Jump to content

Omiljeni heroj


Spellbound(BTD)

Recommended Posts

da li je neko iz klana srbija rekao da krst nevalja ili se to meni cini (da 4 krsta nista neznace)

posto su srbijanci poznati po uzimanju krst i demidz magija

naprimer ko babojeb koji je uzeo sa balanarom (vampirom) prvu i krst i budzio ulty :DDDDD

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da li je neko iz klana srbija rekao da krst nevalja ili se to meni cini (da 4 krsta nista neznace)

posto su srbijanci poznati po uzimanju krst i demidz magija

naprimer ko babojeb koji je uzeo sa balanarom (vampirom) prvu i krst i budzio ulty :DDDDD

Nemoj da cuju da sam to rekao, kickovace me iz klana! :D Samo hocu da kazem da ipak IMA magija koje su bolje od krsta, a mislim da su rakete definitivno bolje...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kad vec pricate:)...sta mislite o skeleton kingu...i kako je najbolje igrati vs njega...

dobar tanker, dobar dmg dealer za endgame, dobar speed, svaki mu skill vredi

protiv njega igranje zavisi od toga shta si i na shta je on ishao

ako je ishao na hp onda shto vishe disablea(stun, zabovanje, windovanje ..) i dmg

ako je ishao na dmg onda nukovanje i range dmg

prvo shto mi pada na pamet je magina kewa zbog sk-ovog ultija i normalne kombinacije sa 2xbashera

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kad vec pricate:)...sta mislite o skeleton kingu...i kako je najbolje igrati vs njega...

Najlosiji strength heroj. Treba mu 2 dana da baci checkic, nit ima mane, nit ima dmg-a, ona vampiric aura zamajava, kao nesto se lecis, doduse dobra je ako je pored tebe naix, pa kao nesto kombinujete.... Counteruje se necronomiconom, i bilo cim drugim sto sisa manu. Dobar je to heroj posle 1 h 30 min igre, kad kupi treads, hyper, divine, aegis, satanic i burizu, ali brate, tad su svi dobri! :)

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

mene interesuje sta praviti kad heroj pravi aegis od pocetka partije a ima mnogo hp -a sam po sebi

Praviti damage herojima ! Jednu partiju smo igrali Bane,Axe,Rhasta,Techies protiv Dryade,Snipera,Silencera,SK...Ostali na kraju Bane i Axe i Rhasta na njih 3 a SK su koristili samo za cekic i kripove. Sniper je imao BoTravel, Aegis, Burizu, Nogicu, Skadi i Divajn, Silencer i Dryada su bili zanemarljivi spram ovog i ja (Bane) i Axe smo mu istopili 3 (recima TRI) cela Aegisa,tj. 9 zivota + kad smo ga ubili,iako je imao Divine i srusili smo im bazu...A zasto ? Zato sto su i sniper i dryada, pravili aegis kao prvi ajtem...

@topic Djiha-djiha,Bucke,Cica sa stapom...Inace ja mislim da treba prvo da procitate topic pre nego sto postujete na njega, da ne bi dolazilo do prepucavanja i offtopicarenja, jer topic je "Koji vam je najomiljeniji heroj" a ne "Koji i ZASTO..."

Link to comment
Share on other sites

Praviti damage herojima ! Jednu partiju smo igrali Bane,Axe,Rhasta,Techies protiv Dryade,Snipera,Silencera,SK...Ostali na kraju Bane i Axe i Rhasta na njih 3 a SK su koristili samo za cekic i kripove. Sniper je imao BoTravel, Aegis, Burizu, Nogicu, Skadi i Divajn, Silencer i Dryada su bili zanemarljivi spram ovog i ja (Bane) i Axe smo mu istopili 3 (recima TRI) cela Aegisa,tj. 9 zivota + kad smo ga ubili,iako je imao Divine i srusili smo im bazu...A zasto ? Zato sto su i sniper i dryada, pravili aegis kao prvi ajtem...

@topic Djiha-djiha,Bucke,Cica sa stapom...Inace ja mislim da treba prvo da procitate topic pre nego sto postujete na njega, da ne bi dolazilo do prepucavanja i offtopicarenja, jer topic je "Koji vam je najomiljeniji heroj" a ne "Koji i ZASTO..."

Ne mogu da verujem.... Ima 4 posta i vec se pravi pametan! :) Kontam da treba reci zasto ti je neki heroj dobar, a ne samo npr : riki, i gotovo...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Sniper je imao BoTravel, Aegis, Burizu, Nogicu, Skadi i Divajn
sta ce mu nogica?doesnt stack,dakle ne daje ni 30%attack speeda

ahah rofl:)pa koji su to debili pravili aegis prvi ajtem sniperu.ili nisu culi za windwalk?

ja sniperu nikad,ali nikada ne budzim skadi ili dezolator.zasto?zato sto mu se napad ne vidi.dok on primeti da ga napdas,ti mu odradis par bashova,yasha uspori,i cao.

aegis jako brzo cuci npr doomu.ali opet ,mnogo brze ce skupiti za aegis ako prvo kupi preservence

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

sta ce mu nogica?doesnt stack,dakle ne daje ni 30%attack speeda

ahah rofl:)pa koji su to debili pravili aegis prvi ajtem sniperu.ili nisu culi za windwalk?

ja sniperu nikad,ali nikada ne budzim skadi ili dezolator.zasto?zato sto mu se napad ne vidi.dok on primeti da ga napdas,ti mu odradis par bashova,yasha uspori,i cao.

aegis jako brzo cuci npr doomu.ali opet ,mnogo brze ce skupiti za aegis ako prvo kupi preservence

Ne usporava yasha nego sange! [8D]

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

e ali kad cujem te izuzetno talentovane igrace da pricaju: ne treba sniperu praviti nikakav orb effect zato sto mu se onda vidi napad...lolchina bre,jedino slep ne vidi ko ga i odakle napade(ili je kao sto sam reko debil).a leoric nije jos ali sam ne moze nista i topi se ko sladoled ako ima 1nekro.

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

e ali kad cujem debile
jel se znamo mi?

nisam jos cuo nekoga da ne uzima orb sa sniperom.a ti ako vidis sniperov atak u fajtu 4na4 5na5 alal ti vera.sange i yasha je mnoogo jednostavnije da se sakupi,a s obzirom da uz bash ako nekog udaras ne udaras ga jednom,velike su sanse da ga usporis i vese nego sa skadijem

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...