Jump to content

PhillBot Highskilled?


Recommended Posts

pa eto wcg kako je hot to uradio isto nije bio na eswc nista doso na wcg prosle godine i pojasnio masi..... sto to phill nije uradio jos je bio ping 0 alo ljudi no necu vise da se svadjam jednostavno su neki ljudi ovde zacrtali da je high skiller i nece promeniti misljenje sta god da kazem . IMHO potencijala da postaje high skiller ima ali to trenutno nije to ce u mojim ocima postati kad se dokaze na lanu kao i svaki drugi igrac ...

Gluposti,gluposti i gluposti,ako ti mislish da on nema skilla onda si ti debil,onda ti nemash ni s od skilla :) uostalom ko kaze da imash [?][:D]

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok,moja greska(ionako su vam postovi isti:) ali svejedno si rekao da je philbot buljas a onda tri posta ispod pricas kako je dobar...idiote neodlucni:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa eto wcg kako je hot to uradio isto nije bio na eswc nista doso na wcg prosle godine i pojasnio masi..... sto to phill nije uradio jos je bio ping 0 alo ljudi no necu vise da se svadjam jednostavno su neki ljudi ovde zacrtali da je high skiller i nece promeniti misljenje sta god da kazem . IMHO potencijala da postaje high skiller ima ali to trenutno nije to ce u mojim ocima postati kad se dokaze na lanu kao i svaki drugi igrac ...

hot iz ccluba odakle i fix igra ima 30 pinga, nuff said, glup si vladice

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zerox quote: ''haha sto volim sto sad serete da je Phil buljas,a kad sam ja to rekao pre koji mesec,bilo je "nene on je gosu igra na 300 pingu i dobija Moona,top3 UD"lalala...spustite se na zemlju ljudi''...da vidim sta ces sad da izmislis:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Tebi je ocigledno tesko da izvalis ono sto sam napises...u svakom slucaju necu da se takmicim u spamovanju ovde,a ti ocigledno nemas namernu da prekines pa neko mora:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

hot iz ccluba odakle i fix igra ima 30 pinga, nuff said, glup si vladice

ne highli ti si glup sto se tice ovoga nisi realan po tvojoj definiciji high skillera treba onda to da budu i quazzi i never whine koji su isto pobili boga i oca na lanu kako je zeus igrao na 56k imao ping 300 i sta sabijajo je sve ali nije ga niko zvao gosuom dok nije otisao na lanove i pokazao a phill je bio 2 puta na WCG-u i 2 puta je popusio karu ovaj put je cak jedva prosao i grupe i odma je posle ispusio da je high skiller sabio bi insomniju jel realno insomnija nije neka prepreka bilo kom HIGH SKILLERU a sama ta cinjenica da nezna da igra mirrore i vs humana ga cini NE HIGH SKILLEROM ljudi pogledajte realne cinjenice jel dokaza nesto nije there for more moze biti skiller ali ne high kad nesto dokaze onda ce biti high a hot je igrao na pingu 300 do pre godinu dana kad a je igrao sa greenom u klanu i imao je scor 400-400 tek nakon toga je dobio bolji net i krenuo da sabija statse....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

hot je oduvek igrao iz ccluba, ko winner iz reseta

philbot je ove godine stigao u 1/16 finala, prosle godine u 1/8 i dobio freedoma, znachi na 2 wcg-a je uradio vishe nego fov, koji je ove godine stigao do 1/8, da ne govorimo o hrb/soju koji takodje nishta nisu uradili.

Nije top5 ud-ova,ali je odmah ispod.

A i kad je bio sa grinom u klanu, hot je bio prvi na ladderu, toliko o tome da je bio losh.

Da ima uslove ko evropljani/ameri, prao bi sve zivo, i to je chinjenica.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma u pravu je Vladica nije los Phil ali nije ni extra klasa...bar zasad...lepo ga je ponekad gledati kako smara sa 20 min kripovanja...ali realno ima 10 ud-ova koje phil ni u ludilu ne moze da dobije....isto tako ima 5 humana koje ne moze nikad i samim tim....jbg...Mislim osoba koja igra uvek istu strategiju ne moze biti high skill zar ne?I grubby sam kaze svako moze da dobije velikog igraca ...ali malo ko moze da ga dobije na velikom takmicenju...shto ce reci velika takmicenja su merila znanja....i tu ljudi iznenadjuju sa novim strat-ovima...a phil tu nije zasada nista uradio..i to je to...

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ma u pravu je Vladica nije los Phil ali nije ni extra klasa...bar zasad...lepo ga je ponekad gledati kako smara sa 20 min kripovanja...ali realno ima 10 ud-ova koje phil ni u ludilu ne moze da dobije....isto tako ima 5 humana koje ne moze nikad i samim tim....jbg...Mislim osoba koja igra uvek istu strategiju ne moze biti high skill zar ne?I grubby sam kaze svako moze da dobije velikog igraca ...ali malo ko moze da ga dobije na velikom takmicenju...shto ce reci velika takmicenja su merila znanja....i tu ljudi iznenadjuju sa novim strat-ovima...a phil tu nije zasada nista uradio..i to je to...

upravo tako :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ma u pravu je Vladica nije los Phil ali nije ni extra klasa...bar zasad...lepo ga je ponekad gledati kako smara sa 20 min kripovanja...ali realno ima 10 ud-ova koje phil ni u ludilu ne moze da dobije....isto tako ima 5 humana koje ne moze nikad i samim tim....jbg...Mislim osoba koja igra uvek istu strategiju ne moze biti high skill zar ne?I grubby sam kaze svako moze da dobije velikog igraca ...ali malo ko moze da ga dobije na velikom takmicenju...shto ce reci velika takmicenja su merila znanja....i tu ljudi iznenadjuju sa novim strat-ovima...a phil tu nije zasada nista uradio..i to je to...

phill jeste extra klasa i to sto postoji 10-ak jacih igraca ne znaci da je on osrednji player.Ta "ista taktika" je najjaca kod ud-ova koji bas i nemaju mnogo taktika na raspolaganju i zato sto je on usavrsio i sto je ne menja ti kazes da on nije high skilled?lol.

btw mnogi undeadi se trude da ga kopiraju sto dokazuje da on valja.

Link to comment
Share on other sites

Mislim osoba koja igra uvek istu strategiju ne moze biti high skill zar ne?I

A shta ti onda mislish o Ghostu npr. Aj ozbiljno odgovori. Koji si ti lik....pa ako neka strategija radi do jaja i usavrshish je - shto bi je menjao?

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Loshmi ti si debil shto podrzavash vladicu, a ti vladice si josh veci debil shto podrzavash loshmi-a.

Shta lupate vi kakvi novi stratovi i tako iznenadjuje ljude?!

Jednostavno koristi findove umesto gulove sve ostalo je isto tako da nevidim shta je tu novo?, mozda za vas jeste ali za mene nije.

gogo ti si moron pored toga sto je uveo findove uveo je i power creepovanje ono njegov sa creep lordom vs orca uveo je i nagu kao treceg HEROJA KOD UNDEDA STO TO TAD NIJE BILO KORISCENO i kao trece uveo je to da igra svaku partiju po sat vremena i na cimanje da jednostavno u jednom momentu protivnik izgubi zivce jel nece da igra 1hr ladder game i napadne ga i izgine a na lan zato kad se dodje na lan i kad se radi o $$ svi ga odvale ko budalu drugi u grupi na wcg-u i izbacen odma potom od insomnije u drugoj rudni high skilleru se takve stvari ne desevaju....

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

gogo ti si moron pored toga sto je uveo findove uveo je i power creepovanje ono njegov sa creep lordom vs orca uveo je i nagu kao treceg HEROJA KOD UNDEDA STO TO TAD NIJE BILO KORISCENO i kao trece uveo je to da igra svaku partiju po sat vremena i na cimanje da jednostavno u jednom momentu protivnik izgubi zivce jel nece da igra 1hr ladder game i napadne ga i izgine a na lan zato kad se dodje na lan i kad se radi o $$ svi ga odvale ko budalu drugi u grupi na wcg-u i izbacen odma potom od insomnije u drugoj rudni high skilleru se takve stvari ne desevaju....

Ti si beshe stigao do osmine finala :) ?

retired...

Link to comment
Share on other sites

U stvari ovde je najverovatnije zabuna oko toga shta kome znaci High Skill ja sam mislio da kad kazem high skill mislim najbolji u svojoj rasi i zato kazem da to Phil nije(nije ni blizu) ....ako vama sintagma Highskiller nesto drugo znaci onda ops....sjebo sam se....

@grinder nemozes stalno igrati istom strategijom jel je ljudi provale i smisle kontru....a postoji kontra u wc3-u (skoro) za sve....pa ono....kao..znash...narocito na tim velikim takmicenjima gde ozbiljni igraci proucavaju svoje protivnike i gledaju shta ko igra...a kod phila to ni ne moras da radis....skoro da svi znaju shta ce igrati....cak i kripuje uvek isto....zato i prsne na takmicenjima..ali mlad je....naucice :)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

hot je igrao na pingu 300 do pre godinu dana kad a je igrao sa greenom u klanu i imao je scor 400-400 tek nakon toga je dobio bolji net i krenuo da sabija statse....

Hajli je vec objasnio, ali ajde da ponovim...ne, oduvek je igrao iz CCluba, i kada je igrao sa mnom u Daw-u, imao je acc Daw.Hottie na kom je imao nekih 15-20 poraza, i bio prvi na ladderu. Pre toga je imao acc sa nekih 400-100 i tada se prvi put chulo za njega (i opet je bio prvi na ladderu).

i izbacen odma potom od insomnije u drugoj rudni high skilleru se takve stvari ne desevaju....

Da li ti znash ko je Insomnia?? Pa nisam to ja, pa da se ochekuje da me izgazi. Posebno zato shto je Insomnia u poslednje vreme poludeo opet.

A oko topica, mislim da Philbot ima veliki potencijal, i pokazao je dosta toga do sada, ali sa manjim pingom bi tek sabio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...