Jump to content

WEG rezultati


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbt kako volim ovakve komentare tipa ''da je najbolji nebi sebi dozvolio da izgubi''.Savet:kad nemas sta pametno da kazes nemoj nista reci.Inace sto se tice tih wcg-ova weg-ova i sl manje vise sve svodi na grid.Pogledajte samo wcg grid i uporedite mecheve grubija i shortrounda do polufinala.Mislim da teoretske shanse ne bi bilo da shortround prodje deadmana koji kida mirror (za razliku od shorta) a pogotovo fov-a kome je elf mu najjaci.Uspeo je da zabode grubija kome osim fov-a i sky-a(jbg poludeo je ludi kinez:) uglavnom samo elfovi mogu da uzmu partiju

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

"Ma moon je bulja bre sta vi znate,ja sam najpametniji" :)) Mislim da bi trebalo ukinuti registraciju novih likova na forumu :)

nisam znao da ce ovo da se pretvori u ovako retardiranu diskusiju da li je moon najbolji ili ne cisto sam hteo malo da isprozivam elfove posto 50%ljudi na ladderu igra elfa + 17/32 su bili elfovi na wcg-u, a trenutno najbolji na svetu je sky koji je osvojio svetsko prvenstvo u wcu(WCG) :D.

btw mislim da bi tebi trebalo ukinuti registraciju na forumu :)

Link to comment
Share on other sites

e sta to kenjate moon nije najbolji igrac. Da je najbolji nebi dozvolio sebi da izgubi od nikoga a kamo li da pricamo da je ispao.

Odmah se vidi iz tvog posta da si samo retardirani klinac koji u zhivotu nije bio niko i nishta, koga su svi samo gazili i ako ovako nastavish nema nikakvih izgleda da se to promeni.

Znam, istina boli.

Link to comment
Share on other sites

"Svaku istinu ne mozemo reci,neku zbog sebe samih,neku zbog drugoga"

V.Grasijan

"Ne seci istinom kao nozem,jer kad tad mozesh i sam da se pocechesh"

H.Darijan

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa dobro sobzirom da je i gruby ispusio a moonova zadnja pardja na ladderu pre 15

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Odmah se vidi iz tvog posta da si samo retardirani klinac koji u zhivotu nije bio niko i nishta, koga su svi samo gazili i ako ovako nastavish nema nikakvih izgleda da se to promeni.

Znam, istina boli.

e odakle ti znas kako ja igram a ja znam sve vas pogotovu onog ristu koji je dok sam ga gledao(10 repova) imao samo jednu jbn taktiku na svih deset i to sto vi mislite da ste neko i nesto, a jebo sam ti nanu samo dok mi dodje adsl u, a sto se tice gazenja mozemo 1v1 da vidimo ko je retardiran ja ili ti

Link to comment
Share on other sites

@larios:mozesh da seres po sharkyju,jer to zasluzuje zato shto te vredja(mada cenim da nisi odmereno reagovao)i inache je takve prirode,ali Ristu ne diraj jer je on jedan od retkih nashih igracha koji to stvarno nije zasluzio...

@sharky:Sa iskljucivom dobronamernoshcu ti kazem,da dobro pogledash tvoj zadnji post upucen ovom lariusu,razmislish o njemu,a onda se osvrni malo na tvoje ranije postove i pogledaj malo chime se(uglavnom) odlikuje tvoje ponashanje na forumu,pa probaj da spojish ta dva i izvedi zakljucak...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

realno je moon najbolji i ako ga ne gotivim nesto mnogo , ali trenutno ima bar 10-ak igraca koji su mu uz rama i lagano mogu da ga dobiju kad se zezne ili nije u formi .. etc , smarate vise sa ovom prepirkom.

hmm ne slazem se, svaki jebeni human moze da uzme elfove da nauci taj shablon koji igra moon, da baca ciklone summonuje jedinice i "mikruje" heroje... Jbg-a my 2 cents.

Ali iskreno vi ste se svi istripovali da je "do jaja zajebano" to sto on radi. Ne mogu da zamislim sta bi neki mnogo skilovaniji igrac od njega radio sa tom taktikom, kad sam gledao moona na echou decko nije mogao da okruzi raidera koji je ciklonovan 3 puta, a na kraju ga je ubio udaranjem... Nije se nesto satro od mikra ali ko da mu je bilo potrebno da dobije grubija. Iskreno on je po meni samo jedan u nizu elfova.

ali kao sto sam rekao my 2 cents...[fart3]

Edit:

Znam da cete sad da krenete da flajmujete. Iskreno: Bole me tuki.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Nedostaje ti kraj: Moj ghost je najbolji i ima tako prekrasan mirko da svaku jedinicu zaokruzuje pod 500 pingom.

Sata bez zajebancije :D, tako sam i ja mislio ali sa taloncima i bilo kojim elf jedinicama je jako tesko zaokruzivati, jako, jako. A i primetio sam da je sa humanom mnogo lakse mikrovati, jedinice se same krecu.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

e odakle ti znas kako ja igram a ja znam sve vas pogotovu onog ristu koji je dok sam ga gledao(10 repova) imao samo jednu jbn taktiku na svih deset i to sto vi mislite da ste neko i nesto, a jebo sam ti nanu samo dok mi dodje adsl u, a sto se tice gazenja mozemo 1v1 da vidimo ko je retardiran ja ili ti

"ok"

Link to comment
Share on other sites

e evo kao prvo larios nemoj da pricas sedi nastrebaj i dokazi to sve sto si rekao :)

kao drugo mare pricas glupusti decko ima god like micro a da nepricam o timingu i scoutu decko svo vreme partije zna tacno sta radi protivnik sa onom pticom i wispovima sve zna sve a kako botira sa wispom hiroja dok mu heroj bezi ono kad sam video na mealstormu kad ga duck yuri sa bladom mi je sve bilo jasno a i da je tako jednostavno dosobi svaki elf onda i napampracio grubby-ja yet only moon can do it... :) kako to.A to je istina human moze lako da se adaptira na taj nacin igre samo treba ti ipak vezbe imas ti micro jel se drkas sa humanskim isto low hp jedinicama ali treba ti timing jel ako omanes malo eto ga orkic sa kulama i zavrsava te :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Jebote, moram da se slozim sa Vladicom, kuda ide ovaj svet... [:)].

Mare, da li, o DA LI si ti normalan? Znachi, Moon je sve samo nije shablonac. Ima micro nenormalan, ali nenormalan. Multitasking takodje. Pa, njegove repove nije zdravo gledati samo zbog toga shto ne mozesh to i ti da ponovish. Mislim stvarno...shta sve necu videti. Drzi se Dote `leba ti [:)].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...