Jump to content

Pitanje za Loloadine!?!


Undenis

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema nikakav novi build za palu to je pala retribution / protection koga je usrao kritikal debelo tog dana ... jbg nece dobiti kritikal narednih nedelju dve ....

ne brini se ... pale u pvp tek pocinju da budu imba kada izadje 1.9

jebeni bliz ne moze da stavi divine shield da bude end game talent u protection ili holy stablu i da im da neke direktne dmg poteze ... damn idiots

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nije, to je stara stvar - ubij me ali ne mogu da se setim kako se magija zove, ali svodi se na to da shto ga vishe bijesh to mu se taj spell vishe puni, i onda te opali kao shto te je ovaj opalio. ranije je bilo josh strashnije - pre uvodjenja capa likovi bi duelovali po ceo dan i budzili taj stack, pa bi otishli i jednim udarcem ubijali end game bossove [:D]

Link to comment
Share on other sites

Hahaha ma zajebava se lik, btw to sto te oplalilo je SOC(seal of command) koji moze da napravi kritikal dmg koji pravi njegovo oruzije, naravno ja sam opaljivao po 2600dmg-a sa sve SOCom, tako da nije uopste cudno sto te je raspalio tako, inace u 1.9 patchu SOC ce da udara svaku drugu trecu ali nece praviti 100% dmg obicnog oruzija vec 70% sto je mnogo bolje ;)

Pa cemo onda da vidimo ko kosi a ko vodu nosi, inace pala jebe majke u pvp-u a vi se cheshite...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

pala jebe keve jedino u av-u i ab-u... i to iskljuchivo zbog toga shto mogu sami da chuvaju zastavu jako dugo... dovoljno dugo da se neko tu resurectuje (av) ili da stigne pojachanje (ab)... i josh kad je pala neverovatan su situacije gde se nadje grupa od 5 alijanse gde su recimo 3-4 paladina... odbijaju da umru likovi, ali dmg ni za qrac nije.

Link to comment
Share on other sites

?????????? izvini ja igram paladina nekih 6 meseci i nisam cuo za taj skill....sta ste vi to istripovali ?

A to sto se tebi desilo bilo je crit na seal of retribution i obican crit od napada...jbg kad si rogue..

ja napravim i oko 1700 ponekad .

onda sam ja bash gadno naseo na neku prichu [:D]

Link to comment
Share on other sites

?????????? izvini ja igram paladina nekih 6 meseci i nisam cuo za taj skill....sta ste vi to istripovali ?

A to sto se tebi desilo bilo je crit na seal of retribution i obican crit od napada...jbg kad si rogue..

ja napravim i oko 1700 ponekad .

svaka ti cast onda, prestani da igras.

ja ne igram paladina , niti igram na alijansi pa opet znam kolko tolko.

Skill se zove reckoning i dobija se preko talenata ja mislim. Svodi se na to da svaki crit koji primi daje mu jedan charge na taj skill.Kada napuni 4-5 dovoljno je da te opali jednom i primices 5-6 udaraca od 600-800 u 1 sec (ja sam mage, tolko na meni bude).

E sad ako si ti rogue, pa uz to jos i dagger znaci da kritises puno..

Sada postoji cap na taj skill na 5 charges ja mislim.Jedno vrijeme nije bio pa je paladin sam mogo da ubije kazzaka na primjer.Udara ga rogue jedno 3 sata dok ne napuni 2k tih sranja, opali kazzaka i ubije ga iz 4 hita.

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=10776 evo filmic 3MB samo.

opet kazem ja sam mage nisam 100% siguran za neke od ovih stvari ali u principu to radi tako.

Rjesenje za roga je evasion nakon par critova, barem neki tako kazu.

gl

Link to comment
Share on other sites

reckoning daje shansu 20/40/60/80/100% da kad popijes kritikal strike dobijes extra atack. e sad ako ne ides retribution build onda si za solo golo govno i nemozes nista sam da ubijes(mozes posle 5 min udaranja) a za reckoning treba 20 talent pointa u protection tree tako da se po meni ne isplati...mozda da retrainuje talente negde posle 55. lvl-a ili sl.

SoC kad usere nije ti dobro :) samo sto je glupo uradjeno jer meni se desavalo da za 15 hitova ne bude ni jedan SoC a onda se desi u PvP-u da nabijem 6-7 lvl-a veceg od mene tako sto me ukenja SoC 3 puta za redom i protivnik sirot padne mrtav :)...inace lepo sto ce to izmeniti u 1.9

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Pala 60lvl.

Ovako. To sto te je odvalilo je reckoning, mada to jos bolje radi lay of hand sa SOCom.

E sada sta je lay of hand.

Sibas se sa palom i lepo mu skidas heal, i negde pri kraju njegovog heala, aktivira lay of hand na sebe dobije 100% heala i odvali ti crit na ono sto si ga udarao ko lud.

Malo je glupo dizati reckoning i protection stablo zbog reckoning.

Postoji SOC i jos gomila ludorija koje su pametnije od reckoninga.

Ja sam razvio samo Holy i Retribution stablo i odlicno funkcionise, mada ce se gomila stvari za palu srediti u 1.9 patchu. Znaci holy schock + SOC+ WRATH+hammer je savrsena kombinacija.

Link to comment
Share on other sites

lay of hands = magija koja ima cd 1 sat ... kada se unapredi 40 min ... sabijachki pvp skill !!! lol just lol ... znachi ako cesh tako da se bijesh mozesh na svakih 40 min ... nice ... smaracki kao i sve kod pale :) smorio me kada sam dobio blessing of kings pre pola godine ... i kao dobio sam ultimativni talent i bacio ga na sebe ... i sta sam video ? ! nista ... napravio sam 1 dps vishe nego pre i imao 40 mane i hpa vishe ... lol

znachi tada sam prestao da se jebem ...

reko sada da rerolujem palu posto ce da bude imba u pvp ( a i bice ) da vidim kakav je sada ... i ono odem da se kreepujem na test serveru sa reckoning / protection buildom ... i sta vidim ? isti kurac ... isto potpuno isto smaranje ... samo je za pvp josh veci imba i smaranje ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

?????????? izvini ja igram paladina nekih 6 meseci i nisam cuo za taj skill....sta ste vi to istripovali ?

A to sto se tebi desilo bilo je crit na seal of retribution i obican crit od napada...jbg kad si rogue..

ja napravim i oko 1700 ponekad .

Reci cu ti samo lol .....

Znaci reckoning 20-25 ti talent u protectionu 5/5 ti daje 100% sanse da dobijes extra napad prilikom sledeceg napada svaki put kad si bio zrtva critical-la.

Ovo se najbolje iskoristava protiv rogova jel dok izadjes iz stuna imas nastekovanih 4 komada + udarac + soc a dok si bio stanovan furas stit i kad izadjes iz stana 2h i nema pola roga ...

Nekada nije bilo ogranicenje na stekovanje reckoninga i onda je jedan pala nastekovao 1800 i kusur bonus hitova i otisao i odvalio kazzaka (postoji video) i 24h nakon toga su patchovali da je maximum stackova 4 sto je 5 zajedno sa tim sledecim udarcem.

btw seal of retribution ? jel ti decko palu igras ? ja bi se mogao zakleti da je seal of command 11ti talent u retribution stablu ono na sta si mislio ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja sam critovao sa mojim loladinom:

Blackhand doomsaw crit(~500) + njen wound crit(~600) + soc crit(~800).... bolelo je tog socijanog tauren druida dok je healovao [:)]

Pitanje:

Kako cete vi da rebuildujete vaseg Humadina ili Dwarfadina ili Loladina ili w/e? :)

ja sam misilio ovako

=>Holy-0

=>Prot:

Redoubt rank 5/5

Guardian's Favor rank 2/2

Toughness rank 5/5

Anticipation rank 5/5

Improved Hammer of Justice rank 3/3

=>Retrib:

Benediction rank 5/5 ili Improved Blessing of Might rank 5/5

Deflection rank 5/5

Vindication rank 3/3

Conviction rank 5/5

Seal of Command rank 1/1

Pursuit of Justice rank 2/2

Eye for an Eye rank 2/2

Improved Retribution Aura rank 2/2

Two-Handed Weapon Specialization rank 3/3

Vengeance rank 5/5

Sta vi mislite? do sada sam imao 11holy a sve ostalo u retrib:

Spiritual Focus rank 5/5

Improved Holy Light rank 3/3

Improved Lay on Hands rank 2/2

Divine FavoRr rank 1/1

Da uzimam BoK ne pada mi na pamet... BS

Btw posetite Blizzard: The New LOLadin Talents

Samo su opako zasrali sto su stavili Consecration u Holy, i mean WTF?

I nije mi jasna ona fora Divine Strength... ako mene pitate trebalo bi to u Retrib samo da nema prefix Divine...

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

Reci cu ti samo lol .....

Znaci reckoning 20-25 ti talent u protectionu 5/5 ti daje 100% sanse da dobijes extra napad prilikom sledeceg napada svaki put kad si bio zrtva critical-la.

Ovo se najbolje iskoristava protiv rogova jel dok izadjes iz stuna imas nastekovanih 4 komada + udarac + soc a dok si bio stanovan furas stit i kad izadjes iz stana 2h i nema pola roga ...

Nekada nije bilo ogranicenje na stekovanje reckoninga i onda je jedan pala nastekovao 1800 i kusur bonus hitova i otisao i odvalio kazzaka (postoji video) i 24h nakon toga su patchovali da je maximum stackova 4 sto je 5 zajedno sa tim sledecim udarcem.

btw seal of retribution ? jel ti decko palu igras ? ja bi se mogao zakleti da je seal of command 11ti talent u retribution stablu ono na sta si mislio ...

ALO BRATE lik je postavio topic pre 2 dana , znaci tada mu se to desilo ... jebote niko ne prica o jebenom BUG-u sa reckoningom ,cap-ovan se sada ...sto je bilo bilo je .. jedino sto sam se zajebao je ime seal-a , i jedva si docekao da mi seres. U cemu je tvoj problem ?

Aj iskuliraj se malo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...