comment
Share on other sites

"Popijem combat potion i izlecim se na 2.5k (otprilike)."

mislim da je u tom sukobu ovo bilo presudno.

da li  je pet enrage samo buff? tj. rekao si da je pet prestao da crvni, da li je proshlo vreme ili je neshto drugo u pitanju? To pitam jer se meni nikad nije desilo da pet prestane sa loodilom.

Za CoW se slazhem da je korisno, a ni siphon life nije loshe.

"oprndecim ga sa 2 Searing Pain-a"

Shto searing pain?

Ok!

Enrage traje nekih 10-15sec cini mi se, a za to vreme me je stitio onaj gay-imba-bubble. [:D]

Siphon life nemam [:(]

Searing Pain zato sto je cast time mali, i mala sansa je da te interuptuje, plus ako imas (a ja imam) Imp. Searing Pain pa je crit chance +10% (nekih 25-26% kod mene). Imam nekih +160fire dmg i 105 Shadow Dmg pa cesce koristim immolate i SP, nego Shadow Bolt u fightovima bez seduce-a!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...