Jump to content

Prodajem WOW


Kemp.

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za brisanje lika te razumem skroz... Ni ja ga ne bi prodo ni za koje pare... Ja sam skinuo WoW sa kompa , i naravno Freezovo account, jos uvek nemam srca da prodam account, ali kolko mi se chini nema sanse da se vratim WoW-u... A tebe skroz razumem, igrati ozbiljno WoW nema teoretske sanse upariti sa isto tako ozbiljnim RL-om... Jbga takva tura...

Link to comment
Share on other sites

A sta je 300e. jedna ruka u holdem pokeru, ili 2 izlaska...

Ja sam u Shrafa ulozio 9 meseci, i vise od toga. Nema tih para koje bi ga prodale. Jes da sam sad malo pijan al stvarno ne bih mogao da prodam lika, takav sam.

I ceo dan se osecam ko da je umro deo mene, svega mi, definitivno najgori dan ikada...

Inace acc je prodat.Gratz Pajo ^^

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

fora je u tome shto sa WoWom mozesh da uskladish maximalno josh jednu stvar (ribu, fax, posao, drushtvo) .. shto je malo za neki normalan zivot .. jel za normalan treba minimum 3 stvari =)

ja sam za sada na faxi da pravim pauze u igranju po metar dana pa se onda vratim .. pitam se dokle ceme tako drzati =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

gratz na hrabrosti, ja sam popizdeo kad su mi maznuli maga, i evo vec ima skoro mesec dana od kako ga nisam video, traze mi skenirani game card, a ja nikako to da uradim, vec sam se skinuo sa njega, ali mi je pre 7 dana dao ortak koji nema veze sa wowom svoj acc da mu dizem lvl huntera, i evo sad pre 15ak minuta kupih svog mounta na lv 40, sam skupio kesh i sve :D

Navlachim se ponovo, a u shkoli kecheva....... :S

Link to comment
Share on other sites

Da li muda,ili prazna lobanja,il milion problema u lobnji bez mozga,or milijarda problema u labanji sa mozgom-stvarno ne znam sta te je nateralo i podrzalo u brisanju lvl60 Shamana,Shrafa?

JAAAAOOOJ,STRASHNO,KAKO JE MOGAO DA GA IZBRISE

ps jel se tebi dize kurac

koji vam je svima qrac,igram wow,do jaja je,ali to je igrica,jebena igrica,i nista vise od toga,svakoko drugacije misli moze da se sagne

o da,izvinjavam se autoru topica,aj sad ljudi,ko hoce da kupi neka postuje,a ko

nece (kao npr ja) nek vise ne postuje [:(!]

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Imenjace... :(( jbg... sta da ti kazem... ja pre neki dan hteo da svratim do tebe malo da se ispricamo samo o WOWu ... ali sad znam da bi me izbacio iz radnje. :P

I jos jedan ortak danas prestao da igra... ja sam se nesto isto tripovao da prekinem... ali ionako za koji dan necu imati vremena za wow...

Link to comment
Share on other sites

Imenjace... :(( jbg... sta da ti kazem... ja pre neki dan hteo da svratim do tebe malo da se ispricamo samo o WOWu ... ali sad znam da bi me izbacio iz radnje. :P

I jos jedan ortak danas prestao da igra... ja sam se nesto isto tripovao da prekinem... ali ionako za koji dan necu imati vremena za wow...

hehehe :) Pedjovi :) hvala Kempe teammatu :) vidim vreme se prolepshava ae videcemo se da izblejimo negde svratimo do Andre po stare dobre dane :D

Link to comment
Share on other sites

A nije brate, evo pitaj me kad sam karo zadnji put? E karo sam u MC/BWL prosle nedelje. A u RL? Ehhhh....

Ili jedno ili drugo, nemoze oboje. Ko moze da uskladi RL i WOW svaka chast. Ja ne mogu, igrao sam kolko sam mogao i tolko od mene.

Aj nek neko kupi jebenu igru, pije mi se veceras :D

e ako budes hteo opet da igras prodacu ti ja moj wow [8D] .

bravo za razmisljanje ... ali reci sta se to desilo ? jel te neka uslovila?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...