Jump to content

WEG rezultati


Recommended Posts

ma ne znaju klinci

secam se ja jos pre 2 godine, kad je moon zario i palio po koreji

vec je onda bilo jasno da je izvanserijski talenat

bilo je samo pitanje vremena

Eh da stara dobra ROC vremena kada je moon igrao 2x2 vs 4Kigsa,uzeo wispa i postavio moon well blizu goblin housea @ LT i otkazao i ogre vijali wispa gore do Humanove baze i porushili mu celu bazu... To su bile partije ovo sada je smorcina.... [V]

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e odakle ti znas kako ja igram a ja znam sve vas pogotovu onog ristu koji je dok sam ga gledao(10 repova) imao samo jednu jbn taktiku na svih deset i to sto vi mislite da ste neko i nesto, a jebo sam ti nanu samo dok mi dodje adsl u, a sto se tice gazenja mozemo 1v1 da vidimo ko je retardiran ja ili ti

rista rupa :)

ne ide to tako druze, sedi igraj, nabi skill, pojavi se na lanu, i dokazi!!!!!111!!!

Link to comment
Share on other sites

a mare of all the people od tebe sam ocekivao da ces postovati moonvu igru posto decko igra svoj stil kao sto i ti i ghost pokusavate samo sa malo vise uspeha :P od roca kada je radio solo demon creep sredine a sa drajadama i potmkom radio harass do ove taktike sa ciklonom i na onom vodu kad botira na turtle ogrove sa 4 huntersice nevidljive a sa bm i 2 huntke creepuje sve ostalo stvarno je decko ono imba moon :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Nedostaje ti kraj: Moj ghost je najbolji i ima tako prekrasan mirko da svaku jedinicu zaokruzuje pod 500 pingom.

Sata bez zajebancije :D, tako sam i ja mislio ali sa taloncima i bilo kojim elf jedinicama je jako tesko zaokruzivati, jako, jako. A i primetio sam da je sa humanom mnogo lakse mikrovati, jedinice se same krecu.

Da da gogo, veoma je tesko postaviti 2 heroja i 2 talonca u "plusitj" formaciji oko ciklonovane jedinice i staviti hold pos i sacekati da ta jedinica padne,imash 20! sekundi za to, mozda jeste za likove koji ne kapiraju igricu ili za one koje mrzi da to rade ili pod tremom. Sto se tice muna, to sto on moze da bleji 2 sata na turtl roku u singl plejeru i izvaljuje nove fore, to pokazuje njegovu predanost prema igrici, skidam kapu za to.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vam rekao my 2 cents:

Nikada, ali jebeno nikada me nece impresionirati kako igra bilo koji elf.

JEBENO NIKADA....

A ti wolfe, drzi se tvojih gejmerskih sajtova, foruma, i ostalih gluposti itd. Posto sabijas war i bnet solo ladder?

Iskreno ocete da kazete da ima vise skila od bilo kog lika sa bilo kojom rasom koja nije elf, naravno pricamo o rangovima malo ispod moona i njegov rang.

I ok decko posmatra igricu iz drugih uglova svaka cast. A to za tajming? Moon je imao milion repova od grubby-a gde god pogledas na bilo kom sajtu, dok je ovaj imao oko 10. I mogao je da zna sta radi decko na kojoj mapi i znao je tajming. Mislim nije lako pobediti grubija,skidam kapu, ali ponovo isto pitanje, jel mu treba vise skila da dobije grubi moona nego sto je moon grubija, da ne pricamo o udovima i humanima...

Tako da bottoms line: ono sto on radi moze bilo ko slabije skilovaniji od njega da radi. Samo treba imati zhivaca da se prebacuju rase itd. I to je poenta mog posta, a ne da sad flejmujem moon-a..

E da greene, propali warkraftashi ne mogu da mi sole pamet [:)]... Ti molim te nemoj da se drzis dote,bolje idi sa sharkijem u onaj X klub, [:D] ne mozes da stignes da bacis ciklon na heroja i da ga okruzis wardovima sa rhastom i sto je najgore ne mozes kada te jure 2 heroja da dignes jednog ciklonom a drugog hexujes. Al ono kapiram, u solou jedino sto si radio sa herojima je bilo W, B i naravno sa peonim BTBTBTBT GGGG CCCC i naravno ispred BFBF.[:D] A da umalo da zaboravim i 2 tima ptica i onda u napaaaaad. [:D]

A to dal je shablonac? Znaci daj, svi smo sablonci svi kopiraju jedni druge sto se tice npr. creep ordera, pojedinih taktika, a pogotovo kada se gledaju strani repovi. Ja igram humana sa mk-om zato sto sam imao od koga da ucim, a ne zato sto mislim da mi je lakse, cak i dalje smatram da je teze raditi mk-a nego am-a, kao prvo protivnika koji vadi mk-a mozes da navatas ako pretera u kripovanju, previse isforsira heroja i uletis na rush. Dok sa am-om odma se zaletis na narandzaste kripove sa 3 milicije i ubijes se od kripovanja. A to za bolt i surround je smesno... Kupis staff i cim ti baci bolt tp fazon u bazu ili na jedini cu koja ti dolazi i kurac dok mu pokidas sa vodicama miliciju... Mislim ok nije jednostavno, ali lako moze mk da ipusi na rush, ali zato kasnije kad padne lvl 5 da ne kazhem lvl 6. [:)]

A gogo, to dal ghost sabija ili ne, pogledaj poslednjih par wc3l mecha, iako poenta mog posta gore nije u tome da li je ghost dobar igrach ili ne, poenta tog posta je kako sam gore napisao "bottoms line". A svi ste se zapalili za tog moon-a. [V]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

E da greene, propali warkraftashi ne mogu da mi sole pamet ... Ti molim te nemoj da se drzis dote,bolje idi sa sharkijem u onaj X klub,  ne mozes da stignes da bacis ciklon na heroja i da ga okruzis wardovima sa rhastom i sto je najgore ne mozes kada te jure 2 heroja da dignes jednog ciklonom a drugog hexujes. Al ono kapiram, u solou jedino sto si radio sa herojima je bilo W, B i naravno sa peonim BTBTBTBT GGGG CCCC i naravno ispred BFBF. A da umalo da zaboravim i 2 tima ptica i onda u napaaaaad.

Propali warcraftashi koji su nekada neshto uradili, dok su igrali...za razliku od nekih drugih koji su igrali a sisali kare [:)]. Drzh` se dote ipak.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vam rekao my 2 cents:

Nikada, ali jebeno nikada me nece impresionirati kako igra bilo koji elf.

JEBENO NIKADA....

A ti wolfe, drzi se tvojih gejmerskih sajtova, foruma, i ostalih gluposti itd. Posto sabijas war i bnet solo ladder?

Iskreno ocete da kazete da ima vise skila od bilo kog lika sa bilo kojom rasom koja nije elf, naravno pricamo o rangovima malo ispod moona i njegov rang.

I ok decko posmatra igricu iz drugih uglova svaka cast. A to za tajming? Moon je imao milion repova od grubby-a gde god pogledas na bilo kom sajtu, dok je ovaj imao oko 10. I mogao je da zna sta radi decko na kojoj mapi i znao je tajming. Mislim nije lako pobediti grubija,skidam kapu, ali ponovo isto pitanje, jel mu treba vise skila da dobije grubi moona nego sto je moon grubija, da ne pricamo o udovima i humanima...

Tako da bottoms line: ono sto on radi moze bilo ko slabije skilovaniji od njega da radi. Samo treba imati zhivaca da se prebacuju rase itd. I to je poenta mog posta, a ne da sad flejmujem moon-a..

E da greene, propali warkraftashi ne mogu da mi sole pamet [:)]... Ti molim te nemoj da se drzis dote,bolje idi sa sharkijem u onaj X klub, [:D] ne mozes da stignes da bacis ciklon na heroja i da ga okruzis wardovima sa rhastom i sto je najgore ne mozes kada te jure 2 heroja da dignes jednog ciklonom a drugog hexujes. Al ono kapiram, u solou jedino sto si radio sa herojima je bilo W, B i naravno sa peonim BTBTBTBT GGGG CCCC i naravno ispred BFBF.[:D] A da umalo da zaboravim i 2 tima ptica i onda u napaaaaad. [:D]

A to dal je shablonac? Znaci daj, svi smo sablonci svi kopiraju jedni druge sto se tice npr. creep ordera, pojedinih taktika, a pogotovo kada se gledaju strani repovi. Ja igram humana sa mk-om zato sto sam imao od koga da ucim, a ne zato sto mislim da mi je lakse, cak i dalje smatram da je teze raditi mk-a nego am-a, kao prvo protivnika koji vadi mk-a mozes da navatas ako pretera u kripovanju, previse isforsira heroja i uletis na rush. Dok sa am-om odma se zaletis na narandzaste kripove sa 3 milicije i ubijes se od kripovanja. A to za bolt i surround je smesno... Kupis staff i cim ti baci bolt tp fazon u bazu ili na jedini cu koja ti dolazi i kurac dok mu pokidas sa vodicama miliciju... Mislim ok nije jednostavno, ali lako moze mk da ipusi na rush, ali zato kasnije kad padne lvl 5 da ne kazhem lvl 6. [:)]

A gogo, to dal ghost sabija ili ne, pogledaj poslednjih par wc3l mecha, iako poenta mog posta gore nije u tome da li je ghost dobar igrach ili ne, poenta tog posta je kako sam gore napisao "bottoms line". A svi ste se zapalili za tog moon-a.  [V]

U tom tvom postu ima mnogo razloga zbog kojih je mene smorilo i iznerviralo igranje warcrafta... [V]

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Eh da stara dobra ROC vremena kada je moon igrao 2x2 vs 4Kigsa,uzeo wispa i postavio moon well blizu goblin housea @ LT i otkazao i ogre vijali wispa gore do Humanove baze i porushili mu celu bazu... To su bile partije ovo sada je smorcina....  [V]

Znam da mi necete verovati ali ja sam igrao protiv spirit_moona i Zacarda u timu na custom game na verziji 1.18

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vam rekao my 2 cents:

Nikada, ali jebeno nikada me nece impresionirati kako igra bilo koji elf.

JEBENO NIKADA....

A ti wolfe, drzi se tvojih gejmerskih sajtova, foruma, i ostalih gluposti itd. Posto sabijas war i bnet solo ladder?

Iskreno ocete da kazete da ima vise skila od bilo kog lika sa bilo kojom rasom koja nije elf, naravno pricamo o rangovima malo ispod moona i njegov rang.

I ok decko posmatra igricu iz drugih uglova svaka cast. A to za tajming? Moon je imao milion repova od grubby-a gde god pogledas na bilo kom sajtu, dok je ovaj imao oko 10. I mogao je da zna sta radi decko na kojoj mapi i znao je tajming. Mislim nije lako pobediti grubija,skidam kapu, ali ponovo isto pitanje, jel mu treba vise skila da dobije grubi moona nego sto je moon grubija, da ne pricamo o udovima i humanima...

Tako da bottoms line: ono sto on radi moze bilo ko slabije skilovaniji od njega da radi. Samo treba imati zhivaca da se prebacuju rase itd. I to je poenta mog posta, a ne da sad flejmujem moon-a..

E da greene, propali warkraftashi ne mogu da mi sole pamet [:)]... Ti molim te nemoj da se drzis dote,bolje idi sa sharkijem u onaj X klub, [:D] ne mozes da stignes da bacis ciklon na heroja i da ga okruzis wardovima sa rhastom i sto je najgore ne mozes kada te jure 2 heroja da dignes jednog ciklonom a drugog hexujes. Al ono kapiram, u solou jedino sto si radio sa herojima je bilo W, B i naravno sa peonim BTBTBTBT GGGG CCCC i naravno ispred BFBF.[:D] A da umalo da zaboravim i 2 tima ptica i onda u napaaaaad. [:D]

A to dal je shablonac? Znaci daj, svi smo sablonci svi kopiraju jedni druge sto se tice npr. creep ordera, pojedinih taktika, a pogotovo kada se gledaju strani repovi. Ja igram humana sa mk-om zato sto sam imao od koga da ucim, a ne zato sto mislim da mi je lakse, cak i dalje smatram da je teze raditi mk-a nego am-a, kao prvo protivnika koji vadi mk-a mozes da navatas ako pretera u kripovanju, previse isforsira heroja i uletis na rush. Dok sa am-om odma se zaletis na narandzaste kripove sa 3 milicije i ubijes se od kripovanja. A to za bolt i surround je smesno... Kupis staff i cim ti baci bolt tp fazon u bazu ili na jedini cu koja ti dolazi i kurac dok mu pokidas sa vodicama miliciju... Mislim ok nije jednostavno, ali lako moze mk da ipusi na rush, ali zato kasnije kad padne lvl 5 da ne kazhem lvl 6. [:)]

A gogo, to dal ghost sabija ili ne, pogledaj poslednjih par wc3l mecha, iako poenta mog posta gore nije u tome da li je ghost dobar igrach ili ne, poenta tog posta je kako sam gore napisao "bottoms line". A svi ste se zapalili za tog moon-a.  [V]

mare neslazem se sa tobom oko vecine stvari niko nekaze da bi moon da uzme sad npr humane radio cuda ko sto radi sa elfovima a mozda i bi neznamo jel decko igra elfove i izamasterovao ih je do niva de kada je u full full formi nemoze niko da mu se suproctavi decko je ono pravi artist u igri po pokretima razmisljanju i taktikama

to da li je am ili mk prvi bolje hmm u to necu da se upustam rezultati govore o mom misljenju koji je pocetni heroj bolji...i na nasoj i na sveckoj sceni sa am-om sabijaju sky i tod 1-4 sa wcg-a

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Myst vs Moon

Nadam se da ce neke stvari biti jasnije,a da ce neki konacno ucutati.Jedna od najboljih partija koju sam video u poslednjih godinu dana sigurno...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A gogo, to dal ghost sabija ili ne, pogledaj poslednjih par wc3l mecha, iako poenta mog posta gore nije u tome da li je ghost dobar igrach ili ne, poenta tog posta je kako sam gore napisao "bottoms line". A svi ste se zapalili za tog moon-a.

Da ghost igra dobro, igra ali nisi me razumeo nisam nishta mislio u vezi ghosta nego cisto tvoj odnos prema njemu prema Warcraftu :) uvek je bilo ghost je najjachi ghost ima najbolje taktike itd :)

@savke: Da stvarno dobra partija, davno takve nije bilo. Ali da se nelazemo myst ga je po meni trebao dobiti, mozda trema, mozda lagg ne znam ali mozda je i moon dobio na mega isqstvo.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

lag, myst je igrao na us west host, brat bratu minimum 250ms

jebeni koreanci u incupu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne, moon je realno najbolji igrach sveta,ali je ovu partiju trebalo da izgubi. U incupu sada igra jer mu admini dozovljavaju da sve partije igra na svom us west hostu, tako da protivnike lagano chisti.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znam da mi necete verovati ali ja sam igrao protiv spirit_moona i Zacarda u timu na custom game na verziji 1.18

Znam da mi necete verovati ali ja sam igrao protiv Jordana i Kukoca u timu na igralistu 1.993

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...