Jump to content

Hrvatska Astrologija


Recommended Posts

So true...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Madjarskoj u razdoblju od 1117. do 1214. godine. Bili ste grof, koji je vladao velikim dijelom zemlje. Imali ste prilično brojnu obitelj koji su činili: tri sina, jedna kćerka, četvero unuka i osmero praunuka. Sve do navršene 50-e godine života održavali ste uredan obiteljski život, nakon čega ste posve prekinuli veze sa članovima obitelji. Preko dana ste živjeli normalnim i uobicajenim životom za jednog plemića i bogataša, a noću ste potajno vodili dvostruki život, u kome ste se ponašali kao vampir i nedužnim žrtvama pili krv. Vaša djeca i unuci dugo su vremena slutili i sumnjali, kakovu to mračnu tajnu skrivate u sebi. U vrijeme jedne (tada uobičajene) borbe za zemlju i vlast - neki je pridošlica iz Rusije otkrio vašu tajnu i razglasio je svima. Ubrzo nakon toga netko vas je ubio i tako se osvetio za sva nedjela koja ste počinili - no, vaše tijelo nikada nije pronadjeno.

U sadašnjoj ćete egzistenciji možda osjećati nemir zbog nerazumnih želja, koje će se povremeno javljati u vama. Sve to može dodatno pogoršati i eventualna sklonost alkoholu, čime biste se ozbiljno izložili mogućem nasilju. Predlažemo vam da uvijek nosite sa sobom amajljiju u obliku 'čekića', koja će vas prema mišlenju tibetanskih znalaca - sacuvati od tjelesnih karmičkih opasnosti.

Vaš je osnovni zadatak da činite dobra djela, ali i da postanete predvodnikom, rukovodiocem ili vodjom drugih ljudi.

Izgleda da vam je sudjeno da imate nekoliko partnera (odnosno partnerica), koje nećete voljeti.

I na kraju, još nešto: u nekoliko navrata doživjet ćete vrlo neobične stvari...

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Madjarskoj u razdoblju od 1117. do 1214. godine. Bili ste grof, koji je vladao velikim dijelom zemlje.

Preko dana ste živjeli normalnim i uobicajenim životom za jednog plemića i bogataša, a noću ste potajno vodili dvostruki život, u kome ste se ponašali kao vampir i nedužnim žrtvama pili krv.

bats0132lq.gif - I'll drink your blood... blah blah....

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
U pro
Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

O boze, sto vise prica cujem to sve manje verujem u ovu glupost.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

E sad ne znam dal sam pogodio mesec svibanj je valjda maj ?!?!? ko to zna !?! Bio sam lihvar LoooooooooooL

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Škotskoj, u razdoblju od 1782. do 1830. godine.

Bili ste lihvar i uz visoke kamate pozajmljivali novac drugim ljudima, uz uvjet da oni polože kod vas odgovarajuću vrijednost odnosno neku garanciju. Iako ste imali ste dvije žene i četvero djece - ljubavi vam je nedostajalo čak i u vlastitom domu, a uz to gotovo da niste imali niti jednog prijatelja. Svi su od vas zahtijevali samo novac, jer su smatrali da imate previše i da ste škrti, zbog toga što svoje izobilje niste htjeli (po)dijeliti sa nikime. Iako ste bili vrlo obrazovani i inteligentni - većina svih vaših razgovora svodila se na priče oko novaca, kredita, kamata i vraćanja dugova.

Bili ste neustrašivi, pa ste se zbog toga često nalazili u različitim životnim iskušenjima i opasnostima, pa ste jednom zgodom smrtno stradali od ruke i oružja jednog svog dužnika.

Cilj vaše sadašnje egzistencije je komunikacija, razvoj vlastitih duhovnih vrijednosti, ali i dužnost postati predvodnikom, rukovodiocem ili liderom u svim životnim situacijama. U djetinjstvu vas drugi neće ozbiljno shvaćati, a uz to će vas povremeno vrijedjati i ponižavati. Često puta morat ćete se financijski i materijalno žrtvovati zbog djece, obitelji, rodjaka, znanaca i prijatelja. Oni će mnogo puta htjeti pozajmiti novac kod vas, što je, zapravo, vaša karma, odnosno sudbina iz prošlog života.

I još nešto: ukoliko se visoko popnete na društvenoj ljestvici - vaš će eventualni pad sa položaja biti vrlo bolan, ali gotovo neprimjetan.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Japanu, u razdoblju od 1417. do 1457. godine.

U inkarnaciji u kojoj ste, takoreći, cijeli životni vijek proveli kao samuraj - bili ste se prisiljeni odreći gotovo svega: vlastitog doma, obitelji, bogatstva... Karijeru u samurajima završili ste na hrabar i častan način - počinivši harakiri.

draleee:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ahahahah, koje gluposti ... :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Bugarskoj, u razdoblju od 1512. do 1551. godine. Kao prekrasna djevojka, koja je lijepo pjevala i svirala na strunama zapeli ste za oko jednom grofu, kojem ste kasnije služili u njegovom dvorcu. No, silno su vam zavidjeli neki vaši poznanici, inace kmetovi, koji su vas na prijevaru izveli iz prostorije u kojoj ste boravili, a zatim ubili.

Niste uspjeli zasnovati vlastitu obitelj, a niti roditi dijete, unatoč vaše snažne želje za materinstvom.

U sadašnjoj ćete se egzistenciji zanimati mnogim stvarima, pa ćete raditi i stvarati vlastitu karijeru, možda se baviti sportom, te mnogo putovati, najvjerojatnije vlastitim automobilom.

Voljet ćete i biti voljeni, imati nekoliko djece, te najvjerojatnije imati samo jedan brak.

Imat ćete mnogo toga, pa ako vam se i dogodi kakav gubitak, vi ćete se uvijek snaći i uspješno početi iznova!

Link to comment
Share on other sites

Kakvo lupanje. Bio sam Irski lovac koga je sa 16 god ubio medved

[roflmao]

0mg n3wb g0t k11l3d by s0m3 0th3r n3wb!!11PWnez0rrzed!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...