Jump to content

Harry Potter and the Goblet of Fire


Kole

Recommended Posts

Odgledah film juche u SC...<ovde ubaciti masivno poljuvanje po nekvalitetu slike u SC> i evo par utisaka:

Harry Potter and the Goblet of Fire je chudan film, mnogo drugachini od prethodnih, pogotovo prva dva... problem je u tome sto je ovo film radjen po knjizhurini vetjoj od prve dve knjige zajedno, a prva dva filma su bilis vaki preko 2h, ovja je 2ipo...znachi bash liberlano je secheno, ovo ima svoje loshe strane, jer pati gledljivost onome ko bi hteo da logichki pogleda prichu/flim <smeh na rachun tih ljudi> sa druge strane film je mnogo brzhi i ima samo 2 "spora perioda" tj meni je bio krajnje gledljiv (iako se tokom tih sporih perioda choveku bash zeva od smora =o))).

Elem svetle tachke filma su gluma klinaca koja se bash popravlja, onda lik koji glumi Moodyja = puls, zatim Triger (iz Mucki =o)) u jednoj od svojih ozbiljnih uloga = veliki plus i naravno svaki zhivi kadar sa ALanom Rickmanom!!

Verdict: ceo HP bi trebao da se gleda na TVu kao TV serija sa nekom decom oko sebe, nije ovo bioskopski materijal, takodje problem sa knjigom se polako shiri i na filmove, ovo je film za decu od 10, a ne 14 godina (sto se vidi po publici u abismalnom SCu)

PS

Poz Ivi =o*

PPS

Ko krnee da hejtuje harija (fenomen/whatever) a ne film (i to argumentovano) bitje brisat

Link to comment
Share on other sites

odgledah sinoc jer sam ishao sa drushtvom pa nisam mogao da biram drugi termin...

zato i platih ceh: 15000 nepotrebnih aplauza... stvarno treba uvesti 5 predmeta "kultura" za svu tu decu i dechurliju...

film je ok... predivne scene, bash su ishli u detalja i da 'ugode oku'...

samo mi je bilo malo glupo shto su da tako kazem malo film 'priblizili starijima' sa nekim glupim aluzijama, ali shta da se radi...

Svejedno, bilo fino... samo, ako idete, izbegnite guzvu u bioskopu, i bice josh bolji [:)]

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se vratio sa projekcije.

Sto rece Kole, za one koji su citali knjigu radnja se desava jezivo brzo. Po meni najveci problem je sto su najvise ispastali likovi u smislu da su bili potpuno podredjeni radnji. Sve u svemu film izgleda fenomenalno. U drugoj temi cu komentarisati aplauze.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Zabranjen je za mladje od 13 dina..... cuo sam na TVu...mada ovo je srbija...

..ovde klinac sa 11 vec stoji sa pljugom u ustima i cirka jelena...

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Nije los, al meni definitnvno nije mesto u bioskopu jer cu sledecu put da odlepim i da napravim neko sranje na sred projekcije. Lik pored mene ne zna da ugasi telefon, zvonio mu je 20 puta, 15 puta ga je palio i slao poruke, 5 puta pricao itd. Debili iza su imali nemoguce komentare, ne zatvaraju usta, pojeli su 3 kile cipsa i zguzvali 10 kesa, strasno kakvi ljudi idu i bioskop. Vise sam bio nadrkan i sedeo ko na iglama nego sto sam pratio film, koji je inace ok.

Ozbiljniji je dosta od prethodnih delova, ali i dalje mislim da je bolje procitati knjige, ostavljaju bolji utisak.

Inace gledao sam u Merlin Monro sali u Takwoodu, al ne vredi. Neobrazovanje gde god krenes.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

U nedostatku ideje, sinoc sa zenom sam skoknuo do takvuda i pogledao harija...

Sta reci, ono sto definitivno stoji jeste da su ti glumci porasli, nema vise klinaca

a sama radnje je do mudiju, mislim ovo sve neke hevi price, nesrece, umiru

deca, pate... jbt, ono I i II deo su bili bash decji filmovi... ovo mnogo hevi,

stvarno nije za najmladju publiku... Sam film OK, efekti korektni, gluma nije losa,

pitam se samo da li ce onaj mali nastaviti i u buduce da ga glumi, jer vec se

provaljuje da je poceo da se brija :))

I da! Zasto mali stakor fura one lenonke

na kojima NEMA dioptrije tj ikakvog stakla !??

PS: dno filma: rock band koji krece u po filma da przi neki teenage USA rock fazon...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Niggeru, iz koje si ti priche isp'o? Pa onomad se vodila onlika diskusija oko citanja/ne citanja knjige :)

u buduce da ga glumi, jer vec se provaljuje da je poceo da se brija :))

Aji se be varam furace on i u onom za 2007 i u onom za 2008. godinu, kako god oni da se zovu, tj. najavljeni su. Jedan je valjda onaj Finiks, a drugi ova najnovija knjiga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...