Jump to content

zvezda u uleb cupu


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf, Lukoil...

Da li je neko gledao Todora Stojkova ove sezone? U fazonu je da ne moze da promasi tamo u onoj njihovoj fiskulturnoj sali gde igraju. I imaju tri crnca, od kojih je plej Jones odlican (21ppg i oko 7apg). Naravno, nisu izgubiili ove sezone kao domacini.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

okej bese lepo danas u Pioniru, bilo je interesantno dok nisu izveli Zeku... :) Izveli su choveka u kratkim rukavima bez duksa i jakne na -6 :))

Inache, utakmica totalni smor...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Poneli su mu policjaci jaknu i nisu ga izbacili napolje, tu su mu neshto kenjali (ne znam da li su ga i tukli) kod wc-a...

Ovo mi je bez konkurencija bila najgora tekma sezone, prvo poluvreme sam nekako presedeo, ali u drugom vishe nisam imao zivaca ni da sedim, a ova budala urla li urla odmah iza nas...

A josh smo posle morali kompletno ozuvchenje da spushtamo (pogledaj koliko malo ima onih malih i lakih zvuchnika) jer je do sledece tekme u hali neverovatnih nedelju dana... jebem ti upravu hale :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Poneli su mu policjaci jaknu i nisu ga izbacili napolje, tu su mu neshto kenjali (ne znam da li su ga i tukli) kod wc-a...

Ovo mi je bez konkurencija bila najgora tekma sezone, prvo poluvreme sam nekako presedeo, ali u drugom vishe nisam imao zivaca ni da sedim, a ova budala urla li urla odmah iza nas...

A josh smo posle morali kompletno ozuvchenje da spushtamo (pogledaj koliko malo ima onih malih i lakih zvuchnika) jer je do sledece tekme u hali neverovatnih nedelju dana... jebem ti upravu hale :)

video sam da mu je lik poneo jaknu...

ali non-stop urla... ludak. A onaj "Pobratim" ili koi je vec, sedi, lici mi na popa jbt... ;)

tekma nikad gora. Koliko para toliko muzike.

Takodje nesto se Milosevic svadjao sa publikom... iz partera, valjda mu je decko trazio dres i ovaj ispizdeo. Inache, Leri mi je totalno kul lik, dok je G totalna budala, ni onaj Sakota ne moze da ga shvati, pokusava Sakota da ga pita zasto je vodio loptu 20sec i pritom nije uradio nista a ovaj ga ne jebe 2%, spustio gatje i igra... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

O'Bannon bash i nije previshe kompletan igrach, odraz ne koristi-skokova nema, ne znam da li je jednom imao preko 2 asistencije ove sezone, a ni brzinu ne koristi, ulaz kao i da nema...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

O'Bannon bash i nije previshe kompletan igrach, odraz ne koristi-skokova nema, ne znam da li je jednom imao preko 2 asistencije ove sezone, a ni brzinu ne koristi, ulaz kao i da nema...

pa da, vidi se to... medjutim prilicno je siguran u shutu.

To mi se jako svidja.

Mozda si primetio kako se Gerrod uplasio kada je ona reklama ispred Zvezdine klupe trebala da padne zato shto je neki igrach FMP skocio za loptu. I svi igraci na zvezdinoj klupi pokusavaju da zaustave reklamu samo G skace na stolicu da bezi... :)) Ali koja je to brzina bila... :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Da, prilichno losha utakmica.

FMP je totalno podbacio, ne znam shta im se desilo.

Al' dobro, pobeda je pobeda.

BTW, imam jednu insider informaciju iz Zvezde.

Jedan od igracha je trazhio raskid ugovora i ispisnicu (nezadovoljan minutazhom), Shakota i uprava odbili (kazhu da im i dalje treba).

Link to comment
Share on other sites

Da, prilichno losha utakmica.

FMP je totalno podbacio, ne znam shta im se desilo.

Al' dobro, pobeda je pobeda.

BTW, imam jednu insider informaciju iz Zvezde.

Jedan od igracha je trazhio raskid ugovora i ispisnicu (nezadovoljan minutazhom), Shakota i uprava odbili (kazhu da im i dalje treba).

Pretpostavljam da je to Bjelica. Celu tekmu je presedeo na kraju klupe i nije rec progovorio ni sa kim od igraca, niti je prilazio da vidi shta Sakota pokazuje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa da, bleyao je na kraju klupe, celu utakmicu na istom mestu a da pritom nije porazgovarao ni sa jednim od igraca niti je gledao za vreme time-out-a shta Sakota pokazuje

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Poneli su mu policjaci jaknu i nisu ga izbacili napolje, tu su mu neshto kenjali (ne znam da li su ga i tukli) kod wc-a...

Ovo mi je bez konkurencija bila najgora tekma sezone, prvo poluvreme sam nekako presedeo, ali u drugom vishe nisam imao zivaca ni da sedim, a ova budala urla li urla odmah iza nas...

Ali brate, znachi pandur koji uletje da razdvaja obezbedjenje i tog pomenutog zeku. Neverovatno. A josh lepo vide ljudi da je ovaj malo mentalno izazvan, ne mozhes tako sa njim. Stvarno su retardi ovi, vetji nego on.

Nego, vidim da se solidno upuceni u tematiku, sta je bilo sa Markovitjem? Kapiram da mu ne godi to sto je dobio priliku da ulazi u mech 3 minuta pred kraj i samo ako je prednost zvezdina vetja od 15 poena, ali nigde nisam video da je zvanicno otishao?

Link to comment
Share on other sites

Markovic je '84, igrach koji bash i nema nekog iskustva u igri kakva se igra ovde, mislim da nema bash neko "pravo glasa" u zvezdi... Ako vredno trenira i dokazuje se, mozda i dobije priliku...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Markovic je '84, igrach koji bash i nema nekog iskustva u igri kakva se igra ovde, mislim da nema bash neko "pravo glasa" u zvezdi... Ako vredno trenira i dokazuje se, mozda i dobije priliku...

Da se razumemo, nemam ja problem sa tim koliko on igra, kako i zasto, njegovo je i toga sta mu tim kazhe, nego me interesuje 'di je proteklih par tekmi? Nije ga bilo ni na klupi, pa cisto me zanima prosto da li je boles'an, ili je otishao? Sudeci po tvom postu nije, ali si mi malo nejasan :)

Link to comment
Share on other sites

Nije otishao. Da li ce otici, ne znam :)

Poslednji put sam video trening zvezde u proshli chetvrtak, tada je josh uvek trenirao sa prvim timom ;) Ochigledno ce morati da se josh nametne da bi se vratio u prvih 12, shta da ti kazem...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...