Jump to content

zvezda u uleb cupu


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poshto se u svakom tvom postu pominju ili karte ili Markovic :) da li mozda znash koliko ce da vas peljeshi savez ako hocete da gledate kup ove nedelje? :)

Nemam blage veze, ja sam vishe kao pasivni posmatrach desavanja na terenu :)

Mada nisam razumeo jel me ovo pitas kao zato sto stvarno ne znas a interesuje te, ili znas pa bi da me zekis jerbo je cifra "1500 dinara za tribine" ili stogod slicno :))

I jel vazi sezonska karta za to?

A posto sam vec napisao karta, onda samo jos da odradim i ovaj drugi deo pa da post bude kompletan.

markovic.

;)

Link to comment
Share on other sites

Manje je to bitno,da li je skaut ili nije.Vise je bitno da je to slika kluba koji nas predstavlja u evroligi.

Na zalost, kada nam je Shilobad zauzeo takvu funkciju u klubu, ne mozemo ni ochekivati nishta bolje...

@lucky-zaista nemam predstavu poshto su karte...

ne vaze sezonske, to je u organizaciji saveza :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Zamisli na chije mesto je seo... Pa zar Marija Kilibarda da ne gleda sport u koji se tako dobro razume sa svoje stolice...

ali tu sede uvek mnoooogo dobre ribe... :)

chovek pomisli da je dosao na modnu reviju...

btw

west je premesten zato shto moze da ometa Partizanove mlade igrace, tj da im remeti koncentraciju.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa nisamo se obrukali ni poslednja 2 puta kada smo igrali s njima, zashto bi sad neshto bilo drugachije.jbga nadao sam se pobedi, iako poen gore dole ne znachi mnogo ali eto chisto zbog nekog psiholoshkog aspekta.shteta.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

odlichna atmosfera, dosta dobar mech, guroviceva najbolja partija ove sezone... imao je par propusta u odbrani, ali mu se zaista ne moze zameriti, vracao je sam ekipu u igru...

mozda je malo glupo i preuvelichano reci da je to potez kojim je zvezda sjebala sezonu (posle onako dobrih partija na kupu pogotovo), ali zamislite da je zvezda uradila prvo-planirano i otpustila dragojlovica, a zadrzala dzoa... ovako, mozda i partizanu ostaje neka nada za titulu sa dragojlom i njegovom dominacijom u reketu :D

btw samo da se dodam na "odlichnu atmosferu", samo jedan problem-zvizdanje dudi i "dudo pederu, napushi se severu". uzas.

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

napisacu neshto zbog chega ce me opet svi napasti, ali ES2, veliki su mi to znalci :)

mislim, uzmimo za primer korake. o'bannon je u 99% svojih kretanja ove sezone napravio famozne "nba korake", isto to je radio i danas. dok su to douglasu i chatmanu svirali, njemu nisu. sudjenje je bilo slabo, ali za obe strane...

inache, jedna od retkih stvari koje mi se ne svidjaju kod shakote je shto je u poslednje vreme sve cheshce u "vujoshevic" odnosima sa sudija, jednostavno recheno, ponasha se ulicharski ponekad...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

........Shakotino ponasanje je ulicarsko......Navijanje Delija je uzas........Sudjenje nije bilo pristrasno kao sto svi kazu.......Zvezda sjebala sezonu jer nije uradila obrnuto..........

Ma nece te niko napasti Bartuc.Samo ti i dalje nabrajaj.Pa mi reci jos jednom da sam pogresio prosli put u proceni.....

Link to comment
Share on other sites

Ali kako je crnja zalepio Hendersona u poslednjem napadu...

Evo i sad mi krivo sto nije isao na kucanje.

Super tekma, ogromna guzva, sjajni Gurovic i Antic i iznenadjenje veceri - Stiven Markovic koji je igrao vec u prvom poluvremenu! :)

S obzirom da smo se tri prethodna meca odlicno nosili sa Rusima, mozda je i red da mi konacno dobijemo jednu tekmu. Ili je pak red da oni nas jednom dobrano ugaze...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

navijanje jeste bilo extra... ali napusavati dudu je krajnje retardirano... cak sta vise za svaku osudu... to da li radman jede bananu dok pesic objasanjava kretnju... da li obradovicu igraci ne postuju povecerje... da li duda i gurovic napusavaju jedan drugog... ne bi smelo da nas dovede u poziciju da najedamo qrcem bilo koju stranu... okej je imati svoje misljenje... sve ostalo po meni je u najmanju ruku prostacki i nezahvalno...

jos uvek je kosarka na mnogo visem kvalitetu od mrtvog fudbala... zamislite dve ekipe u cetvrtfinalu lige uefa :) mada razlika se sve vise smanjuje ;(

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

........Shakotino ponasanje je ulicarsko......Navijanje Delija je uzas........Sudjenje nije bilo pristrasno kao sto svi kazu.......Zvezda sjebala sezonu jer nije uradila obrnuto..........

Ma nece te niko napasti Bartuc.Samo ti i dalje nabrajaj.Pa mi reci jos jednom da sam pogresio prosli put u proceni.....

stvarno si uzasno dosadan.

navijanje jeste bilo extra... ali napusavati dudu je krajnje retardirano... cak sta vise za svaku osudu...

isto ovo sam i ja rekao.

u odnosu na to kako se ponashao pochetkom sezone, a pogledaj kada je dobio prvu tehnichku, da shakotino ponashanje na trenutke jeste kao vujoshevicevo manje-vishe standardno, ulicharsko.

dzo nije neuporedivo bolji igrach od dragojlovica? ok, ne slazemo se, kazi zbog chega tako mislish?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ja apsolutno shvatam Shakotu. Ova sredina je uticala na choveka... u Srbiji chovek moze samo da poludi. Ako neko ima nesto protiv Duletovog ponasanja onda neka zamisli Shakotu i njegovo ponasanje za pet godina u Zvezdi... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Au bre, Cigani...

Kad vi ili Hemofarm imate 25 bacanja vishe od Partizana na utakmici, onda je to zbog Partizanove odbrane i Grobari uvek plachu zbog sudija, a kada Dinamo ima 20 bacanja vishe od vas, onda to nije zato shto imate 6 mesara bekova i 4 mesara centra kojima je jedini cilj da ne dozvole protivnicima da se razigraju, nego zbog podle sudijske zavere.

Prvi put u poslednjih 15ak (i drugi u 40!) godina imate iole ozbiljnu kosharkashu ekipu, bolje uzhivajte u tome nego shto prichate gluposti o sudjenju.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Prvi put u poslednjih 15ak (i drugi u 40!) godina imate iole ozbiljnu kosharkashu ekipu, bolje uzhivajte u tome nego shto prichate gluposti o sudjenju.

samo cu reci LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [:D][:D][:D]

neznam zasto smo onda trofejniji od vas i u kosarci kad smo samo dva puta do sad imali ozbiljniju ekipu ?!?!?!?!

pre '91 neznam sta je bilo u kosarci ?!?!? priseti se malo .......... koji su sve asovi igrali za zvezdu ......

Edited by ultrasns

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...