Jump to content

Kako clan rur-a pocinje svoj session....


Recommended Posts

E nadam se da ovo niko neće shvatiti kao hejt, u pitanju je čisto zezanje, a nastalo je pod uticajem onih metalaca što spasavaju princezu od zmaja, i sličnih stvari.

Dakle, šta član RUR foruma uradi prvo kada se uloguje, ili malo neposredno pre toga:

Gotenks/Sasuke:

1.Probudi se posle trodnevne suspenzije, i celonoćnog razmišljanja šta bi sad mogao da postuje da iznervira admine, a da (opet) prevaziđe sebe.

2.Isključi specijalni softver „SpamPostBudžer“ v1.01, koji baca lol, quote+lol, smiley, quote+smiley, isl na svaki drugi topic.

3.Postuje nešto što iznervira admine, (opet) prevaziđe sebe, popase novu suspenziju i 99% warna.

4.Uloguje se pod novim (ko zna kojim po redu) account-om, i izvini se ili objasni svoj postupak. Popije tabletu od koje se spava tri dana.Legne u krevet.

Killigor:

1.Napiše novu verziju „SpamPostBudžer“-a, (ovde:1.02), koja poboljšava rutinu prepoznavanja situacija kada treba baciti mrmota koji zavija čokoladu u foliju, barona i šerloka.Naplati Gotenksu žestoko, iskoristi prilikiu da mu saopšti da ga mrzi.

2.Ne može da smiri savest što je pomogao Gotenksu, hakuje forum, ostavlja topic sa tekstom „Ja mrzim Gotenksa“ , i potpisom nekog drugog člana. Pošalje PM Gotenksu, kaže mu da ga mrzi. Odgovori i na svoj topic:„I ja ga mrzim!“

3.Ostatak nervoze leči preturanjem po „Garbage“ file-u foruma, slučajno nalazi Lukcy-jeve planove za world dominati... ooops!.... Zaboravite ovo prethodno!

4.Nestane na nekoliko dana, vrati se u modricama, sa šavovima po čelu i opekotinama od struje. I sa novim laptopom. Ne zna ko je Lukcy. FBI (opet) ostaje praznih šaka.

Lukcy:

1.Ne kuca klanrur.rs/forum.Ne loguje se.Samo prodrma miša.

2.Smanji Gotenksu warn na 98%, jer se ovaj izvinio/objasnio svoj postupak. Ne može da se seti da je postovao da mrzi Gotenksa, te obriše taj topic.Topic neće da se obriše, iskače poruka "Hack Teh Planet", i slika pingvina koji mu zna IP Adress i browser.Postaje malo nervozan...

3.Odgovori na stotine PM-ova nezadovoljnih membera da NE SME da banuje Ivana, jer bi mu život bio u opasnosti, a i dotični će mu trebati da ostvari neke svoje planove... (sinister laugh)

4.The usual stuff...

Ivan:

1.(i jedini) Ukuca „Ivan“ u „Search“ i udari „Enter“. (Priznaj, Ivane!)

-Ivan: „Ne rade mi „Enter“-i, kliknem na dugme pored.

E, sad, vi se međusobno mnogo bolje znate, mnogi i privatno, pa dodajte još nešto na ovaj fazon, ako vam padne na pamet... I’m all out...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na ovo je dosta uticao i lakcis kat epizoe Smallville-a, cisto da napomenem, mada tu genijalnost tesko mogu dostici...

Mi ni spiko chajnizo! ;))

BTW, dobro je, dobro je, svako ko utrosi vreme da napravi ovako nesto i prilicno to dobro uradi, zasluzhuje pohvalu :))

1.Ne kuca klanrur.rs/forum.Ne loguje se.Samo prodrma mi
Link to comment
Share on other sites

E da Lucky je Lucky, ne Lukcy [;)]

Wha Tha Fuck do ya Know?

Mi ni spiko chajnizo! ;))

BTW, dobro je, dobro je, svako ko utrosi vreme da napravi ovako nesto i prilicno to dobro uradi, zasluzhuje pohvalu :))

Sve je to ok, samo sto uvek prvo idem na homepage pa onda na forum, ipak moram obe stvari odrzhavati, a ivana necu da banujem jer je drustveno koristan, a i imam sa njim mnogobrojne planove pa nije zgodno ;)

Popravio sam malo pravopis:-)

I KNEW IT!!!!I KNEW IT ALL ALONG!!!

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ima par dobrih fora,

mada Ivan bi to bolje odradio ;)

ae baci nam ti nesto

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

[LoL] NE rade linkovi [/LoL]

@ Topic ... Veoma dobro, najbolje je za Gotenksa ..

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...