Jump to content

Bolesnici...


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shto je najgore, ti kreteni ne napadaju samo na devojchice...

LM, ziveo sam u Libiji kada sam bio mali (9-10 godina) i ishao u shkolu tamo peshke (negde oko 2-3 km). Jednog dana me je susreo jedan Arapin na putu iz shkole i krenuo neshto da kenja. Naravno nishta nisam razumeo dok nije krenuo da se hvata za jaja - nikada u zivotu nisam tako brzo bezao kuci kao tada... Doshao kuci, isprichao sve kevi i caletu i shta mislite? Niko mi nije poverovao! Ipak, keva je naterala caleta da me vozi u shkolu i cheka posle shkole. A cale i njegov prijatelj su svaki dan gundjali kako ja izmishljam da me neko napada... Jedno znam sigurno - da mi neko pipne dete, kichmu bi mu slomio!

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Shto je najgore, ti kreteni ne napadaju samo na devojchice...

LM, ziveo sam u Libiji kada sam bio mali (9-10 godina) i ishao u shkolu tamo peshke (negde oko 2-3 km). Jednog dana me je susreo jedan Arapin na putu iz shkole i krenuo neshto da kenja. Naravno nishta nisam razumeo dok nije krenuo da se hvata za jaja - nikada u zivotu nisam tako brzo bezao kuci kao tada... Doshao kuci, isprichao sve kevi i caletu i shta mislite? Niko mi nije poverovao! Ipak, keva je naterala caleta da me vozi u shkolu i cheka posle shkole. A cale i njegov prijatelj su svaki dan gundjali kako ja izmishljam da me neko napada... Jedno znam sigurno - da mi neko pipne dete, kichmu bi mu slomio!

pustish mjuzu tipa: " zdrobitju ti kichmuuuu! drobolicom za kichmuuu!!" i polako

Link to comment
Share on other sites

ja bih mu gurnuo kurac u mashinu za mlevenje mesa i polako, polako, polako, okretao

I posle od mlevenog mesa mu napraviti cufte i nahraniti ga?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

zerbah gde si ti sve ziveo o_O

a niko ne provaljuje moj post iznad :)))

mozda te drze na ignore :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

sta se radi na zapadu sa pedofilima? posalju se u zatvor (ili ustanovu gde ih lece sta cima drogiraju ih i pustaju im elektricne sokove) i posle puste na slobodu sa jos gorim porivima... zaista.. takve ljude ne mogu smatrati ljudskim bicima.. cim su toliko poremeceni da ne mogu kontrolisati svoje nastranosti koji je u ovom slucaju jedan od nagorih mogucih ljudskih poriva a ne mogu se izleciti sta sa njima raditi? metak u celo i cao... time bi se eventualno sprecilo da povredi jos nekog ili da siri pedofilski materijal i i time ucestvuje u pedofilskim krugovima (kojih je sve vise, nazalost)

smrt za takve izrode je jedino resenje problema... prosto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Forumashi.. dobrodosli u dvajes' prvi vek...

Pa sad ono... da li vam se svidja ovo sto vidite ??

dark age je definitivno mama...

[freak] hmm... ne!

u 21. veku te niko nece proglasiti jeretikom i spaliti/natakariti na kolac/obesiti...

i naravno, zivimo u elektronskom svetu

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

To da u Brazilu. Sumjnam kod nas...

Ma kolio j amislio da neke ljude treba ubiti da niko ne vidi, to nije svaki put rešenje. Gde je kraj tome? Mada kada neko siluje devojčicu ili je izbode 17x nožem....

Znate već šta hoću da kažem.

Čuo sam pre koju godinu da je neko obajvio u UK slike muriji poznatih pedofila u tabloidu. Sex. Ljudi teli da ih linčuju. Zamisli da izvališ da ti je komšija, dobri čikica, već bio privođen zbog "bludnih radnji", što bi naš vrli zakonodavc rekao!

Ima njih svuda. Guramo se o busevima sa njima svaki dan i da nemamo pojma da su tu.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je iko citao ali za ono ubistvo devojcice u batajnici:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?na...mm=11&yyyy=2005

Nakon toga nasli su ubicu, lik je iz Panceva inace mog rodnog grada i uopste me ne cudi, ovde ima gomila bolesnika i idiota, posebno to sto su iz Kovina pustali ljude jer nemaju kesha da ih tamo izdrzavaju, moja keva je advokat pa mi je pricala kad su jednog idiota strpali tamo posle 2-3 godine izasao jer su ga ovi retardi pustili boli ih kurac, u svakom slucaju ova zemlja je u totalnom rasulu.

Nakon toga nasli su ubicu devojcice:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?na...mm=11&yyyy=2005

For topic: Stvarno ne znam sta da kazem, imam i ja mladju sestru i uopste nije naivno sve ovo, drustvo se totalno raspada ovakve stvari se ovde nikada nisu dogadjale, ima previse isfrustriranih i bolesnih ljudi na ulicama i stvarno je strasno kakve se stvari dogadjaju, mesto te ljude da policija goni ona se zajebava sa postenim ljudima...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Hteo bih da dodam i to da se nase pravosudje nalazi u rasulu, ljudi covek koji je ubio bebu od 2 godine je dobio 15 godina zatvora, taj umobolnik ce posle 15 godina izaci i uraditi, neda boze, mozda jos nesto i gore, policija ne radi, pravosudje se raspada vojska isto, sveto trojstvo koje cine drzavu polako iscezavaju, onda neka neko kaze da li je ovo drzava ili necija prcija....

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Bah,svi bi da ubiju coveka.Pitam ja vas a gde je tu inovativnost ili makar dobar plagijat ?

Moj odgovor na to je scena iz filma "Hanibal" sa onim oborom i gladnim divljim svinjama.Bacis ga unutra i odes po kokice.

Samo nizi oblik zivota bez moralnih granica moze da ubije,siluje ili napastvuje dete.Samim tim svake moralne prepreka prilikom lisavanja doticnog stvora njegovog bednickog zivota nestaju i samim tim sve bi islo brzo.

Ako je neko za,mozemo da iznajmimo hladnjacu i da ih lovimo po gradovima.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa da, sve ih treba javno prozvati i obrukati, za pochetak, a onda svu krivicu svaliti na njih...

hronika_dragan_nikolic.jpgBEOGRAD - Kada sam na televiziji čula da je ubijena devojčica u Batajnici, znala sam da je Dragan Nikolić Čombe ubica, zločinac koji je letos monstruozno pretukao i silovao moju ćerkicu a zatim je, misleći da je mrtva, bacio u kanal i prekrio granjem... - priča za

Link to comment
Share on other sites

Ma ne vredi pricati, svako normalan bi takve ljude ubio, da li po kratkom postupku tj. metak u celo, ili najrazlicitijim oblicima mucenja, uopste nije bitno.

@ Misha-King.... Dobra ideja za mucenje takvih ljudi ...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

... ALI OPET JEBENO NE MOGU DA POJMIM!!!

Sve ovo je trajalo jednu autobusku stanicu 16-ice i upravo mi se desilo... preprichavam najbolje shto mogu, pod utiskom sam, razumite me.

Vracam se iz shkole. Umoran. Vezbe. Chetiri i po sata + josh ~3 u prevozu. Ulazim u solidno pun bas, oboren pogled, izgubljen u nekom svom svetu. Klinka koja stoji pored mene (klinka = JEBENO DETE, mala je otprilike 2-3, eventualno 4-ti razred osnovne) pochinje da plache i da pricha nepovezano, trese se mala bre i pricha neshto u fazonu: "Pomozite mi... Molim vas." Gleda okolo, sretnu nam se pogledi, i verujte mi, mala je skroz prestrashena. Pitam je shta je bilo, pokazuje na nekog matorca koji stoji blizu nas (matorac = izmedju 40-50, pristojno obuchen, naochare, torba u ruci... ide s' posla) i kaze: "Ide za mnom... ----------" Matori u tom trenutku pochinje da se raspravlja sa njom, pricha neshto u fazonu "Ti si mene blablabbla..." ma ni ne znam shta pricha. Mala gleda u mene, pa malo u matorca plache i stalno ponavlja neshto tipa: "Pomozi mi molim te, idi sa mnom blablabla" Gledam matorca, srkoz normalan lik, vozi se busom, strejt je, shta je maloj, shto ga se plashi bre?  Ja joj kazem: "Opushteno bre, shta ti je, vidish da te niko ne dira", i pitam je: "Gde silazish?" Mala kaze: "Evo sad odmah." Kazem joj da silazimo zajedno i da nema shta da se plashi. Silazimo mi, MALA JEBENO VAN SEBE, zahvaljuje mi 84752375 puta, pitam je shta je bilo, kad ce mala: "Dirao me je". HELOOOOU! "Kako te bre dirao?" pitam je. "Dirao me je...  mazio me". Ma mislim kapirate bre! Kao na filmu jebenom! Ne zna lika, prvi put ga vidi u zivotu. Saleteo je bre matori perverznjak a ona klinka, jebeno se ISEKLA OD STRAHA! Nisam je nishta dalje pitao, sem da li hoce da je otpratim do kuce. Rekla je da nece, zahvalila mi se ponovo i otishla, verovatno u tom trenutku srecnija nego ikad u zivotu zbog chinjenice da je ona tu, a taj matori ostao u busu.

Un-fucking-believeable. Chovek sasvim normalno izgleda, fino, kulturno. Nikad, ALI nikad ne bih pretpostavio da je pedofilchina. Ovaj topic nema nikakvu drugu poentu sem ove: CHUVAJTE SVOJE SESTRE/DRUGARICE/DEVOJKE! OD SVIH! NIKAD NE ZNATE KO JE BUDALA!

Ja sad lepo idem u treretanu, zato shto mi ije dobro, uopshte mi nije dobro...

Svaka čast na reakciji, brate.

Moram da priznam da nisam ne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...