Jump to content

Omiljeni heroj


Spellbound(BTD)

Recommended Posts

dobrooo beasmasteru je nerfan soko koji ima jebeni true sight i OGROMAN LoS ( Line of Sight ) sto je protiv wardova, techiesa i sl. bilo mnogo bolje od treantovih ociju ( cooldown se zavrsavao otprilike kad bi istekao zivot summonima ... )

pa onda ona jebena chimaera koja ima bolestan strenght i samo spamuje jebeni frost :))

da ne navodim ...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

himera je support, skoro nishta ne moze sama da savata i dokrajchi, iskreno ne volim je, svega 400 ranga, kao da ga ni nema, magije koje ne dmguju toliko, aj sad kao tu je slow, i ima dosta hpa, al opet protiv ozbiljnijeg stunnera (bara, void or w00tevah) ne moze ni jedan udarac, kamoli magiju da izvuche ;p

eh, da topic, pa volim da igram, recimo pandu (<3 dodge & crit), erm......obsidiana, chisto je zezanje, bije imba i ulti savija, +banish spam :D

negoo, pikate li vi, bagro negde ozbiljnije u LANu neshto ? (mojne deus, to mi je pizda materina) =) ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

l@ge kako izlazish na kraj sa zeusovom brzinom(tj. nedostatkom iste) i malim rangeom

osim anubaraka i pugne ne znam koji heroj zeusu ishta mozhe na pochetku

druga jako jako sabija, a prva je tu da kad gari konta "a dobro, mogu prezhiveti josh jednu strujicu" da ga dokrajchi

enivej, zeus je kasnije zajeban

MOZHE da se naalavi ali realno nema magije koje prave neki mega damage (za late game standarde) a ono shto kod njega jako jako valja je zabranjeno (improved ulti + refresher)

enivej, nisam sad dugo igrao ali vidim da su mu jako popravili trecu. treca je pre sluzhila za kripove a sada je u fazonu da mozhe i herojima neshto da radi

mislim, dodjesh nekom prasetu od tjilion helta i bacish chejn koji mu realno skida sranje ali ima AOE da mu skine i 8% helta, a nije to malo...

poslednji put kad sam igrao sa njim sam napravio tripl na taj bash fazon

krljamo se, mid game je, i ja bacim chejn na jednog + drugu i ubijem ga. treca dvojici likova ispred njega skine dovoljno damage-a da je prvog od te dvojice chejn koji se odbio od onog vec mrtvog ubio a ulti je sjebao onog poslednjeg

a pretposlednji put kad sam igrao sa zeusom (istina bio je east) sam u roku od 10 min napravio godlike

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Jao kako ja volim da igram sa Stelth Assasinom on imta tako jak udarac [:p][:p]

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

osim anubaraka i pugne ne znam koji heroj zeusu ishta mozhe na pochetku

Hmmm... mornar, Spirit Breaker, Tiny, Bane, dzukela, vampir, Butcher, Sand King...

enivej, nisam sad dugo igrao ali vidim da su mu jako popravili trecu. treca je pre sluzhila za kripove a sada je u fazonu da mozhe i herojima neshto da radi

Sa ovim se ne slazem, smatram da je treca mnogo slabija nego sto je bila. Jedna je stvar sto je nikad nisam video u praksi, a druga kako je to zvucalo u teoriji :dodje zevs izmedju 5 krmaca i pocne da trese trecu, i to pravi 13% dmg-a svima (nisam siguran za procenat), i posle 5 sec svi na pola HP-a. U praksi je to obicno izgledalo ovako: dodje zevs izmedju 5 krmaca, pocne da trese trecu, kentaur i drvo ga pogledaju i on se izvrne, ali jos uvek ne vidim kako je poboljshana.

a pretposlednji put kad sam igrao sa zeusom (istina bio je east) sam u roku od 10 min napravio godlike

Nadam se da shvatas da se ovo ne racuna.

Da se razumemo: ne kazem ja da je zevs los heroj, samo da ovo sto si ti naveo ne radi. Najjace je kad neko bezi, ti roknes ulti, pa posle kazes: "Hvala Zevsu sto me ukljucio u struja! Desna noga izgorela..."

Edited by I7APTI/I3AH
images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Hmmm... mornar, Spirit Breaker, Tiny, Bane, dzukela, vampir, Butcher, Sand King...

hmmm, ne

u pochetku mi ni jebeni antimage nishta ne mozhe

Sa ovim se ne slazem, smatram da je treca mnogo slabija nego sto je bila. Jedna je stvar sto je nikad nisam video u praksi, a druga kako je to zvucalo u teoriji :dodje zevs izmedju 5 krmaca i pocne da trese trecu, i to pravi 13% dmg-a svima (nisam siguran za procenat), i posle 5 sec svi na pola HP-a. U praksi je to obicno izgledalo ovako: dodje zevs izmedju 5 krmaca, pocne da trese trecu, kentaur i drvo ga pogledaju i on se izvrne, ali jos uvek ne vidim kako je poboljshana.

chini mi se da ima sasvim fin AoE shto znachi da ne treba nigde da se zaletjesh

a zeus je dechko koji mnogo... mnooogo mozhe da kastuje chejnova

Nadam se da shvatas da se ovo ne racuna.

Da se razumemo: ne kazem ja da je zevs los heroj, samo da ovo sto si ti naveo ne radi. Najjace je kad neko bezi, ti roknes ulti, pa posle kazes: "Hvala Zevsu sto me ukljucio u struja! Desna noga izgorela..."

u roku od 10 minuta

dakle ako sam ulti stigao dvaput da iskoristim... voshtio sam masu tako shto ne ochekuje ono shto sam prvo naveo

svi uzmu i voshte prva + druga

ne kontaju da 1. prva troshi previshe mane za to koliko napravi damage-a na jednoj jednici (u odnosu na drugu)

2. ljudi su glupi i ne znaju da procene teh true power of zeus!

znachi lupash drugu lupash drugu lupash drugu

i tek kad lik konta "e imam josh jednom da prezhivim drugu" zaletish se i spichish ga drugom + chejnom i obichno legne

a ako prezhivi i nastavish da ga vijash ubrzo imash opet za prvu

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a zeus je dechko koji mnogo... mnooogo mozhe da kastuje chejnova

Sigurno ne moze da baci onliko chejnova koliko je mogao trecih ranije, to sam hteo da kazem.

hmmm, ne

u pochetku mi ni jebeni antimage nishta ne mozhe

Sta ces da radis kad ti se pojavi dzukela iza ledja? Makar stajao na 700 range-a sve vreme, i ne ubio ni jednog kripa, kad - tad ce dobiti level 6 i samo ce da te targetuje (osim ako nisi BAS BAS LOOD sto se tice ubijanja svojih kripova). Besides, DOTA NIJE 1 vs 1 ! Ako zevs ownuje nekog, jednostavno mu se pojavi neka rangerkica iza ledja, dok ga neki drugi heroj (ne daj Boze vampir) bije po guzi...

u roku od 10 minuta

dakle ako sam ulti stigao dvaput da iskoristim... voshtio sam masu tako shto ne ochekuje ono shto sam prvo naveo

Svaka ti dala.

Dobar je zevs, nije pick heroj, ali ga definitivno ne bi repickovo, kao ovde neki :D

:)

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

chekaj lag, 2. magija je ono procentualno skidanje helta?

pa to se ne baca vec neko vreme, vec je pasivna, i radi kad bacas ostale magije

nije on losh nikako, gledao sam ljude koji pernjaju sa njim i u lategame-u

ne brate, to je treca...

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Sigurno ne moze da baci onliko chejnova koliko je mogao trecih ranije, to sam hteo da kazem.

pre kad bacash trecu, iako nije imalo kasting time, trebalo mu je vremena da kastuje, tako da kad kliknesh to on stane... ja sam ginuo na tu foru pa ti vidi

Sta ces da radis kad ti se pojavi dzukela iza ledja? Makar stajao na 700 range-a sve vreme, i ne ubio ni jednog kripa, kad - tad ce dobiti level 6 i samo ce da te targetuje (osim ako nisi BAS BAS LOOD sto se tice ubijanja svojih kripova).

ko je dzhukela?

Besides, DOTA NIJE 1 vs 1 ! Ako zevs ownuje nekog, jednostavno mu se pojavi neka rangerkica iza ledja, dok ga neki drugi heroj (ne daj Boze vampir) bije po guzi...

i sad krecemo sa "e a zamisli ovaj scenario - shta bi onda a pichko?"

jebiga brate, niko nije pominjao 1v1

ali early game se zaista zasniva na "imash svoj lane, sedi i tuci se vs onog koga si dobio da se tuche vs tebe"

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Meni su omiljeni Tauren (ultimate je najbolji ikad napravljen :))

Soul Keeper (heroj koji je uvek dobar early, mid or late game)

Tiny ponekad (Avalanche + toss ftw :P)

S njima uvek mogu da igram

Sto se tice zevsa naravno da ima i heroja u pocetku protiv njega. Ali pocetak pocetak ako racunamo od 1-8 levela. Viper zbog 45% magic immunity (25+20) + poison sting od 130 damage po udarcu za 20 mane.

Vuk ce tesko moci zato sto dobija nevidljive vukove tek na 7 levelu a do tada zevs ce ga oterati u bazu 10 puta.

Lich i perma nova.

Tiny naravno

ima josh nekih ne mogu da se setim ;)

ali ovo je iskljucimo early game (1-8)

irc.dota-allstars.com chanell #dota-allstars

- Official Dota Allstars IRC server (officaly on from 20.1.2006.)

nL Dota IRC operator

Link to comment
Share on other sites

kYro[N] aka nL,May 19 2006, 13:47]Meni su omiljeni Tauren (ultimate je najbolji ikad napravljen :))

Soul Keeper (heroj koji je uvek dobar early, mid or late game)

Tiny ponekad (Avalanche + toss ftw :P)

S njima uvek mogu da igram

Sto se tice zevsa naravno da ima i heroja u pocetku protiv njega. Ali pocetak pocetak ako racunamo od 1-8 levela. Viper zbog 45% magic immunity (25+20) + poison sting od 130 damage po udarcu za 20 mane.

Vuk ce tesko moci zato sto dobija nevidljive vukove tek na 7 levelu a do tada zevs ce ga oterati u bazu 10 puta.

Lich i perma nova.

Tiny naravno

ima josh nekih ne mogu da se setim ;)

ali ovo je iskljucimo early game (1-8)

zato postoji onaj ring od 350 golda ili flask koji hiluje 400 i kurac ce zevs da ga otera u bazu (zevs ima 300 rangea tako da ga nece ni jednom pogoditi ,moze samo da ga gadja magijama),a kad vuk dobije 7 lvl-njam njam zevs

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

zato postoji onaj ring od 350 golda ili flask koji hiluje 400 i kurac ce zevs da ga otera u bazu (zevs ima 300 rangea tako da ga nece ni jednom pogoditi ,moze samo da ga gadja magijama),a kad vuk dobije 7 lvl-njam njam zevs

da al zato zeus ima pile i za svaki flask koji iskoristish on ce popiti 2 kleritija i izubijati i tebe a i kripove ;)

realno zeus ima dosta mali range i retardiranu animaciju za napad, tako da je tesko glodariti kripove, ali chain i 40-50 kleritija rade posao ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pa realno nije losh buffer protiv nekih mili krmaca, a i za pushovanje, bacish armor na kripa koji ide prvi i jedan tvoj vejv prebije 2 komada opusteno :)

a da, pre ce biti da zeus i ezalor netje biti 3ci lvl kad ovaj bude bio 6ti zbog denajovanja kripova ;)

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

vaistinu

lich jako smara na pochetku sa novom + mana regen

isto vazhi kao za zeusa

samo anubarak i pugna mu mogu neshto

a vidish, za to za kripove se nikad nisam setio

ja debil budzhio plusice, jebo frost armor ^_^

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...