Jump to content

Omiljeni heroj


Spellbound(BTD)

Recommended Posts

Koji vam je omiljeni heroj?

Meni je jako dobara Magina(Anti-mage),ali je ipak vrh vrhova Azwraith(Phantom Lancer) .Ja tog heroja obozavam...to nije zdravo koliko ga volim...tako je prosto GAY mamu mu jebem!!!...ali ga ipak volim najvishe... [:D]

To je poteklo iz pitanja na koje vec duze vreme ne znam odgovor...ali mi se ukazala vizija moje prave ljubavi...sva sreca... :))

Edited by Spellbound(BTD)

th_brlogo.jpg

Ne zaklinji se da ces hodati tamom pre nego sto si video spustanje noci...

www.joyofsatan.com

Be quick or be lanced...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mada volim i Tinyja... Dobar je na pocetku,a na kraju (ako se stigne do kraja) zabija najstrasnije...

Inace obozavam Midsh heroje,a kad upadne doom, to onda stvarno ne bude zdravo,zbog "njam njam" kombinacije...

th_brlogo.jpg

Ne zaklinji se da ces hodati tamom pre nego sto si video spustanje noci...

www.joyofsatan.com

Be quick or be lanced...

Link to comment
Share on other sites

hm...akasha sa dagonom, tiny bez ultija, znaci samo stun i toss i idem blink,linken,guinsoo,boots of travel... bone sa sange i yashom, samo plusici 2 lvl wind walk i ono sranje za brze udaranje i naravno ulti...necrolyte(onaj stari kome je bila "normalnija aura") mi je bio ekstra heroj, napravis mu dagon i onidz -.- onda... enigma + tormented soul combo uvek sabija etc.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pudge sa dagonom, axe sa mekanizmom, magnataur sa radiancom , ali naj naj naj omijeniji je pudge ^^

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Pudge sa skoro 200 belog strenghta zabija!!!

I naravno sa lepim itemima...

Tu pratiju sam imao razne gluposti,jer nisam znao kako da potrosim pare,a pooling,naravno,nije dozvoljen... ^^

Uglavnom napravio sam mu divine...sve vam je jasno... [:D]

th_brlogo.jpg

Ne zaklinji se da ces hodati tamom pre nego sto si video spustanje noci...

www.joyofsatan.com

Be quick or be lanced...

Link to comment
Share on other sites

Pudge sa skoro 200 belog strenghta zabija!!!

I naravno sa lepim itemima...

Tu pratiju sam imao razne gluposti,jer nisam znao kako da potrosim pare,a pooling,naravno,nije dozvoljen... ^^

Uglavnom napravio sam mu divine...sve vam je jasno...  [:D]

kad bih znao kako da postujem slike pokazao bih vam pudgea sa okruglo 230 stra

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...