Jump to content

PhillBot Highskilled?


Recommended Posts

dobijao je loshmi, samo shto ti ne znash ofc

philbot je izuzetan igrach, ko je gledao partije vs zeusa i giacoma na wcg-u, to je mogao da vidi. Onaj ls protiv zeusa kad mu je ojadio archerke je umece,a vs gie je jedva izgubio. Problem naravno shto je naleteo na humana,a on protiv humana ne zna da igra, tj gubi od vecine, dok mu je najlakshe protiv elfa i orca.

Jeste skiller jer je u wc3l tukao eve-a, zacarada bo3, i mnoge druge na ladderu, i shto igra na 300 pinga. Zashto ne igra incup? Zato shto je kod njega 14.30 CET nedelja 1 sat nocu,to je rekao kad smo igrali cw vs AU a on doshao da gleda, ima shkolu ponedeljkom i jednostavno ne moze da igra. Dalje ja necu uzimati wcg ko neku referencu jer je bio single bracket, sa totalno nepravednim zhrebom (grubbyjev put i put shorta do 1/2), ili creo koji je do 1/4 dobio bjarkea i vankora.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobijao je loshmi, samo shto ti ne znash ofc

philbot je izuzetan igrach, ko je gledao partije vs zeusa i giacoma na wcg-u, to je mogao da vidi. Onaj ls protiv zeusa kad mu je ojadio archerke je umece,a vs gie je jedva izgubio. Problem naravno shto je naleteo na humana,a on protiv humana ne zna da igra, tj gubi od vecine, dok mu je najlakshe protiv elfa i orca.

Jeste skiller jer je u wc3l tukao eve-a, zacarada bo3, i mnoge druge na ladderu, i shto igra na 300 pinga. Zashto ne igra incup? Zato shto je kod njega 14.30 CET nedelja 1 sat nocu,to je rekao kad smo igrali cw vs AU a on doshao da gleda, ima shkolu ponedeljkom i jednostavno ne moze da igra. Dalje ja necu uzimati wcg ko neku referencu jer je bio single bracket, sa totalno nepravednim zhrebom (grubbyjev put i put shorta do 1/2), ili creo koji je do 1/4 dobio bjarkea i vankora.

Brate ne vredi se sa njima raspravljati,znam kada se ja sa vladicom raspravljam i on meni onda kaze "jel se philbot pokazao na nekom LANU?" I mislim sta ja vishe onda sa njime da pricam,ako on misli da je losh igrac neka misli,mada LAN je cudo ljudi,nikad se ne znam kada ce ko da pobedi...anyway "Some Days We Fly,Some Days We Fall"

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

pa na njegovom pingu i ne moze da igra na gulove realno :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u pravu je hell, hasu i phil su 2 razlichita stila igranja. Phil je sabio mnoge koje hasuobs ne moze. Dal je u top5, mozda, ja bih pre njega stavio fova,gostopa,lucifera,susiriu,sweeta sigurno, phil je neka druga liga ud-ova realno (winner,fury etc)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To stoji.Realno,najbolji UD igrachi su oni koji najbolje mikruju sa gulovima a tu su koreanci bogovi.Nece nikad biti evropljana koji ce imati takav mikro kao sto ga imaju fov i susiria.Ali sa druge strane,svaka cast philbotu,ja ne znam nikoga ko forsira toliko findove i uspeva da dobija sa njima odlicne igrace:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ali sa druge strane,svaka cast philbotu,ja ne znam nikoga ko forsira toliko findove i uspeva da dobija sa njima odlicne igrace:)

GoStop [:)]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

I na osnovu toga si ti zakljucio da je hasuobs bolji od philbota,tako?bravo bravo

a gde sam ja napisao da je HasuObs bolji od PhilBoTa?znam da nije ali kazem da Phil nije mogao prosecnog Insoa do dobije.I meni se svidja njegov stil igre,i sabijao pre pre u wc3lu,ali sad kao da nije vise u formi,jer ako je jedva gladea dobio u onom bo5 mecu,onda nema sta da trazi na vecim takmicenjima,sem zabave.

Link to comment
Share on other sites

GoStop  [:)]

gostop igra fiendove samo ponekad vs elfa i orca, phil igra stalno, ne mozes ih porediti.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zar niko od vas nije prosle godine primetio na kalimdor-laderu da je philbot preko 10 dana bio n1

a u vreme dok je tamo igrao ono bas-bas, imao je 4-5 accounta u top20

ej ljudi... n1 na kalimdoru - uzmite lepo stats iz arhive ako ima, pa pogledajte koga je sve pobedio

to ako vas zanima...

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

necu da ispadne da mislim da je filbot los igrac, ali ocu da kazem da to kakav je stats imao ne pokazuje TOLIKO koliko je dobar(bar na kalimdoru), kolko pokazuju turnir(bilo lan ili net)i i cgovi, npr. ja sa udom forsiram findove vs svih rasa (kolko mogu), a ne ghoulove... protiv humana jedino... znaci gotivim filbota i mislim da je medju najboljim udovima na svetu (jer forsira ono sto je najjace kod uda, a to je fokus/hit&run).

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@FistBorn rekao sam FORSIRA (igra stalno findove),citaj malo.

@Zerox Insomnia je sve samo ne prosechan...samo da malo popravi igru protiv ud-a.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

necu da ispadne da mislim da je filbot los igrac, ali ocu da kazem da to kakav je stats imao ne pokazuje TOLIKO koliko je dobar(bar na kalimdoru), kolko pokazuju turnir(bilo lan ili net)i i cgovi, npr. ja sa udom forsiram findove vs svih rasa (kolko mogu), a ne ghoulove... protiv humana jedino... znaci gotivim filbota i mislim da je medju najboljim udovima na svetu (jer forsira ono sto je najjace kod uda, a to je fokus/hit&run).

koji turniri kad dechko ima 300 pinga na najblizem gateway-u i zivi u australiji?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a gde sam ja napisao da je HasuObs bolji od PhilBoTa?znam da nije ali kazem da Phil nije mogao prosecnog Insoa do dobije.I meni se svidja njegov stil igre,i sabijao pre pre u wc3lu,ali sad kao da nije vise u formi,jer ako je jedva gladea dobio u onom bo5 mecu,onda nema sta da trazi na vecim takmicenjima,sem zabave.

Philbot je klinac, i samo zato se josh nije dovoljno dobro pokazao na turnirima, zbog zenta, josh 1-2 velika turnira, pa ce tek onda pokazati shta stvarno mozhe.

Link to comment
Share on other sites

Ju,znaci napravis topic gde prozivas philbota da je lamer a onda na kraju kazes kako ''kapiras da bi ipak bio mnogo dobar samo kad bi imao dobar ping'',mislim...mozak?:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

uspesi govore o igracu a phill sem sabijanja ladder i gosu-a ( na ogromnom PINGU ZA STAMU SKIDAM KAPU) i za smisljanje tog njegovog starta kakav god smatrali da je lame ili skill on je nov i za to mu svaka cast ali ko sto rekoh sem toga nema nista da pokaze iza sebe za razliku od jednog toda koji npr ima cpl top 6 wcg ecg top4 i tako dalje moze njega sabiti phill 100 puta na ladderu ali to ga ne cini kompletnijim igracom kompletan igrac je onaj koji zna sve mape i vs svih rasa da igra a ne Brutalno jednu mapu ili vs jedne rase a turniri su najbolji pokazatelji toga.....npr mile gazi humane i orcove ali vs undedova gubi i nezna da igra non tavern mape sto ga cini skillerom ali ne high skillerom kao i phill gazi orcove i elfove ali mirrore i vs humana gubi a na wcg-u nije bilo laga so no whine sabili su ga na ferku a da je top5 undead pregazio bi pola njih tamo a ne inso da ga sabije koga je i hasuobs dobio koji je top 100 ud(sala ali ni blizu rankiga koga prideljujete phillbotu) znaci deco zabada i kreativan je i unosi inovacije u igru ali nije high skiller kad se dokaze na lanu kao npr sky koji je uzeo acon i wcg ja cu reci svaka ti dala sabijachina si

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne kapiram kako su findovi losi vs humana...fiend + destro + 3 hero je jedna od najjacih kombinacija u celoj igrici pa vi pricajte sta ocete.

jeste da nisam ud igrac al brate svako zna da protiv humana guljasi+destro(moze i koji abo) + 3heroja ( dk+lic+cl) , a to sa fiendima nisam nikad video.. , a i losi su evo npr. dodje ti human sa mass fotisa + mk lvl 3 unapredi onaj defens sabije ti sve bube u tvojoj bazi ,gledao sam neki rep human ga satro za 9min

Edited by Mare-SOMBOR
Link to comment
Share on other sites

Majstore,gledaj malo bolje gledao sam ja dosta repova kako ud zavrsava humana za 10 min,kante nemaj tu sta da traze od coila i nove...a ko masuje futmene ili ide na t3 ili je reto...Gledao sam pre sat vremena one repove insomnie i hasuobsa(posto vladica,s izvinjenjem sere samo o njima u zadnjih 5 postova) i ne mogu da se otmem utisku da da je hasuobs isao na bube da bi odvalio...my 2 cents

:-)

Link to comment
Share on other sites

ne seri vladice, u australiji nema turnira, nema ni eswc-a, jedino wcg i ponekad acon, kako dechko i moze da se dokazhe.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne seri vladice, u australiji nema turnira, nema ni eswc-a, jedino wcg i ponekad acon, kako dechko i moze da se dokazhe.

pa eto wcg kako je hot to uradio isto nije bio na eswc nista doso na wcg prosle godine i pojasnio masi..... sto to phill nije uradio jos je bio ping 0 alo ljudi no necu vise da se svadjam jednostavno su neki ljudi ovde zacrtali da je high skiller i nece promeniti misljenje sta god da kazem . IMHO potencijala da postaje high skiller ima ali to trenutno nije to ce u mojim ocima postati kad se dokaze na lanu kao i svaki drugi igrac ...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...