Jump to content

PhillBot Highskilled?


Recommended Posts

Hmm ne znam za vas ali loshmi je u pravu :),secam se ja na ladderu orkovi vs philobta posto su svi znali da igra CLa poceli su da koriste Sha kao prvog heroja samo vs njega itd itd :)...kao sto mi svi znamo da ce ghost uvek uzeti MK-a :) ,pa ja npr kada igram vs njega idem late altar :),kao sto znamo da ce shraky igrati 90% Wardena i da ce vladica igrati tenkice :D

E sada za josh neke prisutne,to jest vladicu koji ne razume neke stvari i lupa gluposti :) E ovako philbot ima SKILLA i extra je igrac,ali ne najbolji, eto toliko,ali ima dosta skilla,sto se i vidi u njegovim partijama...

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U stvari ovde je najverovatnije zabuna oko toga shta kome znaci High Skill ja sam mislio da kad kazem high skill mislim najbolji u svojoj rasi i zato kazem da to Phil nije(nije ni blizu) ....ako vama sintagma Highskiller nesto drugo znaci onda ops....sjebo sam se....

@grinder

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

pa biti high skiller neznaci biti nabolji sa svojom rasom, gluposti, znaci samo je grubby high skiller, a duck, zacard, farseer i ostali nisu :), lol

po meni je philbot definitivno high skiller, par puta ga taktika proda pa izgubi i od losijeg igraca ali o5 relativno je nov na vrhu scene i ima jos vremena da se pokaze, slazem se sa vladicom da se na lanu pokazuje skill ali o5 to sto je popusio od insomnije svakako ga ne cini losijem igracem, a manite se tih taktika prica, ghostova igra i dan danas prolazi kod mnogih od nas, isto kao sto philbotova prolazi kod mnogih high skillera, stoji da su ostali high skilleri mozda overall bolji igraci od njega jer su se vise pokazali ali to neznaci da ih philbot nemoze sabiti, mislim ako bi tako gledali sta onda zacarda, moon-a, ili neko drugog igraca cini high skillerom kada u vise pokusaja nisu uspeli da se prilagode philbotovoj igri i sabiju ga T_T

lol pa i sad ghostova taktika prolazi vs nekih od nas decko vam skace po lobanji :) znaci da ga ja nisam zadnja 3 tura izbacio opet bi vas sve pojeo :) tt

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...