Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

joj,ae ko mi kaze koja je ovo stvar ima pushenje i drkanje rukom po izboru :))

inace,cuo sam je bre ne mogu ni ja da se setim kad,ali juce kad sam je cuo,bilo na exit interaktivu,bodyrockersi,znaci ide stvar,pa ide brejk pa riba kaze nesto u fazonu

Its not you,its the D talking (ovo D je to nesto u fazonu) pa opet ide stvar

pa opet brejk pa opet riba nesto peva ali jebeno ne mogu da provalim sta govori...inace malo je brza stvar i mislim da ima neku iplementaciju gitare ali bukvalno se ne primeti inace bih bio ubedjen da to svira drugi lik iz bodyrockersa...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovu pesmu sam sinoc chuo ns rts2 kad su emitovali nastup Fat Boy Slima prosle godine na Exitu...

kapiram da je komercijala,ali ako zna neko neka mi kaze kako se zove pesma...

http://www.megaupload.com/?d=RLI3Z4HL

oko 22kb je..snimao sam foonom..

hvala :)

e machko ovo sam zaboravio da ti odgovorim

Olav Basoski - Waterman

vrh stvar

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

joj,ae ko mi kaze koja je ovo stvar ima pushenje i drkanje rukom po izboru :))

inace,cuo sam je bre ne mogu ni ja da se setim kad,ali juce kad sam je cuo,bilo na exit interaktivu,bodyrockersi,znaci ide stvar,pa ide brejk pa riba kaze nesto u fazonu

Its not you,its the D talking (ovo D je to nesto u fazonu) pa opet ide stvar

pa opet brejk pa opet riba nesto peva ali jebeno ne mogu da provalim sta govori...inace malo je brza stvar i mislim da ima neku iplementaciju gitare ali bukvalno se ne primeti inace bih bio ubedjen da to svira drugi lik iz bodyrockersa...

Soulwax - e-talking (tiga rmx) ??? vidi pa cire...

V

Link to comment
Share on other sites

Soulwax - e-talking (tiga rmx) ??? vidi pa cire...

aaaa,nisam ni sumnjao da je jebeni bog Tiga u pitanju...jeste...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e ispala,to je ta stvar samo je ocigledno neki drugi rmx,posto je ovo sto sam ja cuo dosta brze i kazem vam ide samo zenski vokal,i ne prica toliko riba...no,Zeki,imas blowjob svejedno ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

blah skinuh tigin rmx,skinuh rex the dog rmx i skinuh original,i ritam je najblizi originalu ali samo jos da provalim zenski vokal i to je to...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko koja je pesma balada tj kako se zove , refren ide ovako "ajajajaj ajajaja porto riko" hvala :)))

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Za tu pesmu Ajajajaj Ajajaj Puertorico

Mislim da peva Vaja con Dios-Puertorico.

A jeli zna mozda neko naziv pesme iz Reklame za Jelen Pivo na Rts-u mislim da poceinje nesto ovako Look my eyes....a refren More than twisted my suprar...ity.

I ako zna neko jos ovu pesmu mislim naziv pesme.Pesma je iz Filma Flight Of the Phoenix Scena kada oni obuceni kao Nomadi ili sta su vec pucaju na jednog putnika koji je prisao da trazi pomoc,zatim tog ranjenog putnika prijatelji odnose do srusenog Aviona i pokusavaju da ga spase.On tu umire i pesma se zavrsava...U pozadini se cuje kako neka devojka peva Love me Love me Love me. [?][?][?]

Edited by CanijA
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da stavim jos jednu pesmu koju trazim..

Pesma je iz filma Troy (Troja)

Na kraju filma je i ide nesto ovako:

Remember I never Leave you...(Muski glas).

Pa bih molio ako neko zna bilo koju od ovih pesama da mi javi. [:)]

Remember - Performed by Josh Groban with Tanja Tzarovska

preview: http://www.amazon.com/gp/product/B000244F7...v=glance&n=5174

V

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! Da li neko zna koja je pesma koja se ovih dana vrti na svim televizijama u reklami za BEST sladoled...

Reklama izgleda ovako: Tu je neka devojka koja kao jede taj sladoled, a neki frajer je kao gleda sa susednog prozora i onda se ona nasmeje i svi su srecni do kraja zivota...

Pesma je na ovu foru: "...love you inside and out... will always be my heart..." ili sl.

Link to comment
Share on other sites

interesuje me pesma koja je isla ranije na bk za neku spicu ili emisiju mislim da je instrumental ,neki hard rock, cuje se strava gitara ,manje vise poznati riffovi

To je sve sto znam ,nadam se da neko zna na sta mislim ili bar ima neku ideju...

e da i pesma sa emisije insajder na b92 ona odjavna metal stvar...

Hvala unapred!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...