Jump to content

Novi deo foruma


Lucky

Recommended Posts

Eh, koliko sam samo puta ovo napisao!

Sve u svemu, zbog povecane kolicine topica povezanih sa automobilima, kao i zbog potrebne podrske Speed !ndustry projektu, KlanRUR / RUR !ndustries otvorio je novi podforum u svom "Technology & Science" delu.

Sve sto treba da kazhem opisano je u tekstu koji prati "Speed !ndustry" forum, pa mozda jos treba da spomenem da ce moderator ove sekcije biti DovlaGSI, ako jos neko zeli da to postane, neka se javi pa cemo uzeti u razmatranje.

Ocekujem od vas da budete izuzetno aktivni!

Link to comment
Share on other sites

hoću ja da budem moderator ;)

Imao sam te na umu, al' rek'o, koliko bi to glupo bilo da te stavljamo na zvanicnu poziciju ;)

heh, radujem se novom forumu, nadam se da će biti posećen i to, trudiću se da doprinesem tome..

I ja se takodje nadam uspehu, kapiram da ce nas modus dovlagsi doprineti tome, a i svi mi zajedno sa njim.

Link to comment
Share on other sites

Eto konacno i sekcije o automobilima na KlanRUR forumu...

Od ovog dela foruma ocekujte uvek sveze vesti sa automobilskog trzista, kako naseg tako i globalnog. Dakle, neka osnova svega jesu novi i buduci modeli, kao i kupovina automobila u nasoj zemlji. Price o lizinzima/kreditima su uvek zanimljive, posebno sada kada je to sve postalo znacajno povoljnije. Pored toga, bice reci i o svim sekcijama koje inace Speed !ndustry sajt prati - tjuning/stajling, "ICE", tehnologija, saloni automobila itd.

Da ne duzim previse, izdvojicu jos samo izbor za automobil i babe-of-the-day (BotD) 2005. godine, koji ce postati aktuelni ovih dana...

Naravno, uvek smo u potrazi za novim saradnicima i moderatorima, pa ako mislite da "dobro plivate" u ovoj oblasti - javite se.

Toliko, a sada moram da bezim - pochinje novi Grand na pinku... :)))

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Brm, brm.

Interesantno, da li ce ovde biti samo prevozna sredstva ili ce biti i auto/moto sport? Mislim da li ce F1 sledece godine da bude ovde ili u sportu?

A mogli bi ovde da pishemo i o novim modelima aviona i helikoptera naprimer? Oni su nam otprilike jednako nedostupni kao i besni automobili :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Toliko, a sada moram da bezim - pochinje novi Grand na pinku... :)))

Sto je najgore, ne shali se ;)

@ topic - F1 ce ici u Sport, tu ne bi trebalo da bude nekih promena, kao i svaki drugi sport vezan za automobile. Sa druge strane, ako govorite o karakteristikama nekog sportskog bolida, to bi onda mozda i moglo ovde.

Sto se tice aviona/kamiona, ime "Speed !ndustry" to svakako omogucava i sa tim nema problema. No postoje indicije da se ime foruma promeni da bi bilo malo jasnije, ali onda ne znam kako cemo nekim novim imenom obuhvatiti i avione i kamione. Ako imate predloge, javite.

Link to comment
Share on other sites

Eto konacno i sekcije o automobilima na KlanRUR forumu...

Od ovog dela foruma ocekujte uvek sveze vesti sa automobilskog trzista, kako naseg tako i globalnog. Dakle, neka osnova svega jesu novi i buduci modeli, kao i kupovina automobila u nasoj zemlji. Price o lizinzima/kreditima su uvek zanimljive, posebno sada kada je to sve postalo znacajno povoljnije. Pored toga, bice reci i o svim sekcijama koje inace Speed !ndustry sajt prati - tjuning/stajling, "ICE", tehnologija, saloni automobila itd.

Da ne duzim previse, izdvojicu jos samo izbor za automobil i babe-of-the-day (BotD) 2005. godine, koji ce postati aktuelni ovih dana...

Naravno, uvek smo u potrazi za novim saradnicima i moderatorima, pa ako mislite da "dobro plivate" u ovoj oblasti - javite se.

Toliko, a sada moram da bezim - pochinje novi Grand na pinku... :)))

Da kazem koju pljuc...

spletom okolnosti kontaktirao sam Vladu i decko je kralj :) tako da se slobodno upustite u sve vrste razgovora poz...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

smorio se danas neshto zbog vishe stvari,sad cu kod domija da pikamo 2on2 pes, malo da im objasnim :D

a i tu ce da bude grin, da lupa neshto, pa da me oraspolozi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...