Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

Pozdrav svima! Da li neko zna koja je pesma koja se ovih dana vrti na svim televizijama u reklami za BEST sladoled...

Reklama izgleda ovako: Tu je neka devojka koja kao jede taj sladoled, a neki frajer je kao gleda sa susednog prozora i onda se ona nasmeje i svi su srecni do kraja zivota...

Pesma je na ovu foru: "...love you inside and out... will always be my heart..." ili sl.

Ne secam se reklame, al pesma je mozda Feist - Inside and out

http://sg1.allmusic.com/cg/smp.dll?link=7g...&z=MP3&r=20.asx

http://www.mp3.com/feist/artists/634429/songs.html?q=feist

Link to comment
Share on other sites

white horse je bas dobar hohoho...ribe se dosta loze na tu pesmu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

plz help.

treba mi ime i artist pesme sa reklame za sprite.

ono kad svi uskacu u teren koji je ustvari bazen.

lyrics je ovako nekako:

everybody does,

what everybody seas,

but what you really want

is doing things your way.

so

BREAK ON, BREAK ON, BREAK ON...

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

ajde momci pliz

the lights the color the sound

the music the people the crowd

no one as i want to be.come on and play with me

the lights the color the sound

the music the people the crowd

nothing else i want to do.i want to get naked with you

imam jos shto shta da pitam sto sam cuo te fensi hitice na moru ali ovo mi se bas bas svidelo

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.megaupload.com/?d=9EYWVTJH 2.5mb, a gotovo cela, izvadjena iz mixa, u .ogg formatu, evo malo stihova:

"What you waiting for, put your back in it, just a little a more..."

Guetta je imao ovu pesmu u svom setu na Exitu, evo danas sam je cuo i na Hed_Kandi-Cala_Gracio_Neto_Beach_Party_(Ibiza)-SAT-21-07-2006, zenski vokal prica, ne peva, vishe prica, pa vice tekst, deluje neuskladjeno s muzikom, ali je opet utisak da pesma sabija.

Edited by niple
Link to comment
Share on other sites

Za tu pesmu Ajajajaj Ajajaj Puertorico

Mislim da peva Vaja con Dios-Puertorico.

A jeli zna mozda neko naziv pesme iz Reklame za Jelen Pivo na Rts-u mislim da poceinje nesto ovako Look my eyes....a refren More than twisted my suprar...ity.

I ako zna neko jos ovu pesmu mislim naziv pesme.Pesma je iz Filma Flight Of the Phoenix Scena kada oni obuceni kao Nomadi ili sta su vec pucaju na jednog putnika koji je prisao da trazi pomoc,zatim tog ranjenog putnika prijatelji odnose do srusenog Aviona i pokusavaju da ga spase.On tu umire i pesma se zavrsava...U pozadini se cuje kako neka devojka peva Love me Love me Love me. [?][?][?]

Jelen pivo reklama - - ->> Tanita Tikaram - Twist in my sobriety (spelling check [:D] )

E sad da neko meni helpuje - neko je vec pitao al nisam nashla reply - reklama za voda-vodu kad ribe skachu u bazen i mislim da je na portugalskom pesma i da kazhe neshto "alegria"

pomagajte puci cu ako je ne nadjem [V]

Edited by NaTaSha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...