Jump to content

WEG rezultati


Recommended Posts

Dakle, Moon je ispao sa WEG-a posle doigravanja u grupi. Doigravanja su igrali Moon, SaSe i Lucifer da bi reshili ko ce da ide sa GoStop-om u polufinale. U prvom doigravanju Moon dobija Lucifera, Lucifer SaSe-a, a SaSe Moona, tako da je bilo potrebno josh jedno doigravanje, koje se opet isto zavrshilo. Posle treceg doigravanja Lucifer je dobio obojicu i tako proshao. Iz druge grupe su proshli ElakeDuck i Sweet (isto posle doigravanja, gde je Elakeduck dobio Wolfa i Tigera). Dakle, Moon ispushio. Da preduhitrim neke ljude:

Q: Gde ima repova?

A: Nema repova, bice samo VOD-ovi za nekoliko dana predpostavljam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne postoji na svetu neko za koga se moze reci da je najbolji igrac...u bilo cemu,ne samo u wc3

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

postoji, najbolji igrach fps igara je fatality, sigurno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da je odlican player to stoji ali nemoj ga tolko dizati nije se ni na wcg plasirao + izduvao na weg-u, na znam bas da li je najbolji?!

E decko moon nije ni igrao WCG quality kolko ja znam,jer nije ni hteo da ide na WCG,a sto se tice WEGA osvojio je WEG 1 i WEG 2 za redom tako da to sto je popushio ovaj WEG3 posle 3 razigravanja nije nista cudno,ali kontam da bi ga opet uzeo bez problema...A to da najbolji nikada ne sme da izgubi to su ciste budalastine i price za malu decu,pogledaj samo kada dodje na Incup sta se dogodi samo vidish Ching cu go hija huja hu sabio sve i uzeo pare bez poraza :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

igrao je wcg, izgubio od fova u 1/4 2:1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E decko moon nije ni igrao WCG quality kolko ja znam,jer nije ni hteo da ide na WCG,a sto se tice WEGA osvojio je WEG 1 i WEG 2 za redom tako da to sto je popushio ovaj WEG3 posle 3 razigravanja nije nista cudno,ali kontam da bi ga opet uzeo bez problema...A to da najbolji nikada ne sme da izgubi to su ciste budalastine i price za malu decu,pogledaj samo kada dodje na Incup sta se dogodi samo vidish Ching cu go hija huja hu sabio sve i uzeo pare bez poraza :)

nemoj da se ljutis ali wcg i weg su 2 najveca takmicenja u wc-u a nije dobro prosao ni na jednom a ti wegovi sto je osvojio su bili pre godinu i dve:)

Link to comment
Share on other sites

nemoj da se ljutis ali wcg i weg su 2 najveca takmicenja u wc-u a nije dobro prosao ni na jednom a ti wegovi sto je osvojio su bili pre godinu i dve:)

Ne bash...WEG-ovi su bili pre max 2-3 meseca WEG2 i pre 5-6 meseci WEG1, mrzi me sad da kopam tachno. Nego, poenta ovog topica nije bila da kazem da je Moon losh, nego chisto da moze i on da izgubi...pogreshi chovek. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...