Jump to content

utisak nedelje


Recommended Posts

Jebiga chika Niggeru (i svi ostali saborci tih studentskih protesta), mladima je teshko objasniti za shta smo se mi borili... I upshte, najstrashnije je to shto se tendencija "pinkovshtine" rashirila na mnoge medije ne samo kod nas nego i u svetu. E to je po meni jedna globalna zavera protiv kulturnih tekovina chovechanstva. Po meni ova nova sranja na MTV-u nisu nishta bolja od emisija sa Pinka...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebiga chika Niggeru (i svi ostali saborci tih studentskih protesta), mladima je teshko objasniti za shta smo se mi borili... I upshte, najstrashnije je to shto se tendencija "pinkovshtine" rashirila na mnoge medije ne samo kod nas nego i u svetu. E to je po meni jedna globalna zavera protiv kulturnih tekovina chovechanstva. Po meni ova nova sranja na MTV-u nisu nishta bolja od emisija sa Pinka...

rofl zerbah, zvuchish kao partizanski nosilac spomenice [:D]

edit: u sushtini puno hejta, kao i stvari koje su drugi vec naveli. obrisao sam..

u principu razumem darijana. ima puno ljudi kojima je novac vazhniji od principa..

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

U jebotemish, sad ce na kraju da ispadne da Pink preobrazava na globalnom nivou. Da...

Jedan mali podatak, koliko je meni poznato, prva TV kuca koja je posle bombardovanja poletela u London da plati prava za sve nelegalno pustane emisije bila je TV Pink sa Nemecekom.

'96. sam prvi put glasao i bio sam pokraden. Isao sam na proteste i setao. Sada kada pogledam, bio sam izmanipulisan kao i 95% raje koja je isla samnom. To za sta smo se "mi borili" tada nema veze sa onim sto se posle desilo. Toliko na temu manipulacije.

Ako mene pitate ima mnogo ozbiljnijih stvari od Pinka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

lele... ala ste se vi ispisali... sad me bole oci od citanja... :/

nego pink... zahvalan sam im shto su mi pushtali da gledam... Alo Alo, Only fools and horses.. (mucke), hmm shta su josh pshtali... kako kad neki dobar film, kako kad neku dobru parodiju... proklinjem ih shto na sred filma pocinje 10. min reklama... (al jebiga mora se :/)

(nisam procitao sve postove... al ono niste humani da za nekoliko sati ispishte eseje... :/ )

btw. da spomenem... only fools and horses... ahh da to je bila serija... svaki buduci biznismen mora da odgleda tu seriju... da bi mogao da neshto ucini od zivota...225px-Only_Fools_and_Horses_2.jpg

ahh :)

pa onda... a da imali su neke ok. shpanske serije... hmm e beshe palma pushtala kasandru... a pink ljovisnu... bah nevazno:)

shto se tice trendova... bah toga ce uvek biti i to je neshto sa cim normalni (pod navodnicama) ljudi trebajud a se pomire...(mediji.lalalla e da su oni uzeli neshto drugo da promovishu kontam da bi se to sad slushalo vishe nego neshto drugo... al jebiga gleda se ono gde se ima dosta para) npr. shta je u fazonu... u ameriki npr. hip hop, rap ... (pod navodnicma)... tj. prava amerika slusha ... Hop i Kantri ziku... to je zonfa... nekada su bili hipici... nekada je bila disko feva... jebiga evolucija evolucija...

u srbiji shta ja znam...nekada su se slushale rokerske grupe, pa 90ih. dens... nemoj da je neko krnuo da pljuje po toj zici! :)) pa narodnjaci...tj i pre su se slushali al oni starogradski... i pravi, tj dve vrste narodnjaka su bile... al komercijalniji(a zbog cega su komercijalni ... pa zbog toga shto su njih mediji izabrali) su pobedili, i dobro slusha se seka, ceca... i ostala bagra i shta sad, nek ljudi slushaju...mozda im se stvarno svidja, mozda neki slushaju kad su van drzave kad ih uvati neka nostalgija, mozda ima nekog ritma koji ih privlaci, a to da su zombiji jebiga... njihov izbor...

za sve je kriv TV!!!

sad vidite pishem u prazno... jer ovaj post nema poentu i mrzi me sad d aga doradjujem i doadjem deo u koe se vrtim u krug...

nego... bilo bi lepo kad bi Metalci, Fenseri, i Hoperi ziveli zajedno u miru... veselili se zajedno alkoholisali se zajedno ... trejdvoali devojke izmedju sebe... i bili srecni shto su zivi i zdravi... ahhh god damn hippies

vidite... jedna stvar... LLL, live love laugh ... zashto se obazirati na ljude koji slushaju grand il mtv il ko zna shta josh... e vas ometaju u svakodnevnom zivotu... ? e vas uznemiravaju... ? kao vecina ljudi i oni vole da se napiju i vole da pevaju i vole da igraju... il da se mrshte... imaju svoja metsa isto kao i metalci... i kao hoperi i kao oni likovi koji slushaju onu turlululu muziku...

slushajte ono shto vas privlaci ono shto vas cini srecnim ono shto ...

nego stani o cemu mi vi pishemo ovde... ?

btw. Live love laugh i live and let others live ...

(uf. sad mi je lakshe kad sam se iskakio) [^]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

hmmm da li?

da li si ti taj zombi? da li to utice na tebe? to utice na one ljudi koji hoce da na njih utice. Jer pravo da ti kazem, da mi se nesto ne svidja ja to nebi gledao (ne govorim da gledam grand show i pink, da se razumemo) i opet da mi se nesto ne svidja, a da ga gledam (mada zasto bi to radio) opet to nesto nebi moglo da me promeni jer se kosi sa mojim misljenjem (a u ovom slucaju i sa moralnim nacelima).

ne, nisam ja taj zombi... i totalno mi bezveze da to nekom dokazujem. ako mi verujesh, pink ne gledam... osim te mucke kad su bile... i josh poneka serija, ali ni tad nisam gledao to zato shot je na pinku vetj sam gledao pink zbog tih serija i samo za vreme tih ako me razumesh.

Link to comment
Share on other sites

pricha o pinku je zavrshena par nedelja nako petog oktobra kada je ova televizija legalizovana izmedju ostalog i pojavljivanjem izvesnih petooktobarskih politichara koji su na njoj pevali my way od sinatre. Sada je kasno da bi se ista uchinilo, jer je Mitrovic postao ugledni biznismen koji se pojavljuje na sednicama svih stranaka koje su u tom trenutku na vlasti, sto govori i o njemu a i o nashim politicarima koji su generalno amoralni.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nego... bilo bi lepo kad bi Metalci, Fenseri, i Hoperi ziveli zajedno u miru... veselili se zajedno alkoholisali se zajedno ... trejdvoali devojke izmedju sebe... i bili srecni shto su zivi i zdravi... ahhh god damn hippies
to brate nikad nece biti...:)metalke su ruzne,reperke su debele,fenserke glupe,i sta ostaje:)?!?!?!?!salim se...svugde ima izuzetaka:)))))

pink ima krs program!vecina serija je sranje!90% tih serija su spanske,latino americke,...neki put se pojavi neki dobar film,ili neka serija...muzicki program je takodje zestoko sranje!

a zeljko mitrovic je samo covek koji zna da koristi covekovu glupost i nabacuje pare...pruza sebi i njemu bliskim lagaodan zivot,i neobazire se mnogo na lose komentare vezane za njegovu televiziju...i to je to...zivi i pusti druge da zive...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

a zeljko mitrovic je samo covek koji zna da koristi covekovu glupost i nabacuje pare...pruza sebi i njemu bliskim lagaodan zivot,i neobazire se mnogo na lose komentare vezane za njegovu televiziju...i to je to...zivi i pusti druge da zive..
jel svako ume da koristi covekovu glupost i nabacuje pare? retko ko da nabaci toliko para...

nego, hteli vi to ili ne, vi protiv pinka i narodne muzike ne mozete, niti cete ikada moci ista da im uradite.

Ok Darijane, ti si verovatno osoba koja zivi od Turbo-Folka, obozava spanske serije, uziva u kretenizmima(tu pronalazi sebe), i voli Boska(D&G FTW)... Dalje necu, zao mi te(A i bedak je zajebavati retardiranu/zaostalu decu...)

Ja ne zivim od muzike, muziku koju slusam je samo house. narodnu jedino kad odem na neki rodj. spanske serije u zivotu nisam gledao, jesam par puta pratio neke mexicke. kakve veze bosko ima sa D&G, i da volim da se oblacim moderno.

a ovo dalje necu zao mi te, smo govorili nekome kao klinci, kad nismo imali vise sta da kazemo...

jednostavno neo, vredjanje samo moze da pokaze inferiornost a ne neku superiornost nad nekim?

pitam se od cega ti zivis? metala? svaka cast, ti si car

Ja ne znam sta bih prvo rekao i koliko bih psovao.... Ovaj mali bas nista ne zna, a resio da poraste na Rur forumu. Izadji decko, pricaj sa ljudima, ustvari slusaj ljude, ne gledaj Pink osim ako ne pusta Smolvil, grudvaj se, sad ce snega biti.

smolvil je kretenska serija... da li ja nesto znam ili ne znam nisi kompetentan da kazes, a i ne poznajes me. i opet, taj tvoj nadmeni stav ne pokazuje da si bolji od mene ako imas razlicito misljenje od mene. ne pokazuje nista. stalno sam napolju i u nekom drustvu, znaci pricam sa ljudima... i to pravim (za razliku od vecine sajber faca)

Ama jel kapira
Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

dobra i kvalitetna muzika... pa klasicna zika...

al sad ukusi su razliciti... i sad ako neko kaze neku vrstu i pravac koji se tebi ne svidja... onda mu je ukus losh i treba ga lincovati... oh lordy ...

mada da reknem neshto oko modernog oblacenja... kontam da vecina pokushavaju da kopiraju rimljane... tj. tu njihovu modicu.... e pa u rimu su vecina mushkaraca metroseksualci... mislim nije to nishta loshe al ipak... bah pravi mushkarci nisu in that stuff...

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

dobra muzika je ona muzika koju stvara dobar muzicar...bas pametno,a?:)))nemora on biti muzicki obrazovan,vec da stvara takvu muziku u kojoj covek moze da uziva,da da se veseli,skace,pa cak i da izvuce poruku iz pesme,...dobra muzika je ona muzika koja govori nesto,nemora imati tekst,moze to biti instrumental,ali te ta muzika mora privuci necim,i moras u njoj osetiti ono dobro...svako od nas ima razlicito vidjenje muzike,i onoga sto je u njoj dobro,tako da nikada necemo dobiti odgovor na pitanje "sta je to dobra i kvalitetna muzika?"...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

nemojmo vishe o muzici... ako ocete da slushate pravu ziku... dens vam je to...

ajoj kad dobijem pogani net... naucicu ja vas!

nego... prica se o pinku...

ae kad smo se svi okomili na darijana... a po cemu znash da su pravi ljudi... ?

e su zavrshili fakultete(sa dobrim ocenama)... e su stekli makar 1 milion u nekom poslu... itd itd...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam samo o cemu vi pricate ,svako ko gleda pink duze od 2 sec je umnozaostao i tu je kraj price .Isto vazi i za ljude koji misle da je Zeljko Mitrovic uspesan covek.

Reche chovek koji mladost ostavio na WoW-u [:D] zanimljivo

skucaj xer, stavis brzalice na oci, ogrnes sal svoje prve ljubavi (zvezda, partizan, rad, picke materine) i skakuces okolo sa dignutim rukama u vis uz vecito vikanje "przi mare", iako mare jelte ne radi tu zurku.

tada se svaki pravac zagadjuje, odnosno menja. postaje ozloglasen.

Ahahah [:D][:D] umro sam od smeha chitajuci , svaka chast byp ALL TRUE !

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

pa ovde se prica o pinku zato sto pusta narodnjake (a narodnjaci od naroda prave zombije i da ne pocinjemo sve ponovo...) znaci ako je ta muzika losa koja je dobra?

kad vidim metalca na ulici povraca mi se...

kad vidim nasta lice tehno zurke povraca mi se...

kad vidim repere povraca mi se...

kad vidim klinku od 12 godina u minicu povraca mi se...

kad vidim pijane klince od 16 godina kako se kace sa svima uz mitra mirica redom povraca mi se...

kad vidim masu u MB Busu - zurka do jaja!!!

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...