Jump to content

zvezda u uleb cupu


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto je najgore, bice jedno dvadeset razlike za nas kad budemo igrali u Pioneeer-u. Cudo je ta publika... bas su dobro navijali. Ono sto ja ne mogu da shvatim jeste - gde je odbrana? Znaci, u napadu (manje-vise) nije bilo problema (zameram previse oslanjanja na sut spolja), ali primiti 100+ poena (moglo cak i vise nego ono na kraju!) od ekipe koja nece osvojiti ULEB je bas bezveze...

Previse je velika razlika kad igraju kuci i kad igraju na strani. Al' dobro, ima jos vremena. Kad pocnu da se biju na tekmama, onda cemo znati da je sve otislo u...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Znaci, u napadu (manje-vise) nije bilo problema

Opet krecem po svom dobrom starom obichaju, ali-ti nemash pojma o kosharci :)

Da li si ti primetio koliko imate inferiorne plejmejkere (u odnosu na vecinu timova, ne samo sinoc)? imati katastrofalnog pleja nije problem u napadu? Realno...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Opet krecem po svom dobrom starom obichaju, ali-ti nemash pojma o kosharci :)

Da li si ti primetio koliko imate inferiorne plejmejkere (u odnosu na vecinu timova, ne samo sinoc)? imati katastrofalnog pleja nije problem u napadu? Realno...

jeste da nije tema partizan ali kakve mi plejmejkere imamo... [:D] prosek 0.3 kontre po utakmici [;)]

Moje licno misljenje o Hendersonu nije bash najbolje, jer je on leek koji ce da se vrlo cesto pogubi na terenu, medjutim ajde da to ne utice na druge medjutim bas zato shto je plej utice na SVE.

Gledao sam Zvezda - Siroki samo njega i O'Bannona, dakle Leri gotovo celu tekmu je stajao u uglu, malo-malo pa krene nesto, medjutim kako da krene kada zna da mu popularni G nece dodati loptu?

Na pocetku sezone kada se znalo da ce henderson doci u Zvezdu ja sam prokomentarisao da je pitanje kako ce on i Gurovic da se slazu. Nekoliko puta video da Milan skace da mu ovaj doda loptu a ipak je ne dobije...

Za sada rezultati drze Milana i njega ali ne znam kako ce biti kada zvezdi rezultati budu slabiji...

Inache drago mi je shto je zvezda izgubila pre svega zbog komentara tipa:"Zvezda je vec evropska","Grobari nas brukaju, mi igramo euroleague mi bismo bolje predstavljali nas basket itd.","Jedva cekam derbi, da vas ofuljimo"...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da nas ovi spustise na zemlju.Ovi nasi vec pomislili da su zvezde.Taj G me strasno nervira,majmun jedan klasican.Dok o Leriju imam skroz drugo misljenje.Bice ovo zanimljiv derbi.Ne bih rekao da je Zvezda favorit iako mislim da imamo bolju ekipu.Ili bar bolju igru.Gubili smo mi cesto od Partizana i kad smo bili bolji tako da se ne bih usudio prognozirati kosarkaski derbi ni sada a ni u neko skorije vreme.Jedina razlika je sto sad imamo dobrog trenera.Bas dobrog

Link to comment
Share on other sites

Opet krecem po svom dobrom starom obichaju, ali-ti nemash pojma o kosharci :)

Da li si ti primetio koliko imate inferiorne plejmejkere (u odnosu na vecinu timova, ne samo sinoc)? imati katastrofalnog pleja nije problem u napadu? Realno...

A koji su bolji plejmejkeri kod nas od Jeretina i Hendersona? Mislim, ja bih najvise voleo da je Trevis dosao kod nas, a ne u Rusiju...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dobija Zvezda sutra... bice 10tak razlike...

Rekoh jos pre Rome da ce Zvezda izgubiti od Rome makar i sudije trebale da intervenisu, ali da ce dobiti Hapoel...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

navijaci?

ja nisam bio na tekmi ali ono sto sam video na TV-u su bili maksimalno 50-ak navijaca u kopu...

ovo ostalo je bilo rastrkano po hali (a to su ekipe iz unutrasnjosti) ...

ako je to istina to su oni likovi koji su u fazonu:"ja se iscimam 200km do Beograda a Zvezda izgubi,ma sad cu da im..." :D

a sto se tice protivnika...daj boze lukoil!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Navijachi na kosharci? Pa, ako se tako zove onih 20 klinaca od 15-16 goidna shto pokushavaju da se uche navijanju, onda je bilo bash zestokog prozivanja-srce na teren, hocemo srce na teren...

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Pa, ako se tako zove onih 20 klinaca od 15-16 goidna shto pokushavaju da se uche navijanju, onda je bilo bash zestokog prozivanja-srce na teren, hocemo srce na teren...

Shokiran sam takvim vandalizmom!

ja stvarno nisam primetio nista uvredljivo i prozivajuce ... phe, ko bi ga znao.

Link to comment
Share on other sites

Imamo predstavnika u finalu... Hemofarm - FMP polufinale. Josh Zvezdu da usere protiv Lukoila, Dinama i Hapoela i eto. ;)

pre bih rekao UNICSa... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...