Jump to content

kako protiv huntera


batina

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja stvarno ne kapiram sta ce wanna be gosu druids and wars etc etc na topicu warlock vs hunter ? ! ? :) :) :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lalalallasamotichitajtrenutnestatsekadobojicaznamodajeprebilo6secsi30%alitonemavezekolikoimavezedaliopetlupo(zatrchanjeitrap)prenegostosiprochitolalalalalalal

ah da

lalalalaalsuknjetinoooolalalalala

=oP

@ostali - izvinjavam se ako ochi bole pri deshifrovanju ali forma mora biti isposhtovata ;o))

Link to comment
Share on other sites

bizho ne seri, meni je na 43 lvlu krit 700, overpower 500, o chemu ti prichash ?

a koliko ti je onda overpower krit [:p]

inace kako ja kao rog bijem huntere..... ako nemam cooldowne, izlogujem se

ako imam i ako sam spreman za njega, ide zezanje. Ako zelim da ga do jaja ponizim onda sa gnomish mind controll zapnem njega i posvadjam ga sa njegovim petom, kad ubijem peta, prelupam vec poprilicno zbunjenog huntera. jos jedna ultra stvar sto me naucio drugar jeste da stavis freeze reflector i kad vidis trap a ti aktiviras i pocnes da se deres i utrcis u trap, cime zamrznes huntera, cisto kao zezanje :))).

A bez inzenjeringa.... jebiga nikako mu ne dozvoli da ode suvise daleko, koristim crip. poison pod obavezno, a scatter shot proklinjem ko djavo. Ako ode na 20at feeta jebo si jeza, pucaj vanish, sprint itd. njegov ljubimac inace udara ko nesvet tako da palis evasion, nije da ce mnogo da pomogne s obzirom da ce ti on bute iza ledja, sto znaci de ne mozes da dodgujes ionako, ali sto da ne ako dodgujes 3-5 udarace. Ono sto me najvise nervira kod huntera je: aimed shoot iz shadowmelda i to sto nikako ne mozes da izadjes iz trapa ( sto ukljucuje i trinket ).

Link to comment
Share on other sites

ajooj odavno se nisam ovako dobro izvrishtao u pola 5 ujutru (jadni moji u susednoj sobi :S).

Negooo najbolji je warr vs mage duel [:D] 5% nisu perfect killovi, a sve ostalo su killovi gde sam osta sa hp-om jednakom 100% - 1 warrov udarac [:D]

And i love my spam. . .

i za koleta, ajde pishi Darkmoon tickets iteme koji se predaju odmasadaodma, poshto vidim da ljude boli kurac na onom drugom topicu, a ti si chini mi se jedini gubio razum sa shishmishevima :)

lalalalaumiremo20+danananefarionuibolinaskuracshtomadjarskanemamorelalalalala

[:D]

Link to comment
Share on other sites

koliko gluposti u tako malo stranica! :(

kao prvo vi warlock gosu pro igrachi prestanite da serete kako je vasha klasa jedina koja zahteva mozak i kako je samo vasha klasa pro gosu bla bla, kako morash da meditirash 3h pre igranja wowa i onda da se spiritualno povezesh sa warlockom da bi razumeo sve njegove mogutjnosti. tarabo, storme.. smeshni ste! =)

drugo, te fore "ja kao <class> ne mogu da izgubim od <class>" su za vas koji igrate domine =), svako moze svakoga da dobije (na istom lvlu i u fer fajtu) - samo je pitanje skilla.

topic:

dok sam bio shadow priest sabijao sam huntere, ne znam da li me je par huntera dobilo.. onda sam razmisljao kao i vetjina "omg mene ni jedan hunter ne moze da dobijem, omg sabijam" a kako je vreme prolazilo dolazili su mi u duelima/world pvp-u dobri hunteri koji su znali shta rade pa je bilo gusto.. ponekad pobedim, ponekad izgubim. lichno sam imao najvishe problema protiv warlocka, ali sam siguran da bih nashao nachin i protiv njih da sam se pvp-ovao umesto shto sam grindovao na kineski nachin (15h/day) [:D].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...